Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 32

Wątek: Ślub cywilny

  1. #21
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 046

    Domyślnie Odp: Ślub cywilny

    Moj? Ja tak zrobiłem kiedyś ślub, wziąłem parę w plener, poćwiczyłem pozowanie, nauczyłem ich paru sztuczek. Młodzi obyli się ze mna i z kamerą. Ze zdjęć byli zadowoleni. Za ślub skasowałem 500 funtów, zdjęcia na dvd slub, dwa plenerki. Kasa była tak chu$#@a, że odechciało mi się kotleta.

  2. #22
    Pełne uzależnienie Awatar tombas
    Dołączył
    Jul 2006
    Miasto
    Nowy Sącz
    Wiek
    55
    Posty
    2 195

    Domyślnie Odp: Ślub cywilny

    Cytat Zamieszczone przez jerzyp Zobacz posta


    tombas
    /zdebik /p0m -- Idiotyczne wpisy a wręcz obrażające
    piszesz bzdury o chodzeniu po kosciele, gdy mowa jest o slubie cywilnym i jeszcze sie fochasz...
    ale że jestem w swiątecznym nastroju,i generalnie lubie ludzi, to wspaniałomyślnie wybaczam Ci umieszczenie mojego nicka w poscie, ktory jest wyrazem Twojej bezsilnej frustracji spowodowanej reakcja innych userów na pisanie głupot.
    Do zdjęć mam wszystko, prócz talentu...
    (R6, RP, RF 15-35 f/2.8L, RF 28-70 f/2L, RF 100 f/2.8L, RF 70-200 f/2.8L, EL-1, 470EX-AI)

  3. #23

    Domyślnie Odp: Ślub cywilny

    Czytaj ze zrozumieniem ! tombas

    (Frustracja to choroba)
    Eos- 5d MK 3 + Eos-50d + C 70-200/f2,8 +Extender canon 1,4 III + C 24-70/f4 + C 50/f1,4 + C18-200 / f3,5-5,6 + Speedlite 580EXII

  4. #24
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    Rumia
    Posty
    278

    Domyślnie Odp: Ślub cywilny

    Zrobię tak jak zalecaliście - 50 i szeroki kąt. Problem z 50 jest taki, że czasami strzeli focha i nie może się zdecydować czy ustawić ostrość czy może jeszcze trochę pokręcić pierścieniem w tą i z powrotem. Ale pożyczę drugie body na wszelki wypadek i na jednym będę mieć 50, a na drugim szeroki kąt. Jutro jadę na plener, zobaczymy co z tego wyjdzie
    Przy okazji pytanie, pewnie dość nietypowe, ale skądś muszę się dowiedzieć - jakie są widełki takiej usługi? Plener plus ślub cywilny w urzędzie plus zdjęcia w restauracji zaraz po ślubie? Ile Wy byście za to wzięli?
    Konserwy: Canon 450D + Canon 70D i kilka słoiczków: Canon 28-70 + Canon 50 1.8 + Tokina 12-24 + Sigma 18-50 2.8
    www.wszedzieinigdzie.pl - blog podróżniczy, zapraszam

  5. #25
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    śląskie (górnośląskie)
    Posty
    2 418

    Domyślnie Odp: Ślub cywilny

    Od 333 do 6666.

  6. #26
    Uzależniony
    Dołączył
    Nov 2010
    Miasto
    TWOJA STARA
    Posty
    697

    Domyślnie Odp: Ślub cywilny

    Cytat Zamieszczone przez jerzyp Zobacz posta


    tombas
    /zdebik /p0m -- Idiotyczne wpisy a wręcz obrażające
    /sorry za offtop/

    i co, będziesz płakał? czy może nadal na forum dotyczącym sprzętu foto, pisał o butach? pozdrawiam i zdrówka życzę. lyv in pis.
    ebe ebe

  7. #27
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Feb 2005
    Wiek
    55
    Posty
    2 368

    Domyślnie Odp: Ślub cywilny

    Najpierw te zdjecia zrob, obejrzyj i sam sobie odpowiedz na pytanie ile bys za nie zaplacil. Pierwszy slub i od razu za pieniadze? Odwaga? Nieodpowiedzialnosc? Glupota? Geniusze sie zdarzaja ale skoro pytasz na forum o tak podstawowe sprawy techniczne a do tego za bardzo nie masz pojecia jak wyglada slub cywilny to wypada tylko wspolczuc mlodej parze. Cuda jednak sie zdarzaja wiec mimo wszystko powodzenia (bez ironii).

  8. #28
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    Rumia
    Posty
    278

    Domyślnie Odp: Ślub cywilny

    Cytat Zamieszczone przez Przemek_PC Zobacz posta
    Najpierw te zdjecia zrob, obejrzyj i sam sobie odpowiedz na pytanie ile bys za nie zaplacil. Pierwszy slub i od razu za pieniadze? Odwaga? Nieodpowiedzialnosc? Glupota? Geniusze sie zdarzaja ale skoro pytasz na forum o tak podstawowe sprawy techniczne a do tego za bardzo nie masz pojecia jak wyglada slub cywilny to wypada tylko wspolczuc mlodej parze. Cuda jednak sie zdarzaja wiec mimo wszystko powodzenia (bez ironii).
    Czytaj proszę ze zrozumieniem. Gdzie napisałem, że chcę tyle wziąć? Gdzie napisałem, że chcę jakąkolwiek zapłatę? Ja tylko poprosiłem o wycenę usługi, a tu od razu hejt, bo chcę ludzi kasować za niepewne zdjęcia. Czy to, że pytam o cenę danego produktu w sklepie oznacza, że chce go od razu kupić...?
    Konserwy: Canon 450D + Canon 70D i kilka słoiczków: Canon 28-70 + Canon 50 1.8 + Tokina 12-24 + Sigma 18-50 2.8
    www.wszedzieinigdzie.pl - blog podróżniczy, zapraszam

  9. #29
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Feb 2005
    Wiek
    55
    Posty
    2 368

    Domyślnie Odp: Ślub cywilny

    Cytat Zamieszczone przez mateuszw3 Zobacz posta
    Przy okazji pytanie, pewnie dość nietypowe, ale skądś muszę się dowiedzieć - jakie są widełki takiej usługi? Plener plus ślub cywilny w urzędzie plus zdjęcia w restauracji zaraz po ślubie? Ile Wy byście za to wzięli?
    Co tu wiecej rozumiec?

  10. #30
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Ślub cywilny

    Cytat Zamieszczone przez Przemek_PC Zobacz posta
    Najpierw te zdjecia zrob, obejrzyj i sam sobie odpowiedz na pytanie ile bys za nie zaplacil. Pierwszy slub i od razu za pieniadze? Odwaga? Nieodpowiedzialnosc? Glupota?
    A cóż to operacja chirurgiczna że takie mocne słowa ? Jak spierniczy to będzie spierniczone. Od tego klient ma rozum żeby rozumnie wybierał, sprawdzał portfolio, ceny etc.
    Zachowujmy jakieś zdroworozsadkowe proporcje, bo niektorzy się tu wypowiadają tak jakby od kilku zdjęć zależało czyjeś przyszłe życie ....
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •