Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 71 do 76 z 76

Wątek: [Eryk1] Zdjęć kilka ..

  1. #71
    Początki nałogu Awatar Eryk1
    Dołączył
    May 2018
    Miasto
    Birmingham UK
    Posty
    292

    Domyślnie Odp: [Eryk1] Zdjęć kilka ..

    Hmm a na czy to ogladasz ?
    5d III i parę słoików

  2. #72
    Początki nałogu Awatar rysz
    Dołączył
    Aug 2010
    Miasto
    ~Warszawa
    Wiek
    30
    Posty
    271

    Domyślnie Re: [Eryk1] Zdjęć kilka ..

    Obróbka na ostatnich 2 zupełnie mi nie leży: szczególnie czarna winieta i potężny kontrast na 32.

    Wcześniejsze 3 były moim zdaniem dużo ciekawsze, szczególnie koncepcyjnie.
    Przeszkadzają mi w nich głównie te drukowane tła: na 28 widać zagięcie, które psuje efekt. Na 29 coś dziwnego stało się w prawym górnym rogu (obróbka, czy błąd druku?).
    Na 30 tło jest użyte spoko - przeszkadza jedynie widoczna zmarszczka. Samo w sobie piękne nie jest, ale to kwestia gustu i koncepcji. Boli natomiast lalka - przy takim zdjęciu warto moim zdaniem zadbać o 2 rzeczy: przynajmniej częściowe zasłonięcie głowy, żeby nie było z kilometra widać plastiku oraz o poprawne trzymanie jej trzymanie (jak niemowlaka) przez modelkę.

    Ogólnie mam nadzieję, że nie odbierzesz tego posta jako przesadnie negatywnego. Wymieniam, co mi się nie podoba, ponieważ chciałbym zobaczyć wymienione zdjęcia bez tych wad. Szczególnie 28 podoba mi się pod kątem koncepcji i stylizacji i dlatego tym bardziej drażni mnie w nim to tło. Gdyby zrobić to samo na prawdziwych deskach (wiem, mnóstwo pracy jak na jedno zdjęcie), to mogłoby być naprawdę wystrzałowe. Oczywiście jest więcej rzeczy, nad którymi można popracować (na przykład ekspresja modelki, ale wiadomo jak to jest z dziećmi), ale jest to moim zdaniem najlepsze z dotychczasowych zdjęć w wątku.

  3. #73
    Początki nałogu Awatar Eryk1
    Dołączył
    May 2018
    Miasto
    Birmingham UK
    Posty
    292

    Domyślnie Odp: [Eryk1] Zdjęć kilka ..

    Nie no spoko. 32 taki byl zamysl zainspirowany fotografem lee Jeffies ponizej wyrzucam jeszcze jedno zdjecie oczywiscie daleko odbiegajace od tego artisty.
    Tla niestety nie sa idealne I ciezko je doprasowac no ,ale to tanie chinczyki do zabawy ok Z ta lalka tez mi przez mysl przeszlo jak i o ustawieniu i o odbiorze platikowej lalki ,wiec faktycznie masz racje.
    32.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DZ4A8735-01.jpeg
Wyświetleń:	10
Rozmiar:	4,09 MB
ID:	3640

    33.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DZ4A9343.jpg
Wyświetleń:	12
Rozmiar:	1,45 MB
ID:	3642
    Załączone miniatury Załączone miniatury DZ4A9346.jpg  

    Ostatnio edytowane przez Eryk1 ; 04-01-2020 o 15:02
    5d III i parę słoików

  4. #74
    Początki nałogu Awatar rysz
    Dołączył
    Aug 2010
    Miasto
    ~Warszawa
    Wiek
    30
    Posty
    271

    Domyślnie Re: [Eryk1] Zdjęć kilka ..

    33 lepsze od 30 ze względu na wzrok skierowany na 'niemowlę'.

    Na 34 kadr moim zdaniem dużo ciekawszy, niż 32

  5. #75

    Domyślnie Odp: [Eryk1] Zdjęć kilka ..

    Cytat Zamieszczone przez Eryk1 Zobacz posta
    Hmm a na czy to ogladasz ?
    Na monitorze to zdjęcie od oczu modela w górę jeśli miało być BW to na pewno nie jest !Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	InkedDZ4A9346-4 (1)_LI.jpg
Wyświetleń:	42
Rozmiar:	577,0 KB
ID:	3643


    zaznaczony fragment nasycony czerwonym
    Eos- 5d MK 3 + Eos-50d + C 70-200/f2,8 +Extender canon 1,4 III + C 24-70/f4 + C 50/f1,4 + C18-200 / f3,5-5,6 + Speedlite 580EXII

  6. #76
    Początki nałogu Awatar Eryk1
    Dołączył
    May 2018
    Miasto
    Birmingham UK
    Posty
    292

    Domyślnie Odp: [Eryk1] Zdjęć kilka ..

    Wczesniej pisalaes, ze fiolet teraz ,ze czerwony a nigdzie nie pisalem ze to B&W. Nie traktuj tego jako atak poprostu pytalem na czym ogladasz ,bo nawet ja inaczej widze to zdjecie na komorce, telewizorze czy monitorze ,ale czerwonego nigdzie nie mam.Zreszta nie wazne poptostu sie nie podoba :-) ,a faceci I tak wszystkich kolorow nie rozrozniaja hehe ,wiec mozemy sie zgodzic w jednym ze to nie B&W
    5d III i parę słoików

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •