Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24

Wątek: 77D 80D 800D 200D Który wybrać?

  1. #11
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    281

    Domyślnie Odp: 77D 80D 800D 200D Który wybrać?

    Jak się skusisz na 80d to mój chętnie zmieni właściciela

    Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

  2. #12
    Pełne uzależnienie Awatar becekpl
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wawa
    Posty
    4 281

    Domyślnie Odp: 77D 80D 800D 200D Który wybrać?

    złośliwy? wszystkie takie tematy(polowa forum to właśnie takie tematy) kończą się sugestia ze tylko magia FF jest warta zakupu
    wiec zrobiłem skrót i od razu zaproponowałem FF a model to już zależy tylko i wyłącznie od zasobności kieszeni nabywcy
    jeśli janhalb dla ciebie jest to konkretne pytanie to ja nie mam więcej pytań
    Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?
    Cham się uprze i mu daj. No skąd ja wezmę, jak nie mam!

  3. #13
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: 77D 80D 800D 200D Który wybrać?

    Cytat Zamieszczone przez becekpl Zobacz posta
    złośliwy? wszystkie takie tematy(polowa forum to właśnie takie tematy) kończą się sugestia ze tylko magia FF jest warta zakupu
    wiec zrobiłem skrót i od razu zaproponowałem FF a model to już zależy tylko i wyłącznie od zasobności kieszeni nabywcy
    jeśli janhalb dla ciebie jest to konkretne pytanie to ja nie mam więcej pytań
    Ja bym jednak prosił o pohamowanie tego sarkazmu w tego typu wątkach.


    Co do meritum to jeszcze warto rozważyć M50 .
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  4. #14

    Domyślnie Odp: 77D 80D 800D 200D Który wybrać?

    Dziękuję za Odpowiedzi. Internet pełny jest sarkazmow także looz, mam dystans do tego.
    Jeszcze raz dzięki za pomoc

    "Nigdy nie oczekuj pomocy od znajomych"

  5. #15
    Awatar nnattikk
    Dołączył
    Jan 2017
    Miasto
    pomorskie
    Posty
    14

    Domyślnie Odp: 77D 80D 800D 200D Który wybrać?

    A ja dodam coś od siebie dla kolegi. Stałam przed podobnym wyborem 1,5 roku temu i wybrałam 77D plus szerokokątny canon 10-18mm IS STM. 77D lepiej mi leżał w ręku i chciałam też szkiełko stąd ten wybór przy ograniczeniu w budżecie. Teraz z perspektywy czasu wiem, że 80D byłby lepszym wyborem, a szkiełko i tak by się dokupiło Ty kolego szkiełka masz więc bierz 80D. pozdrawiam.

  6. #16

    Domyślnie Odp: 77D 80D 800D 200D Który wybrać?

    Dziękuję
    ?

    "Nigdy nie oczekuj pomocy od znajomych"

  7. #17
    Coś już napisał
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    62

    Domyślnie Odp: 77D 80D 800D 200D Który wybrać?

    Też brał bym 77D
    C6DII, C7DII, 400mm f5.6, 17-40 f4.0L, Golphoto YH324C, Yongnuo600EX_RT

  8. #18
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: 77D 80D 800D 200D Który wybrać?

    Cytat Zamieszczone przez nnattikk Zobacz posta
    A ja dodam coś od siebie dla kolegi. Stałam przed podobnym wyborem 1,5 roku temu i wybrałam 77D plus szerokokątny canon 10-18mm IS STM. 77D lepiej mi leżał w ręku i chciałam też szkiełko stąd ten wybór przy ograniczeniu w budżecie. Teraz z perspektywy czasu wiem, że 80D byłby lepszym wyborem, a szkiełko i tak by się dokupiło Ty kolego szkiełka masz więc bierz 80D. pozdrawiam.
    Dlaczego 80D? Ze względów ergonomicznych?
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  9. #19
    Początki nałogu Awatar Eryk1
    Dołączył
    May 2018
    Miasto
    Birmingham UK
    Posty
    292

    Domyślnie Odp: 77D 80D 800D 200D Który wybrać?

    Po pierwsze idź do sklepu i weź się pobaw chwilę tymi aparatami. Potem postaraj się gdzieś zobaczyć używane 5d Mark III lub chociaż II czy nawet classic. Jeśli zależy Ci na robieniu zdjęć z wysokim ISO to 6d jak już będziesz miał te różne puszki w ręku to przemysł ,ktory chciałbyś. Idealnie jakbyś miał że sobą kartę i szkło 85mm lub 135mm zrobisz parę szybkich fotek popatrzysz sobie w domu na spokojnie ,a potem wrócisz tu do tego wątku chwaląc się co wybrałeś. 5d classic ma ekran w który możesz zakleić ,bo i tak nic w nim nie widać ,ale idealnie leży w dłoni nawet dźwięk migawki jest fajny ,a zdjęcia jakie nim zrobisz naprawdę Cię zaskoczą. Mi osobiście te korpusy ,które wybrałeś nie pasują ,bo są za małe i ergonomia ze względu na to kuleje.Dodatkowo jakieś takie zabawki :-) choć 80d to nawet video fajne robi fiufiu Tak naprawdę powinieneś napisać dlaczego chcesz zmienić dotychczasowa puszkę ? I co chcesz polepszyć ? Nie spiesz się tylko dobrze zastanów czego oczekujesz po nowej puszce. Powodzenia
    Ostatnio edytowane przez Eryk1 ; 28-12-2018 o 03:40
    5d III i parę słoików

  10. #20
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 246

    Domyślnie Odp: 77D 80D 800D 200D Który wybrać?

    Cytat Zamieszczone przez Eryk1 Zobacz posta
    Mi osobiście te korpusy ,które wybrałeś nie pasują ,bo są za małe i ergonomia ze względu na to kuleje.Dodatkowo jakieś takie zabawki :-)
    O bezlusterkowcach nawet całkiem niedawno pisano, że to wyłącznie "zabawki" (niektórzy cały czas tak twierdzą) - tak więc w pełni zgadzam się z założonym twierdzeniem iż punkt widzenia zależy od punktu siedzenia Zawsze należy samemu wybrać sprzęt pod siebie i swoje wymagania nie bazując na doświadczeniach innych osób.
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •