Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Canon RF 28-70mm f/2 USM

  1. #11
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Canon RF 28-70mm f/2 USM

    Cytat Zamieszczone przez maik30d Zobacz posta
    Kolekcjoner ale szlaki przetarła Sigma z 24-35 2.0. Pokazała że się da a Canon przy nowym systemie pokazał, że się nawet da 28-70 zrobić. Przypadek ? Nie sądzę. Gdyby nie nowy system to by pewnie takiego cudeńka nie prezentowali. A tak mają szkło, które może przyciągnąć ludzi z innych systemów. Ciekawe jak to się rozwinie
    Tak myślę, że taki był cel tej premiery. Canon wyszedł z założenia że nie ma sensu prezentować systemu który będzie dublował lustra szczególnie w sytuacji gdy nie mają jakichś ekstra fajerwerków żeby do niego przyciągnąć. Więc trzeba walnąć czymś co będzie kusić.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  2. #12
    Coś już napisał
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    95

    Domyślnie Odp: Canon RF 28-70mm f/2 USM

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Tak ... . Więc trzeba walnąć czymś co będzie kusić.
    Dokładnie, tak zrobili jak piszesz. I bardzo dobrze bo to wymusi na takiej Sigmie czy Sonym prace nad podobnym szkłem. Tylko ten rozmiar... Idealny do DSLR chociaż taki lekki korpus i ciężkie szkło i tak mniej waży niż dwa korpusy i 24 z 50 1.4.

    Mamy czasu że wybór sprzętu jest większy niż nasze możliwości


    Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

  3. #13
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Mar 2012
    Miasto
    Posty
    1 254

    Domyślnie Odp: Canon RF 28-70mm f/2 USM


  4. #14
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Canon RF 28-70mm f/2 USM

    Pojawił się szczegółowy test tego szkła.
    https://www.the-digital-picture.com/...-USM-Lens.aspx
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  5. #15

    Domyślnie Odp: Canon RF 28-70mm f/2 USM

    a czy ktoś z szanownych forumowiczów ma to szkło? Mocno się nad nim zastanawiam jako uniwersalnym szkłem portretowym do pary z 135ką. Alternatywa będzie czekać na 24-70, które ma się pojawić w tym roku.

  6. #16

    Domyślnie Odp: Canon RF 28-70mm f/2 USM

    Cytat Zamieszczone przez mkotar Zobacz posta
    a czy ktoś z szanownych forumowiczów ma to szkło? Mocno się nad nim zastanawiam jako uniwersalnym szkłem portretowym do pary z 135ką. Alternatywa będzie czekać na 24-70, które ma się pojawić w tym roku.
    Ja mam , i polecam
    C EOS R + BG-E22 | C 1Dx | T 15-30mm f2.8 Di VC USD G2 | C 28-70mm RF | C 70-200mm f2.8 IS II |C 400mm f2.8 IS USM |C Ext. x1.4 III |C 200 f1.8 L USM | Speedlite 470EX -AI | Yongnuo YN600-EX x 2 | Yongnuo YN-E3-RT |

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •