Cytat Zamieszczone przez szandor Zobacz posta
Dziękuję za szybką reakcję, myślałem o C1, słyszałem opinie, że kolejne aktualizacje oprogramowania np. canona wymuszały aktualizację C1 i z tym już nie było tak różowo. Czy to prawda?
Aktualizacje C1 dotyczą raczej stabilności działania programu, usunięcia różnych bug-ów, czasami wprowadzenia nowych funkcji. Nie przypominam sobie sytuacji żeby aktualizacja firmware aparatu pociągnęła za sobą aktualizację jakiegokolwiek odRAWiacza.

Program kupujesz na własność. Darmowe uaktualnienia w obrębie danej wersji są chyba przez rok lub dwa (w tej chwili nie pamiętam). Potem musisz zrobić płatny upgrade. Ludzie najczęściej kupują nową wersje bo potrzebują wsparcia dla nowej, nie wspieranej puszki. Podobnie jak u innych producentów software-u.

Niestety nie ma nic dobrego za darmo. Koszty najbardziej zależą od tego jak często kupujesz nowe puszki. Sporo znajomych ciągle używa C1 w wersji 8, bo nie kupowali nowych body.

Ja ten program polecam przede wszystkim za piękne kolory i bardzo wygodną obróbkę.