Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: Filtry Hoya, polaryzacyjne

Mieszany widok

  1. #1
    Początki nałogu Awatar kulek855
    Dołączył
    May 2009
    Miasto
    Podkarpackie
    Posty
    326

    Domyślnie Odp: Filtry Hoya, polaryzacyjne

    Cytat Zamieszczone przez p0m Zobacz posta
    a o które filtry nie trzeba dbać?

    Marumi nie wymaga tak troskliwej opieki. Mam marumi o wiele lat dłużej niż hoye. Dbam o oba filtry w takim samym stopniu. Marumi jest bez rys.
    Warstw antystatyczna na hoyi jest bardzo delikatna dlatego filtr wymaga szczególnej opieki.
    Ostatnio edytowane przez kulek855 ; 04-02-2019 o 01:20

  2. #2
    Dopiero zaczyna Awatar Epikur
    Dołączył
    Oct 2018
    Posty
    24

    Domyślnie Odp: Filtry Hoya, polaryzacyjne

    Cytat Zamieszczone przez kulek855 Zobacz posta
    Marumi nie wymaga tak troskliwej opieki. Mam marumi o wiele lat dłużej niż hoye. Dbam o oba filtry w takim samym stopniu. Marumi jest bez rys.
    Warstw antystatyczna na Hoyi jest bardzo delikatna dlatego filtr wymaga szczególnej opieki.
    Potwierdzam, mam takie same wrażenia z porównania tych 2 producentów.
    A propos meritum nie widzę zbytniego sensu kupowania używki skoro bardzo przyzwoity Marumi Fit+Slim można dostać za 139 zł. Technologia się rozwija, obecne podstawowe filtry mają lepsze powłoki niż dawne topowe modele, a do tego masz pewność że filtr nie był katowani, będzie działał płynie i w ogóle będzie przyjemniej

  3. #3
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2018
    Posty
    1 341

    Domyślnie Odp: Filtry Hoya, polaryzacyjne

    Cytat Zamieszczone przez Epikur Zobacz posta
    Technologia się rozwija, obecne podstawowe filtry mają lepsze powłoki niż dawne topowe modele
    wątpię - gdzie można potwierdzenie tej tezy? jakiś link - że ta technologia (powłok) się rozwija żeby było lepiej - a nie tylko taniej.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •