Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Zaślepka szyny lampy błyskowej

  1. #1
    Bywalec Awatar Shrek
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    57
    Posty
    121

    Domyślnie Zaślepka szyny lampy błyskowej

    Nie mam pewności czy to dobry dział i samo pytanie ale może się uda zdobyć wiedzę.

    Szukam oryginału takiej zaślepki na szynę lampy błyskowej, ale jedyne jakie spotkałem,
    to w niektórych modelach aparatów w sklepach je mają. Np. M50, 70D i jeszcze kilka.

    Może ktoś wie gdzie to zakupić, jaki ma ew. nr siekiery w Canonie itp.
    Wiem, że na portalach są zamienniki, nawet gumowe z poziomicą się to śmietnik przy tej.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0763.jpg
Wyświetleń:	42
Rozmiar:	402,0 KB
ID:	1792

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0764.jpg
Wyświetleń:	41
Rozmiar:	304,2 KB
ID:	1791
    EOS R | EF-s 10-18 IS STM | RF 24-105 f/4L IS USM | EF 70-200 f/2.8L IS USM | 580EX II

  2. #2
    Uzależniony Awatar solti
    Dołączył
    Oct 2005
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    43
    Posty
    926

    Domyślnie Odp: Zaślepka szyny lampy błyskowej

    A po co to? Nawet nie wiedziałem, że ktoś robi coś takiego. Puszkami Canona focę już ładnych parę latek i nigdy mi czegoś takiego nie brakowało.
    Sprzęt jest ważny, ale ważniejsze są chęci i umiejętności Niestety ja mam tylko chęci
    galeria na forum Canon-board
    galeria na stronie lotnictwo.net.pl
    galeria.solti.pl

  3. #3
    Pełne uzależnienie Awatar marfot
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Zgorzelec
    Posty
    4 400

    Domyślnie Odp: Zaślepka szyny lampy błyskowej

    Cytat Zamieszczone przez solti Zobacz posta
    A po co to? Nawet nie wiedziałem, że ktoś robi coś takiego. Puszkami Canona focę już ładnych parę latek i nigdy mi czegoś takiego nie brakowało.
    Może to służy wodoszczelnosci.
    https://500px.com/p/m_kowalczyk?view=galleries
    EOS R5, RF 14-35/4L, RF 24-105/4L, C35/2 IS, C70-300L IS, M6II, M11-22, M22, M32, S56/1.4, M55-200

  4. #4
    Bywalec Awatar Shrek
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    57
    Posty
    121

    Domyślnie Odp: Zaślepka szyny lampy błyskowej

    Lata współpracy z Canonem nie mają tutaj żadnego znaczenia, osobiście również mam kilka dekad pracy z tą firmą za sobą. Pytanie jest konkretne i część realna, co widać na zdjęciach mojego body.

    Część jest i ja chcę ją kupić, tylko za nic nie mogę znaleźć takiej możliwości i szukam informacji. Tak jak napisałem wyżej, jest w wielu nowych puszkach nie tylko Canona, dzisiaj specjalnie wybrałem się do marketu i w zasadzie wszystkie Nikony i Sony to mają, kilka Canonów też, na 100% M50, więc jest to wyposażenie.
    Ostatnio edytowane przez Shrek ; 13-02-2019 o 23:32
    EOS R | EF-s 10-18 IS STM | RF 24-105 f/4L IS USM | EF 70-200 f/2.8L IS USM | 580EX II

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •