Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: adapter marki Kood do Canon konfiguracja: af/fd ... wyjaśnienie oznaczenia

Mieszany widok

  1. #1

    Domyślnie adapter marki Kood do Canon konfiguracja: af/fd ... wyjaśnienie oznaczenia

    Witam. Chciałbym nabyć adapter producenta KOOD (http://www.koodinternational.com/can...s-adapter.html), aby podpiąć obiektyw z bagnetem FD do mojego EOS 700D. Adapter posiada soczewkę, aby móc ustawić ostrości na nieskończoność. Zastanawia mnie oznaczenie konfiguracji af/fd i to czy podepnę obiektyw, ponadto czy zastosowane w adapterze szkło posiada raczej lepsze właściwości czy wręcz odwrotnie? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

  2. #2
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: adapter marki Kood do Canon konfiguracja: af/fd ... wyjaśnienie oznaczenia

    Cytat Zamieszczone przez WIR Zobacz posta
    Adapter posiada soczewkę, aby móc ustawić ostrości na nieskończoność. Zastanawia mnie oznaczenie konfiguracji af/fd i to czy podepnę obiektyw, ponadto czy zastosowane w adapterze szkło posiada raczej lepsze właściwości czy wręcz odwrotnie? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.
    Ciężko powiedzieć jak się nie zapnie i nie porówna ale takie adaptery na ogół pogarszają jakość i to zauważalnie.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •