Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Stabilizacja |Steadicam| Nie mogę ustawić | Pomocy !

  1. #1

    Unhappy Stabilizacja |Steadicam| Nie mogę ustawić | Pomocy !

    Witam,wszystkich bardzo serdecznie.Zaczynam dopiero z filmowaniem ,posiadam canona 600D . Nie umyślnie zakupiłem taniego steadycam'a , który pozwala na prace z wagą 1-3 kg . Nie jestem w stanie ustawić owego canona na tym steadycamie ,i oto jest moje pytanie czy wszystko to przez to że Canon jest lżejszy niż wartość 1-3 kg czy ja robię coś źle ,a jeżeli jest za lekki to czy da się go jakoś "obciazyc" ?

    Z góry dziękuje za pomoc, i pozdrawiam !

  2. #2
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Stabilizacja |Steadicam| Nie mogę ustawić | Pomocy !

    Jaki to stedycam?
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  3. #3

    Domyślnie Odp: Stabilizacja |Steadicam| Nie mogę ustawić | Pomocy !

    BlackCam VS-60N

  4. #4
    Początki nałogu Awatar kulek855
    Dołączył
    May 2009
    Miasto
    Podkarpackie
    Posty
    326

    Domyślnie Odp: Stabilizacja |Steadicam| Nie mogę ustawić | Pomocy !

    Cytat Zamieszczone przez Vallenum Zobacz posta
    Witam,wszystkich bardzo serdecznie.Zaczynam dopiero z filmowaniem ,posiadam canona 600D . Nie umyślnie zakupiłem taniego steadycam'a , który pozwala na prace z wagą 1-3 kg . Nie jestem w stanie ustawić owego canona na tym steadycamie ,i oto jest moje pytanie czy wszystko to przez to że Canon jest lżejszy niż wartość 1-3 kg czy ja robię coś źle ,a jeżeli jest za lekki to czy da się go jakoś "obciazyc" ?

    Z góry dziękuje za pomoc, i pozdrawiam !
    Zależy jaki jest problem, jeżeli lustrzanka ciąży to należy wydłuż stopkę lub dołożyć ciężarków. Jak dobrze pamiętam to stopka ustawiona poziomo po puszczeniu do pionu ma powrócić w czasie 2-3 sekundy.
    Natomiast jeżeli stopka jest za ciężka to ujmujesz ciężarków na niej, lub ją podnosisz (jeżeli jest taka opcja).

  5. #5
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Stabilizacja |Steadicam| Nie mogę ustawić | Pomocy !

    Cytat Zamieszczone przez Vallenum Zobacz posta
    BlackCam VS-60N
    Obawiam się że z tej zabawki niewiele wykrzeszesz.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •