Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Wątek: Nowy Canon - jaki?

Pełne uzależnienie Awatar marfot
    Miasto
    Zgorzelec

Domyślnie Odp: Nowy Canon - jaki?

Cytat Zamieszczone przez Marcinus Zobacz posta
    No właśnie nie mam m50 i nie moge porównać dlatego spytałem na forum bo może ktos akurat miał czy ma oba i może cos więcej powiedziec. Pytam bo zastanawiam się czy dobrze zrobiłem kupując 80D bo i dużo droższy od M50 nawet doliczając konwerter do obiektywów lustrzankowych a jak czytam forum to wnioskuję ze w niczym 80D nie jest lepszy od M50 a dodatkowo lżejszy i wlasnie niby ma jeszcze lepszy AF ?
    AF w M50 jest inny niż w 80D. Trudno to porównywać w kategorii szybkości, celności. Bardzo łatwo wybiera sie pole AF, jest Eye-AF, wszystko jakby działa przystępniej, precyzyjnie i niezawodnie ale czy jakoś niebywale szybko to bym nie twierdził.
    EOS R, 16-35/4L IS, 35/2 IS, 70-300L IS, M50, EF-M55-200
    https://500px.com/m_kowalczyk/galleries

Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Miasto
    Pod Tatrami

Cytat Zamieszczone przez Marcinus Zobacz posta
    Dodam, bo może niezbyt jasno napisałem, że jeśli chodzi o pierwsze porównanie szybkości i skuteczności ostrzenie to mam na myśli ostrzenie w 80D przez wizjer optyczny czyli detekcją fazy w porównaniu do M50 jego jedyna metodą bo detekcji fazy bezlusterkowiec nie ma.
    Oczywiście że ma. Tyle że na matrycy. Dlatego AF w takim m50 jest bardzo sprawny.
    M50 ma nieco zmienioną nowocześniejszą matrycę od 80D dlatego porównanie z LV w 80D mogło wyjść gorzej.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

Dzięki za informacje. Jak bede miał jakąś możliwość to przetestuje M50. Kiepsko będzie jak uznam że niepotrzebnie zmieniłem 60D na 80D zamiast pójść w M50...

Początki nałogu
    Miasto
    Jelenia Góra/Wrocław

nie sprzęt czyni fotografa a umiejętności.
    500px - piotrmryglodowicz
    INSTA - keertoipp
    Kiedyś 450d + S10-20 + C17-85 + C50 1.4.
    Teraz 6d + 17-40 + 50 1.8 + 70-200.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów