Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Canon 5D mark IV - samoczynne wyłączanie w trakcie robienia serii zdjęć

  1. #1
    Bywalec
    Dołączył
    Apr 2012
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    110

    Domyślnie Canon 5D mark IV - samoczynne wyłączanie w trakcie robienia serii zdjęć

    Witam

    Dzisiaj robiąc zdjęcia dwukrotnie wydarzyła się dziwna sytuacja.
    Seria zdjęć i nagle aparat sam się wyłączył. Pomyślałem, moja wina pewnie bateria padła. Coś mnie tknęło i wyłączyłem a następnie włączyłem jeszcze raz aparat i wskazuje, że spadła jedna kreska. Mija kilkanaście minut i znowu ta sama sytuacja!
    Czy ktoś miał coś podobnego?

  2. #2
    Uzależniony
    Dołączył
    Nov 2013
    Posty
    592

    Domyślnie Odp: Canon 5D mark IV - samoczynne wyłączanie w trakcie robienia serii zdjęć

    Moze bateria pada , sprawdz jej stan w menu - najlepiej jak ma trzy zielone pola. A jak juz sie cos konkretnego okaze, daj nam znac , dobrze wiedziec, ze takie cos miewa miejsce.

  3. #3
    Bywalec
    Dołączył
    Apr 2012
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    110

    Domyślnie Odp: Canon 5D mark IV - samoczynne wyłączanie w trakcie robienia serii zdjęć

    Znajomy powiedział, że miał coś takiego na nie oryginalnych baterii. W Canonie 6D nigdy mnie to nie spotkało. Mam nadzieję, że to tylko taka przypadłość a nie wada.

  4. #4

    Domyślnie Odp: Canon 5D mark IV - samoczynne wyłączanie w trakcie robienia serii zdjęć

    Masz org baterie czy zamienniki? Z zamiennikami często cos moze być nie tak.

  5. #5
    Bywalec
    Dołączył
    Apr 2012
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    110

    Domyślnie Odp: Canon 5D mark IV - samoczynne wyłączanie w trakcie robienia serii zdjęć

    Jedne i drugie. Słyszałem, że to właśnie wina zamienników.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •