Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Bezlusterkowce APSC Canona - kilka pytań

  1. #11
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    1 580

    Domyślnie Odp: Bezlusterkowce APSC Canona - kilka pytań

    Kupowałem na allegro sprzęt powystawowy, bez gwarancji, z rękojmią. Dwa razy zdarzyło mi się reklamować taki zakup i sprzedawcy nie robili żadnych problemów, naprawa odbyła się bardzo sprawnie. Co prawda nie było to sprzęt foto, ale w jednym przypadku cena zakupy podobna jak ta, o której tu mowa.

    Ja się nie boję, jeśli co do zasady kupujesz sprzęt bez gwarancji to wyjdziesz raczej na plus w ogólnym rozrachunku - nawet jeśli raz na jakiś czas coś padnie i nie uznają Ci reklamacji lub nie było nawet rękojmi.

  2. #12
    Bywalec
    Dołączył
    Feb 2018
    Posty
    205

    Domyślnie Odp: Bezlusterkowce APSC Canona - kilka pytań

    michalab ma sporo racji, sprzęt na ogół psuje się po gwarancji Miałem co prawda lodówkę Samsunga która popsuła się dwa razy na gwarancji i raz po gwarancji. Ale zwykle sprzęt psuje się po okresie gwarancji (z moich doświadczeń przynajmniej).

  3. #13
    Coś już napisał
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    52

    Domyślnie Odp: Bezlusterkowce APSC Canona - kilka pytań

    Nowego wątku nie zakładam, spróbuję zapytać tu.
    Jak widzicie stosowanie M5/50 do focenia z tele z czatowni? Pomijając problem zasilania, jak widzicie stale uruchomiony podgląd na ekranie, wyczekując aż ptak przyleci itd. Myślę 3-5 godzin ciągłej pracy. Korci mnie bezlustro też ze względu na dużo cichszą pracę = nie płoszenie zwierza.

  4. #14
    Początki nałogu Awatar Eryk1
    Dołączył
    May 2018
    Miasto
    Birmingham UK
    Posty
    292

    Domyślnie Odp: Bezlusterkowce APSC Canona - kilka pytań

    Do m50 jest możliwość kupienia baterii z wyjściem na USB więc możesz wtedy podpiąć powerbanka do m50.
    5d III i parę słoików

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •