Strona 48 z 97 PierwszyPierwszy ... 38464748495058 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 471 do 480 z 961

Wątek: Canon EOS RP

  1. #471
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    2 512

    Domyślnie Odp: Canon EOS RP

    Cytat Zamieszczone przez technik8pl Zobacz posta
    Myślę, że mam dla Ciebie dwa rozwiązania zaistniałej sytuacji:
    a) możesz udać się pod siedzibę Canona z transparentem "SKANDAL",
    b) możesz sobie podać rękę z naszym forumowym trolem i zmienić system.
    Wszystkim będzie lżej na sercu, naprawdę.
    Myslenie nie jest Twoja mocna strona.
    byloby lepiej , gdybys przestal Pier... bez sensu.

    --- Kolejny post ---

    juz tutaj chyba pokazywalem jakie ma znaczenie stabilizacja.
    kiedys, dobre 5 lat temu kiedy to pomierzylem , przestalem szukac uzasadnienia dlaczego aparat bez stabilizacji jest lepszy.

    na 90 mm i czasie 1/250 sek bez stabilizacji osignieta rzeczywista rodzielczosc obrazowania wynosi 35 lp/mm po zalaczeniu stabilizacji - prawie 50 lp/mm.
    Niech ktos sobie przeliczy, ile wiecej nalezaloby wydac na obiektyw by dostac rozdzielzosc o 50% wyzsza , o ile to w ogole byloby mozliwe? ( raczej nie)
    Stabilizacja zawsze i wszedzie z reki redukuje spadek rozdzielczosci spowodowany poruszeniem , a poruszenie z reki wystepuje ZAWSZE . Na b. krotkich czasach jest pomijalnie male , ale wystepuje oczywisce tez.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	stab.jpg
Wyświetleń:	141
Rozmiar:	94,1 KB
ID:	3290

  2. #472
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2010
    Miasto
    Siedlce
    Posty
    1 429

    Domyślnie Odp: Re: Canon EOS RP

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    Bo te wszystkie wady i braki w R i RP ich użytkownicy przekuwają w wielki rynkowy sukces producenta. Brak IBIS to przecież mniejsza waga i mniej awaryjny aparat. Brak ruchomego dżojstika to również wielka zaleta bo wiadomo, że ruchome części szybciej się psują. Mały DR to zapewne również zaleta, bo jak napisano kilka postów wyżej użytkownicy R i RP wykonują tylko "zdjęcia z wakacji, spacerów, itp". Podobnie dwa sloty to zawsze o jeden więcej do zepsucia się podczas użytkowania. Tak więc realnie same zalety podług zasady im mniej - tym lepiej
    CANDAR z całym szacunkiem ale mając a7II który poza stabilizacją, miał jeden slot, był bez jostika, mial dr na poziomie R, kiepski wyświetlacz oraz wizjer, to też na forum Sony zalileś się w niemal każdym możliwym wątku jakie to hu**owe a użytkowników miałeś za idiotów? Stary zachowujesz się jak polski nosacz. Taki sąsiad co se kupił passata i się wyżywa na sąsiadach bo oni mają opla. Nie wazne, ze go nikt nie lubi. Połowa ulicy go wręcz nie nawidzi ale on dalej swoje. Nawet sobie nie wyobrażasz jak wkorwi***jace są twoje wypowiedzi, które kładą każdą rozpoczętą rozmowę na tym forum. Niwidzisz, że non stop trojuesz czy robisz to celowo. Bo jeśli nie trolusz to nparwde współczuję wszystkim do okola Ciebie. Pzepraszam za osobistą wycieczkę ale admini na tym forum są ślepi lub się Ciebie boją że nic z tym nie robią. Przestań szydzic z ludzi za to że mają coś innego niż Ty.

  3. #473
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 264

    Domyślnie Re: Odp: Re: Canon EOS RP

    Cytat Zamieszczone przez robertskc7 Zobacz posta
    CANDAR z całym szacunkiem ale mając a7II który poza stabilizacją, miał jeden slot, był bez jostika, mial dr na poziomie R, kiepski wyświetlacz oraz wizjer, to też na forum Sony zalileś się w niemal każdym możliwym wątku jakie to hu**owe a użytkowników miałeś za idiotów? Stary zachowujesz się jak polski nosacz. Taki sąsiad co se kupił passata i się wyżywa na sąsiadach bo oni mają opla. Nie wazne, ze go nikt nie lubi. Połowa ulicy go wręcz nie nawidzi ale on dalej swoje. Nawet sobie nie wyobrażasz jak wkorwi***jace są twoje wypowiedzi, które kładą każdą rozpoczętą rozmowę na tym forum. Niwidzisz, że non stop trojuesz czy robisz to celowo. Bo jeśli nie trolusz to nparwde współczuję wszystkim do okola Ciebie. Pzepraszam za osobistą wycieczkę ale admini na tym forum są ślepi lub się Ciebie boją że nic z tym nie robią. Przestań szydzic z ludzi za to że mają coś innego niż Ty.
    Napisałeś:
    Cytat Zamieszczone przez robertskc7 Zobacz posta
    CANDAR (...) na forum Sony zalileś się w niemal każdym możliwym wątku jakie to hu**owe a użytkowników miałeś za idiotów? Stary zachowujesz się jak polski nosacz.
    Niniejszym proszę o ZACYTOWANIE moich rzekomych żalów na temat Sony na forum Sony. Jeśli tego nie zrobisz oficjalnie nazwę Cię KŁAMCĄ.

    Czas start. Czekam!
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  4. #474
    Bywalec
    Dołączył
    Feb 2018
    Wiek
    46
    Posty
    215

    Domyślnie Odp: Re: Odp: Re: Canon EOS RP

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    Napisałeś:


    Niniejszym proszę o ZACYTOWANIE moich rzekomych żalów na temat Sony na forum Sony. Jeśli tego nie zrobisz oficjalnie nazwę Cię KŁAMCĄ.

    Czas start. Czekam!
    Ale to chyba właśnie o to chodzi, że się nie żaliłeś, mimo że aparat miał takie właśnie braki
    Canon EOS RP + 50/1.8 RF

  5. #475
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2010
    Miasto
    Siedlce
    Posty
    1 429

    Domyślnie Odp: Canon EOS RP

    Andrzej nie w tym rzecz. Ja absolutnie nie chce Cię obrażać, chcę żebyś zobaczył całość a nie skupiał na fragmencie.
    Tam jest znak zapytania na końcu.

  6. #476
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2004
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    46
    Posty
    7 429

    Domyślnie Odp: Canon EOS RP

    A7 II miał DR jednak lepszy niż R
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  7. #477
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 264

    Domyślnie Re: Odp: Canon EOS RP

    Cytat Zamieszczone przez robertskc7 Zobacz posta
    Andrzej nie w tym rzecz. Ja absolutnie nie chce Cię obrażać, chcę żebyś zobaczył całość a nie skupiał na fragmencie.
    Tam jest znak zapytania na końcu.
    Konfabulujesz i kłamiesz pisząc niestworzone historie na temat rzekomych moich postów w których nazywasz inne osoby idiotami pomimo, że nic takiego nigdy nie miało miejsca (co bardzo łatwo mogę udowodnić) bo nigdy na forum Sony nie napisałem nic o czym wspomniałeś wyżej. Jeśli nie chcesz obrażać ludzi dookoła oraz na innych forach - to po prostu nie mijaj się z prawdą. Tyle i aż tyle.

    ps.
    A całość widzę od wielu lat gdy zmuszony byłem używać 5D i 7D ponieważ nasz ulubiony producent nie lubi dawać za dużo w jednej puszce i obdziela funkcjami kilka różnych modeli.
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  8. #478
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 945

    Domyślnie Odp: Canon EOS RP

    ten watek nie jest zalozony po to, zeby byc kolejnym ringiem do pitolenia jak to komus Sony pasuje badz nie. juz takich watkow na tym forum bylo. duzo. duzo za duzo

    zamykam na 2 dni. przepraszam tych, co chcieli cos pomocnego napisac
    Ostatnio edytowane przez akustyk ; 28-11-2019 o 15:48
    www albo tez flickr

  9. #479
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 717

    Domyślnie Odp: Re: Odp: Canon EOS RP

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    Konfabulujesz i kłamiesz pisząc niestworzone historie na temat rzekomych moich postów w których nazywasz inne osoby idiotami pomimo, że nic takiego nigdy nie miało miejsca (co bardzo łatwo mogę udowodnić) bo nigdy na forum Sony nie napisałem nic o czym wspomniałeś wyżej. Jeśli nie chcesz obrażać ludzi dookoła oraz na innych forach - to po prostu nie mijaj się z prawdą. Tyle i aż tyle.

    ps.
    A całość widzę od wielu lat gdy zmuszony byłem używać 5D i 7D ponieważ nasz ulubiony producent nie lubi dawać za dużo w jednej puszce i obdziela funkcjami kilka różnych modeli.
    Tylko to nie jest tak, że całe forum służy do wylewania żali i frustracji. Gdziekolwiek się wejdzie to zaraz się zlatujecie i wciskacie nachalną propagandę jaki to Canon jest zły i robi do d... sprzęt. To jest dla niektórych użytkowników już męczące. Są raporty, pretensje w postach o to że na to nie reagujemy.
    Jestem przeciwnikiem zamykania wątków ale biorąc pod uwagę co tu się zaczęło dziać miałem ochotę dać kilku osobom urlop. Z tego powodu może dobrze, że Bartek czasowo zamknął.
    W sytuacji jeśli taka działalność będzie się nasilać będziemy zmuszeni zareagować metodami siłowymi.
    Tak. Należy to potraktować jako ostrzeżenie!
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  10. #480
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 717

    Domyślnie Odp: Canon EOS RP

    Cytat Zamieszczone przez Cichy Zobacz posta
    W zasadzie ciekaw, kogo on nazwał trollem, może mnie ? Troluję forum olaboga już 15 lat
    Nie, nie chodzi o Ciebie. To akurat jest jasne.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

Strona 48 z 97 PierwszyPierwszy ... 38464748495058 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •