Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Co to za złączka Canon?

  1. #11

    Domyślnie Odp: Co to za złączka Canon?

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    A swoją drogą zastanawiam się należąc do pokolenia X na jakich zasadach funkcjonuje generacja Z, która z technologiami jest oswojona już od urodzenia a cały czas zadaje pytania nie czytając nawet odpowiedzi na zadane wcześniej pytanie. Może faktycznie pokolenie X jest bardzo niecierpliwe i "Jeśli czegoś chcą – to natychmiast muszą to mieć."
    Swoją drogą ja też należę do tzw.pokolenia X,jeżeli o to chodzi.Nie wychowałem się na kompach.Jedynie na Commodore 64 ale to już później w szkole no i na ruskiej ręcznej gierce w zbieraniu jajek

  2. #12
    Pełne uzależnienie Awatar becekpl
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wawa
    Posty
    4 277

    Domyślnie Odp: Co to za złączka Canon?

    ja tez jestem w szoku jak nie kumata jest teraz młodzież. mając wujka Gógla, jedyne co potrafią to znaleźć w necie miejsce na swoje pytanie, często w wielu miejscach na raz.
    udzielam się na forum na którym jest mnóstwo młodych, i w kolko zadają te same pytania, mimo ze odpowiedzi padły wielokrotnie w tym właśnie wątku
    niesamowite
    Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?
    Cham się uprze i mu daj. No skąd ja wezmę, jak nie mam!

  3. #13
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 246

    Domyślnie Odp: Co to za złączka Canon?

    Spoko

    Może upraszczam, ale pokolenie X zawsze kojarzy mi się z koniecznością szukania odpowiedzi na własną rękę. Yahoo i AltaVista swego czasu nie były specjalnie pomocne

    --- Kolejny post ---

    Cytat Zamieszczone przez becekpl Zobacz posta
    ja tez jestem w szoku jak nie kumata jest teraz młodzież. mając wujka Gógla, jedyne co potrafią to znaleźć w necie miejsce na swoje pytanie, często w wielu miejscach na raz.
    udzielam się na forum na którym jest mnóstwo młodych, i w kolko zadają te same pytania, mimo ze odpowiedzi padły wielokrotnie w tym właśnie wątku
    niesamowite
    To pochodna tego, że czytanie książek wyszło z "mody" Wielokrotnie spotykałem się z podstawowymi brakami dotyczącymi otaczającego świata. Padłem całkowicie gdy musiałem tłumaczyć co to jest klif, zagajnik, łęg itp.
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  4. #14

    Domyślnie Odp: Co to za złączka Canon?

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    Spoko

    Może upraszczam, ale pokolenie X zawsze kojarzy mi się z koniecznością szukania odpowiedzi na własną rękę. Yahoo i AltaVista swego czasu nie były specjalnie pomocne

    --- Kolejny post ---



    To pochodna tego, że czytanie książek wyszło z "mody" Wielokrotnie spotykałem się z podstawowymi brakami dotyczącymi otaczającego świata. Padłem całkowicie gdy musiałem tłumaczyć co to jest klif, zagajnik, łęg itp.
    komu to tłumaczyłeś dzieciom?

  5. #15
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 246

    Domyślnie Odp: Co to za złączka Canon?

    Cytat Zamieszczone przez Rarki Zobacz posta
    komu to tłumaczyłeś dzieciom?
    Osobom mającym po dwadzieścia kilka lat. Niestety
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  6. #16
    Uzależniony
    Dołączył
    Nov 2010
    Miasto
    TWOJA STARA
    Posty
    697

    Domyślnie Odp: Co to za złączka Canon?

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    A swoją drogą zastanawiam się należąc do pokolenia X na jakich zasadach funkcjonuje generacja Z, która z technologiami jest oswojona już od urodzenia a cały czas zadaje pytania nie czytając nawet odpowiedzi na zadane wcześniej pytanie. Może faktycznie pokolenie X jest bardzo niecierpliwe i "Jeśli czegoś chcą – to natychmiast muszą to mieć."
    przecież to tylko uogólnienia, nie ma co nawet analizować tych "generacji". no chyba że jesteś pracownikiem pewnego portalu, który od jakiegoś czasu głosi, że milenialsi to zuo...
    ebe ebe

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •