Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Wątek: Canon EF 24-70 2.8L wersja I blokada zoom

  1. #11
    Początki nałogu
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    283

    Domyślnie Odp: Canon EF 24-70 2.8L wersja I blokada zoom

    Cytat Zamieszczone przez tomfoot Zobacz posta
    Dokończę dla potomnych, jak się ta zamierzchła historia zakończyła. Przez 4 lata nie miałem czasu się sprawą zająć i obiektyw leżał. W końcu w 2022 posłałem go do ulubionego przez wszystkich serwisu w Warszawie. Wycenili naprawę wstępnie na jakieś 2.000 ale nie określając co konkretnie się stało i nie gwarantując, że naprawią bo nie mają już wsparcia i części dla zabytków Pełna profeska. Do Berlina nie było mi teraz po drodze. Zatem zaniosłem to do gościa mającego serwis o powierzchni 4m2 w kanciapie w bloku w Poznaniu z pytaniem czy zrobi. Zapytał tylko na kiedy potrzebuję, bo wakacje i ruch. Po 3 tygodniach zadzwonił, że spruła się jakaś zębatka. Przy okazji czujniki warto wymienić. Łączny koszt 400 zł. Szkło śmiga jak nowe, nic nie rozkalibrowane. Super. Zatem jak macie szkło po gwarancji, to nie bądźcie leniwi jak ja i naprawiajcie od razu, bo części zabraknie :-) i niekoniecznie korzystajcie z serwisów polecanych przez producenta :-)
    Cześć

    Mam identyczny problem, zoom dochodzi do 28 i dalej nie chce iść, a na dodatek, w moim EOS R po cyknieciu zdjecia pojawia sie komunikat o braku komunikacji z obiektywem. Co ciekawe, jeszcze tydzień wcześniej robiłem nim zdjecia i problemów nie było. Zebym o coś stuknął to też sobie nie przypominam.

    Dasz namiary na ten zakład?

  2. #12
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2010
    Miasto
    Poznań, WLKP
    Posty
    2 245

    Domyślnie Odp: Canon EF 24-70 2.8L wersja I blokada zoom

    Cytat Zamieszczone przez rene Zobacz posta
    Cześć

    Mam identyczny problem, zoom dochodzi do 28 i dalej nie chce iść, a na dodatek, w moim EOS R po cyknieciu zdjecia pojawia sie komunikat o braku komunikacji z obiektywem. Co ciekawe, jeszcze tydzień wcześniej robiłem nim zdjecia i problemów nie było. Zebym o coś stuknął to też sobie nie przypominam.

    Dasz namiary na ten zakład?
    Proszę bardzo: aparatserwis.pl

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •