Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 44 z 44

Wątek: 1Ds mk2 vs 5d mk1

  1. #41
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: 1Ds mk2 vs 5d mk1

    Cytat Zamieszczone przez hannahg Zobacz posta
    NIe dał byś jakichs sampli? To szkło w necie jest opisywane niczym "swiety gral", ciekaw jestem ile w tym prawdy
    W necie masz setki zdjęć z tego szka, wystarczy użyć takiej stronki: www.google.pl ....
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  2. #42
    Coś już napisał Awatar hannahg
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    76

    Domyślnie Odp: 1Ds mk2 vs 5d mk1

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    W necie masz setki zdjęć z tego szka, wystarczy użyć takiej stronki: www.google.pl ....
    Taa dzieki. Wiem ale chodziło mi o to szkło i tą puszkę i Rawa. wiec .... jak nie pomagasz to nie przeszkadzaj / bez obrazy

  3. #43
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: 1Ds mk2 vs 5d mk1

    Cytat Zamieszczone przez hannahg Zobacz posta
    Taa dzieki. Wiem ale chodziło mi o to szkło i tą puszkę i Rawa. wiec .... jak nie pomagasz to nie przeszkadzaj / bez obrazy
    Po prostu podsuwam możliwość gdyby okazało się, że ktoś nie ma ochoty/czasu/możliwości spełnienia Twojej zachcianki. Bez obrazy .
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  4. #44
    Coś już napisał Awatar hannahg
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    76

    Domyślnie Odp: 1Ds mk2 vs 5d mk1

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Po prostu podsuwam możliwość gdyby okazało się, że ktoś nie ma ochoty/czasu/możliwości spełnienia Twojej zachcianki. Bez obrazy .
    Jeśli ten "ktoś nie ma ochoty/czasu/możliwości spełnienia mojej zachcianki" to zapewne mi to da do zrozumienia lub zwyczajnie oleje moją prośbę

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •