Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Wątek: Sony A6400

  1. #21

    Domyślnie Odp: Sony A6400

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Rozumiem że Twoi znajomi są wiarygodni, bo są Twoi a moi nie..... Ty naprawdę na poważnie piszesz coś takiego.....? ....
    Bajki to są o tym że szkła Sony zaspokajają potrzeby użytkowników.
    BTW: Też mam puszkę Sony ....
    Spuść z tonu, bo to nie jest tak że masz patent na jedynie słuszną rację
    Pokaż mi tych ludzi. Jeśli miałbyś rację to wątków na ten temat było by mnóstwo i tutaj i na forum sony. To taka propaganda, która nie wiem komu ma służyć. Podejrzewam, że żadna firma w historii nie wypuściła tyle szkieł w tak krótkim czasie do nowego systemu jak to zrobiło sony ale oczywiście będa tacy opiniodawcy jak Ty, że powinna zrobić 2 razy więcej.

    Podpieranie się "starym" canonierem, który dokupił sobie korpus sony i pracuje na starych szkłach to raczej świadczy dobrze o sony, które radzi sobie ze szkłami innego producenta ;-)

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Jak to, że w systemie jest ok. 100 szkieł aktualnie produkowanych, i grubo więcej dostępnych na rynku wtórnym, jest mało istotny szczegół to sorry ale o czym my piszemy?

    To udawanie prze zCiebie, że nie wiesz o co chodzi jest męczące ;-) Przecież mówimy o bezlusterkowcach i szkłach dedykowanych czyż nie? ;-)
    KAWAŁEK MOJEGO ŚWIATA - http://bodak.manifo.com

  2. #22
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2010
    Miasto
    Poznań, WLKP
    Posty
    2 235

    Domyślnie Odp: Sony A6400

    Nieustannie zastanawia mnie skala agresji w postach zamieszczanych tutaj przez nosicieli Sony. Czy to wynik ciągłego używania EVF, czy jakieś inne przyczyny kliniczne?

  3. #23
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    1 580

    Domyślnie Re: Odp: Sony A6400

    Cytat Zamieszczone przez swallow77 Zobacz posta
    Które to szkła? Te podstawowe znaczy..
    Ja osobiście chciałbym: 85f1.8 IS i 400f5.6 IS.
    Kiedyś jeszcze chciałem przyzwoitej stałki w zakresie 17-20 nie L, np. porządną wersję 20f2.8 (nie wiem po co jeszcze oferują obecną, to wsyd systemu), albo jeszcze lepiej 17f4, ale teraz mi już nie potrzebna.

  4. #24
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Sony A6400

    Cytat Zamieszczone przez tomfoot Zobacz posta
    Nieustannie zastanawia mnie skala agresji w postach zamieszczanych tutaj przez nosicieli Sony. Czy to wynik ciągłego używania EVF, czy jakieś inne przyczyny kliniczne?
    Niestety i to nawet jak się pisze pozytywnie. Pewnie kompleksy .......
    Najbardziej bawi mnie ta wybiórcza matematyka. Do Sony można podpiąć wszystko, a do Canona nawet własne szkła nie ....
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •