Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 56 z 56

Wątek: Warszawa, inicjatywy foto?

  1. #51
    Pełne uzależnienie Awatar becekpl
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wawa
    Posty
    4 280

    Domyślnie Odp: Warszawa, inicjatywy foto?

    Cytat Zamieszczone przez adzi Zobacz posta
    Miałem swoje zdjęcia w różnych magazynach itp, do dziś zarabiam na foto mimo, że od wielu lat nie focę - wystarczy mi, że się sprzedaje, że edytorom pasują.
    dla ciebie trzeba by stworzyć nowy dział pt. "moje fantazje i urojenia"
    tylko ze administracja jest niechętna otwieraniu kolejnych działów
    Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?
    Cham się uprze i mu daj. No skąd ja wezmę, jak nie mam!

  2. #52
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    2 512

    Domyślnie Odp: Warszawa, inicjatywy foto?

    Cytat Zamieszczone przez adzi Zobacz posta
    Widzę, że Ty to niezły filozof jesteś, taki typowy leśny dziadek. Jeśli

    To kwestia kolorów, obróbki i tyle, akurat tu była mgła co powoduje ten niedosyt + niska rozpiętość tonalna M100 szczególnie dla wyższego ISO.
    mysle , ze terminu "filozofia " nie powinienes poruszac - lepiej obchodzic szerokim lukiem .

    nikt nie ma pretensji o to jakie zdjecia robisz. nikogo to nie obchodzi , mozesz robic co chesz.

    ale jesli krytykujesz innych za to , ze robia banalne , nieciekawe , sztampowe zdjecia , dajac jako przyklad zdjecie wlasniej produkcji rownie banalne , sztampowe- typowa widokowka - do tego zle obrobiona , to nie dziw sie, ze napotykasz odpor.
    Nie dlatego , ze ktos ma cos a priori przeciwko Tobie , a dlatego , ze raczej nikt nie lubi by rozmawiac z nim jak z idiota.

    zdjecie ktore pokazales to zachwycajacy krajobraz , ktorego autorstwo nalezy przypisac naturze , znakomity kadr , ktorego autorstwo nalezy przypisac czlowiekowi , ktory w tym miejscu posadowil Podest dla fotografow , gdyz to okresla kadr , znakomite oswietlenie , w ktorym sie znalazles , co nalezy przypisac naturze i przypadkowi , oraz fatalne wywolanie zdjecia, katastrofalna obrobka calosci - co jest zadaniem fotografa.
    To co nalezalo do Ciebie - spier...es , pozostali ze swoich zadan sie wywiazali. Jestes jednym elemenetm w tym zdjeciu , ktory zawiodl.

    I chcesz pouczac innych ?

    Nie masz najmniejszego pojecia o czym piszesz.
    Nie bede tego glebiej poruszal , bo to juz moze i zahacza o filozofie , a obawiam sie , ze nie bylbys odpowiedniem adresatem .

    --- Kolejny post ---

    mgla ? - toz to najlepsze co moglo sie przytrafic.

    --- Kolejny post ---

    jesli masz RAW to sugerowalbym przysiadz nad tym motyem tak dlugo jak trzeba , nawet tydzien i dwa gdyby bylo to konieczne , gdyz jest to kadr o poteznym potencjale. Zawsze bedzie baanlny , ale przynajmniej moze dobrze zrobiony.

    - "tak sie nie kocha , tak sie wodke pije .".

    nasuwa mi sie Fragment jednego z cudownych wierczy Nowaka.

    w fotografi nie choodzi o to by jak najszybciej przelknac -jak kieliszek spirytusu, lecz ...

    a zreszta -nie ma po co pisac , nie dotrze.

  3. #53
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    1 580

    Domyślnie Odp: Warszawa, inicjatywy foto?

    Czy jak jest opcja ignorowania użytkowników, jest też opcja ignorowania wątków? Aby nie pokazywały się w "nowe posty", "ostatnio aktywne wątki" itp. Może jakiś mod się zlituje i przeniesie odpowiednią cześć wątku do pralni - na moje oko posty od #11 w górę spokojnie można tam przenieść, bez jakiejkolwiek straty.

  4. #54
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    2 512

    Domyślnie Odp: Warszawa, inicjatywy foto?

    Coz za durne pytanie:

    "Czy jak jest opcja ignorowania użytkowników, jest też opcja ignorowania wątków?"

    ja uwazam , ze koniecznie nalezy usunac post #53 , ktory jest kontraproduktywny , nie na temat i przeciwko sensowi Forum.
    To jest zamach na sens istnienia Forum i wolnosc wypowiedzi.

    nigdy nie zrozumiem , dlaczego ludzie mysla tak nielogicznie.

    czytaja z wypiekami na twarzy jakies watki , zabieraja w nich glos , po czym domagaja sie przycisku "ignoruj " , jakby sami nie potrafili tego watku najzwyczajnie w swiecie nie czytac ?

    Nie chcesz - nie czytaj - musisz miec do tego "ignoruj" ?.
    Sam zignorowac nie potrafisz ?

    z punktu widzenia administracji do udzialu w Forum nalezaloby raczej zachecac - nie igorowac.

    Czasy gdy fora cierpialy na nadmiar wypowiedzi minely dawno.

    Niech sobie adzi twierdzi co chce - takie jego prawo.
    Prawem pozostalych jest nieczytanie , udzielenie odpowiedzi jaka uznaja za stosowny , albo i nie.

    Czemy ma sluzyc przycisk " ignoruj " ?

    - chyba tylko ukryciu nieumiejetnosci wyartykulowania swoich mysli przez proponujacego .

  5. #55
    Coś już napisał
    Dołączył
    Sep 2012
    Miasto
    Pruszków
    Wiek
    50
    Posty
    59

    Domyślnie Odp: Warszawa, inicjatywy foto?

    Takie są regulaminy forów że można sobie tak jak adzi- ANONIMOWO wypisywać wszystko na każdego bez żadnych konsekwencji.Podobnie na FB dużo jest fikcyjnych kont i sieją ludzie hejt.Przypomniałem sobie o tym forum przy okazji awarii komputera bo nie korzystam z FB ale nie jest lepiej jak tam.Z tych bredni co nawypisywał adzi- to też nie podobają mi się te całe szkolenia pseudospecjalistów bez szkoły z pięcioletnim doświadczeniem w fotografii artystycznej i praktykach w Australii oraz na Hawajach hehe Dopiero dziś zorientowałem się że to forum jest komercyjne i za pełne członkostwo premium trzeba płacić abonament wiec siłą rzeczy są lepsi i gorsi jak w grach sieciowych.Przyjdzie wiosną,wyjdą ludzie na świeże powietrze i wiatr wywieje ze łbów te głupoty.Tak na koniec adzi- współczuję tej abstynencji o której wspomniałeś i czy to silna wola czy w d...e wszywka tak marudzisz ?? Idę na browara to nara...

  6. #56
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Warszawa, inicjatywy foto?

    Poczyszczone /troszkę/, watek przeniesiony od innego działu.
    Bardzo proszę o powściągnięcie języka i wzajemny szacunek w dyskusji.


    Cytat Zamieszczone przez adzi Zobacz posta
    Widzę, że Ty to niezły filozof jesteś, taki typowy leśny dziadek.
    @adzi - dalsze takie personalne docinki skończą się banem.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •