Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Wątek: Rzutnik do slajdow

  1. #21
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    274

    Domyślnie

    Trudno u nas kupić średnioformatowy rzutnik do slajdów, choć czasami się zdarzają również na allegro. Była kiedyś jakaś radziecka produkcja niestety nie pamiętam jak się nazywał ten rzutnik. Z optyką to jest tak samo jak przy robieniu zdjęć. Natomiast co się tyczy ekranu to powierzchnia musi być maksymalnie prosta, bez uszkodzeń mechanicznych, plam itp. Sama struktura powierzchni ekranu to już kwestia dość indywidualna. Ja swój ekran kupiłem na tzw. "wystawkach" dodatkowym walorem tego zakupu jest to że sprzedający nie bardzo znał wartość ekranu co mnie bardzo zadowoliło.

  2. #22
    Bywalec
    Dołączył
    Oct 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Wiek
    55
    Posty
    116

    Domyślnie

    Podobno dobre efekty daja ekrany krysztalkowe - ale naocznie nie mialem okazje sprawdzic - sam w domu rzucam na sciane - niestety nie calkiem biala (kolor wpadajacy w sino-bialy) i sie da Ale dobry ekran chodzi mi po glowie od dawna.

  3. #23
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    274

    Domyślnie

    mnie również wydaje się że ekrany kryształkowe są najprzyjemniejsze w oglądaniu, ale jak wcześniej pisałem to jest kwestia gustu

  4. #24
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jan 2010
    Miasto
    Wyszków, Warszawa, Piastów
    Posty
    38

    Domyślnie

    Odświeżam wątek. Analog to w dużej mierze diapozytywy. Jaki rzutnik posiadacie, polecacie lub odradzacie? Mnie w najbardziej interesuje nagrzewanie się i wyginanie błony slajdów.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •