Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30

Wątek: canon 6d mk I

  1. #21
    Początki nałogu Awatar Eryk1
    Dołączył
    May 2018
    Miasto
    Birmingham UK
    Posty
    292

    Domyślnie Odp: canon 6d mk I

    PayPal zwraca kasę jak coś by poszło nie tak ,ale lepiej jest do nich dzwonic.
    5d III i parę słoików

  2. #22
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    śląskie (górnośląskie)
    Posty
    2 418

    Domyślnie Odp: canon 6d mk I

    Cytat Zamieszczone przez hannahg Zobacz posta
    jakos podobnie, to tez nie do konca bezpieczna droga działania.
    Chcesz mieć bezpiecznie, z paragonem, rękojmią, gwarancją w naszym serwisie, możliwością skorzystania z cashbacku, to po prostu kup w jakimś sklepie z autoryzowanej sieci dystrybucji (na stronie Canona znajdziesz jakie to sklepy). Chcesz zaoszczędzić, "płacisz" niedogodnościami. Jeśli są dla Ciebie zbyt ryzykowne, warto wydać więcej, za święty spokój i oszczędzenie stresu.

  3. #23
    Uzależniony
    Dołączył
    Nov 2010
    Miasto
    TWOJA STARA
    Posty
    697

    Domyślnie Odp: canon 6d mk I

    podzwoniłem do paru sklepów i z tego, co się dowiedziałem od sprzedawców (nie wiem na ile jest to prawda), wychodzi że sklepy "z oficjalnej polskiej dystrybucji" wyprzedają już tylko to, co mają w magazynach jeśli chodzi o 6dc. większość sklepów, które sprzedają po 1200zł mniej niż taki komputronik, sprzedają korpusy sprowadzane m.in. z Niemiec bądź WB. ja taki egzemplarz właśnie kupiłem. gwarancja jest, kwity są, jedyne co potrzebowałem to przejściówki a angielskiej wtyczki do polskiej. cena 4290zł z przesyłką.
    ebe ebe

  4. #24
    Coś już napisał Awatar hannahg
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    76

    Domyślnie Odp: canon 6d mk I

    Moge zapytac gdzie kupiles? Zastanawiam sie jeszcze mk 1 cz mk2

  5. #25
    Uzależniony
    Dołączył
    Nov 2010
    Miasto
    TWOJA STARA
    Posty
    697

    Domyślnie Odp: canon 6d mk I

    fotoaparaciki. trzeba jeden dzień poczekać. wysyłają jakim tam chcesz kurierem. przesyłka po wysłaniu szła do mnie (Łódź-Jelenia Góra) w jakieś 12h DPD. nie żebym jakoś mega kochał ten sklep, ale jestem zadowolony. jedyne co, to trzeba przejściówkę kupić, ale to grosze.
    ebe ebe

  6. #26
    Coś już napisał Awatar hannahg
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    76

    Domyślnie Odp: canon 6d mk I

    Cytat Zamieszczone przez Yaru Zobacz posta
    Sprzedaż załatwiłem tylko przez maila.
    Yaru - Napisz prosze jak to wygladało w szczegółach

    To chyba najlepsza oferta, nie jest to co prawda sklep internetowy ... ale z tym tez bywa róznie.

    Kupilismy kiedys w Mo...Mastiff spektofotometr (raczej próbowaliśmy) i 5 koła poszło w ... nie do odzyskania, komornik tez nie dał rady. :/

  7. #27
    Coś już napisał Awatar hannahg
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    76

    Domyślnie Odp: canon 6d mk I

    Dziekuje za wskazówki. Kupiłem ..... 5d mk3 z 7500 przebiegu. Mialem jakies tam subiektywne odczucia które mnie skłaniały wlasnie ku 5d.

  8. #28
    Początki nałogu Awatar Eryk1
    Dołączył
    May 2018
    Miasto
    Birmingham UK
    Posty
    292

    Domyślnie Re: canon 6d mk I

    Gratulacje pochwal się jak pofocisz jak wrażenia z użytkowania.
    5d III i parę słoików

  9. #29
    Coś już napisał Awatar hannahg
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    76

    Domyślnie Odp: canon 6d mk I

    Dzięki. Nie mam doświadczenia z 6-stką, przesiadałem sie z 1ds mk2. Ciężko powiedzieć czy każdy mający podobny dylemat powinien isc moją drogą. Póki co aparat robi fajne wrażenie, wydaje sie ze udało sie dostac fajny egzemplarz (stwierdze na pewno po jakims czasie użytkowania - jak dotąd wyglada to super). Zastanawiałem sie jeszcze nad fuji xh1 bo miałem szanse kupić w dobrych pieniądzach -odrzuciłem przez drogie systemowe "graty" jak i przez to ze mam troche rupieci do Canona. W grze była tez sony A7r II - no ale była by tez spora szansa ze moje obiektywy przez mc 11 nie działały by jak powinny. Wygrał wiec rozsądek. Nie wiem na 100% czy podjąłem najwłaściwszą decyzję bo troche mnie ciągneło do nowego ...

  10. #30
    Uzależniony
    Dołączył
    Nov 2010
    Miasto
    TWOJA STARA
    Posty
    697

    Domyślnie Odp: canon 6d mk I

    Cytat Zamieszczone przez hannahg Zobacz posta
    Póki co aparat robi fajne wrażenie, wydaje sie ze udało sie dostac fajny egzemplarz
    fajny tzn.? bez wad? a tak wgl to nie rozmyślaj czy to dobry wybór tylko foć ile wlezie
    ebe ebe

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •