Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30

Wątek: canon 6d mk I

Mieszany widok

  1. #1
    Coś już napisał Awatar hannahg
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    76

    Domyślnie canon 6d mk I

    Witam

    Prosze o pomoc w wyborze nowej 6stki mk1.

    https://www.ceneo.pl/19299330

    Czy oferty z ceneo w bliżej 4k, to nowe aparaty? Czy raczej coś w stylu - kombinowane powystawowe, poserwisowe itd. SKlepy piszą - nowe ale ....

    Różnica pomiedzy tańszymi ofertami a tymi z autoryzowanych sklepów canona to ok 800 zł. Ktoś ma jakies doswiadczenie?

    DZieki z góry

  2. #2
    Uzależniony
    Dołączył
    Nov 2010
    Miasto
    TWOJA STARA
    Posty
    697

    Domyślnie Odp: canon 6d mk I

    poczytaj opinie, nawet na ceneo. wiele z tych "tańszych ofert" są obarczone pewnym ryzykiem - np. brak gwarancji, bo sprzęt jest z zagranicznej dystrybucji, a gwarantem jest sklep. sklep zniknie, zniknie "gwarancja". często pojawiają się też niekompletne zestawy - np. bez jakiś papierków czy nawet dekielków.
    Ostatnio edytowane przez p0m ; 07-01-2019 o 15:36
    ebe ebe

  3. #3
    Początki nałogu Awatar 5pirit
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    433

    Domyślnie Odp: canon 6d mk I

    Nie tyle co czytaj opinie, co po prostu powysyłaj zapytania do każdego ze sklepów jak się sprawa ma z tym aparatem. Zapytaj czy jest to nowy sprzęt z gwarancją producenta czy ich sklepowa jakaś itd .... TO chyba najszybsza i najpewniejsza droga.
    eŁOS 6D + Canon + Tamron + Tokina + YN

  4. #4
    Uzależniony
    Dołączył
    Nov 2010
    Miasto
    TWOJA STARA
    Posty
    697

    Domyślnie Odp: canon 6d mk I

    powiem tak - nie będę wymieniał dokładnie, które sklepy nie mają puszek z polskiej dystrybucji, bo nie będę się narażał na jakieś personalne ataki, ale zdecydowana większość z tych (albo nawet i wszystkie), co sprzedają za 4000-4400 mają sprzęt nawet spoza europejskiej dystrybucji... wiem, bo sam stałem dość niedawno przed zakupem 6d classic.
    ebe ebe

  5. #5
    Coś już napisał Awatar hannahg
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    76

    Domyślnie Odp: canon 6d mk I

    W takim razie zapytam inaczej. Ile trzeba dac zeby kupic z europejskiej dystr. Ew jak ktos ma sprawdzony sklep i kupował nie dawno 6stke w rozsadnych pieniadzach, bede wdzieczny za info na priv. Dzieki z góry.

  6. #6
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2010
    Miasto
    Poznań, WLKP
    Posty
    2 237

    Domyślnie Odp: canon 6d mk I

    Cytat Zamieszczone przez hannahg Zobacz posta
    W takim razie zapytam inaczej. Ile trzeba dac zeby kupic z europejskiej dystr. Ew jak ktos ma sprawdzony sklep i kupował nie dawno 6stke w rozsadnych pieniadzach, bede wdzieczny za info na priv. Dzieki z góry.
    Portal aukcyjny. TIP - Gandini. Canon 6d nowy 4019 zł (z dostawą). Dystrybucja jak mniemam kalifat Deutschland. Gwarancja w pełni i bez najmniejszych problemów respektowana w PL (i w rzeczonym kalifacie też). Zakup zapewne poza portalem, ale sprzedający całkowicie pewny.

  7. #7
    Uzależniony
    Dołączył
    Nov 2010
    Miasto
    TWOJA STARA
    Posty
    697

    Domyślnie Odp: canon 6d mk I

    Cytat Zamieszczone przez tomfoot Zobacz posta
    Portal aukcyjny. TIP - Gandini. Canon 6d nowy 4019 zł (z dostawą). Dystrybucja jak mniemam kalifat Deutschland. Gwarancja w pełni i bez najmniejszych problemów respektowana w PL (i w rzeczonym kalifacie też). Zakup zapewne poza portalem, ale sprzedający całkowicie pewny.
    i co dostajesz korpus z oryginalnym pudełkiem, wszystkimi papierkami, instrukcjami i foliami? mniemam, że nie...

    --- Kolejny post ---

    Cytat Zamieszczone przez hannahg Zobacz posta
    W takim razie zapytam inaczej. Ile trzeba dac zeby kupic z europejskiej dystr. Ew jak ktos ma sprawdzony sklep i kupował nie dawno 6stke w rozsadnych pieniadzach, bede wdzieczny za info na priv. Dzieki z góry.
    pewnym nigdy nie będziesz, chyba że kupisz w autoryzowanych sklepach typu cyf.....pl, po wyższych cenach.
    ebe ebe

  8. #8
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2010
    Miasto
    Poznań, WLKP
    Posty
    2 237

    Domyślnie Odp: canon 6d mk I

    Cytat Zamieszczone przez p0m Zobacz posta
    i co dostajesz korpus z oryginalnym pudełkiem, wszystkimi papierkami, instrukcjami i foliami? mniemam, że nie...
    Tak. Dostajesz wszystko oryginalne. Tyle, że przywieziony (zazwyczaj) z Niemiec. Oczywiście przed zakupem trzeba skontaktować się ze sprzedawcą i upewnić, że dostaniesz egzemplarz jakiego sobie życzysz. Kupiłem tak w zasadzie prawie cały sprzęt i nigdy z niczym nie było najmniejszego problemu.

  9. #9
    Uzależniony
    Dołączył
    Nov 2010
    Miasto
    TWOJA STARA
    Posty
    697

    Domyślnie Odp: canon 6d mk I

    ok. jak dojdzie mój sprzęt to dam znać z jakiego sklepu kupowałem i czy wszystko było w porządku.
    ebe ebe

  10. #10
    Początki nałogu
    Dołączył
    Dec 2010
    Miasto
    Lubelskie
    Posty
    256

    Domyślnie Odp: canon 6d mk I

    W lutym 2018 r. kupowałem 6d mkII u Gandiniego - przyszedł w pudełku oryginalnie zapakowany, nie wyjmowany, jak z fabryki, wszystko było fabrycznie zabezpieczone, polecam zakupy i niego.
    Sprzedałem Canony poszedłem do Sony

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •