Strona 11 z 97 PierwszyPierwszy ... 9101112132161 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 961

Wątek: Canon EOS RP

  1. #101

    Domyślnie Odp: Canon EOS RP

    To pierwsze wrażenia Amadeusza Andrzejewskiego na temat RP
    https://www.youtube.com/watch?v=4fYMke747QI
    Proszę zwrócić uwagę co mówi o 4K (ok. 1:40), którego jego zdaniem miało nie być w RP ze względu na wolną matrycę. Żeby nie było to ja bardzo cenię opinie Pana Andrzejewskiego jako praktyka.

  2. #102
    Pełne uzależnienie Awatar cauchy
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    40
    Posty
    2 043

    Domyślnie Odp: Canon EOS RP

    serio nie rozumiem was, czemu nie kupicie sobie po prostu normalnej kamery do wideo?
    ja tego całego filmowania lustrami/bezlustrami nie czuję. wszelkie filmiki jakie nagrywam 6D wypadają blado przy iphonie SE. Nie ta stabilizacja, nie to ostrzenie. Na dodatek szlag człowieka trafia z pełną klatką gdy się próbuje wyostrzyć, cokolwiek, pieseła kilka metrów od ciebie, mission impossible. Morda w focusie, ogon merda w focus i out of focus. Widziałbym to jedynie jako kamerę na potężnym gimbalu ale to się mija z celem, lepiej kupić zwykłą tanią kamerę z zoomem. Czasem na potrzeby zmontowania filmiku z jakiejś wycieczki używam zooma, którego w iphonie nie mam niestety.
    EOS R6 | RF 14-35 | RF 70-200 | RF 85 | Sigma 150-600 C | DJI Mini 3 Pro
    Flickr | YT

  3. #103

    Domyślnie Odp: Canon EOS RP

    Nie chodzi o filmowanie stricte. Chodzi o to, że w pewnym momencie dyskusja zeszła na wolną matrycę - i wszystko co za tym idzie - jako przyczynę niewydolności firmy Canon pod względem technologicznym. Postawione tezy przez Amadeusza Andrzejewskiego pozostają jedynie tezami.

  4. #104

    Domyślnie Odp: Canon EOS RP

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Canon nie uśmierci szybko luster APSC bo czerpią z tego spore dochody. Według niedawnego wywiadu na niektóych rynkach to jest ponad 70% całkowitej sprzedaży. Tak przynajmniej wynika z wywiadu jakiego udzielił niedawno CEO Canona. Nie ma też planów robienia cropa w serii eR.

    "Nie ma też planów robienia cropa w serii eR." - to oficjalna informacja Canona z tego wywiadu z CEO?

  5. #105
    Pełne uzależnienie Awatar cauchy
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    40
    Posty
    2 043

    Domyślnie Odp: Canon EOS RP

    Cytat Zamieszczone przez Wieslaw18 Zobacz posta
    Nie chodzi o filmowanie stricte.
    a o co? boicie się, że nie zdążycie zrobić fotki czy o wolny tryb seryjny? RP to nie jest aparat do sportu czy reporterki raczej co to znaczy w ogóle wolna matryca?
    EOS R6 | RF 14-35 | RF 70-200 | RF 85 | Sigma 150-600 C | DJI Mini 3 Pro
    Flickr | YT

  6. #106

    Domyślnie Odp: Canon EOS RP

    Co to znaczy "boicie się..."? O co Tobie chodzi? Jeśli nie wiesz co to "wolna matryca" obejrzyj materiał linkowany pr ez @candar

  7. #107
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2018
    Posty
    1 316

    Domyślnie Odp: Canon EOS RP

    nie wierzę w to wszystko - canon na pewno ma wszystkie potrzebne technologie, a nawet więcej ale na razie szachuje konkurencję nie chcąc sie za wcześnie otworzyć - czeka na właściwy moment, ten najlepszy moment

  8. #108
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 263

    Domyślnie Odp: Canon EOS RP

    Cytat Zamieszczone przez mirror Zobacz posta
    nie wierzę w to wszystko - canon na pewno ma wszystkie potrzebne technologie, a nawet więcej ale na razie szachuje konkurencję nie chcąc sie za wcześnie otworzyć - czeka na właściwy moment, ten najlepszy moment


    A te "wszystkie potrzebne technologie, a nawet więcej" głęboko ukrył w aparacie, ale później (jak to onegdaj było z 300D) pojawi się firmware by Wasia i canon znienacka "zaszachuje konkurencję"

    Popłakałem się Prawie jak https://www.youtube.com/watch?v=ekiDnidpAjY Brakuje tylko Księżniczki

    BTW - ja tam mogę czekać, mi się nie spieszy http://www.reactiongifs.com/wp-conte...jo_popcorn.gif
    Ostatnio edytowane przez candar ; 15-02-2019 o 21:04
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  9. #109
    Pełne uzależnienie Awatar marfot
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Zgorzelec
    Posty
    4 405

    Domyślnie Odp: Canon EOS RP

    Cytat Zamieszczone przez mirror Zobacz posta
    nie wierzę w to wszystko - canon na pewno ma wszystkie potrzebne technologie
    To oczywiste. Canon jest za poważnym graczem żeby tego nie miał. Niestety nie wyszły one poza stadium laboratoryjne i jeszcze nie nadają się do ludzi. Albo za drogie albo zawodne.
    https://500px.com/p/m_kowalczyk?view=galleries
    EOS R5, RF 14-35/4L, RF 24-105/4L, C35/2 IS, C70-300L IS, M6II, M11-22, M22, M32, S56/1.4, M55-200

  10. #110
    Pełne uzależnienie Awatar cauchy
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    40
    Posty
    2 043

    Domyślnie Odp: Canon EOS RP

    Cytat Zamieszczone przez Wieslaw18 Zobacz posta
    Co to znaczy "boicie się..."? O co Tobie chodzi? Jeśli nie wiesz co to "wolna matryca" obejrzyj materiał linkowany pr ez @candar
    to ja się pytam o co wam chodzi wg mnie robicie z igły widły i próbujecie znaleźć na siłę zastosowania tego aparatu tam gdzie on się niekoniecznie sprawdzi, a w każdym razie tam gdzie lepiej sprawdzą się inne aparaty
    EOS R6 | RF 14-35 | RF 70-200 | RF 85 | Sigma 150-600 C | DJI Mini 3 Pro
    Flickr | YT

Strona 11 z 97 PierwszyPierwszy ... 9101112132161 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •