Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 113

Wątek: Canon RF 28-70mm f/2L USM

  1. #21
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 245

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5

    Cytat Zamieszczone przez Eberloth Zobacz posta
    99% aktywnych forumowiczów g...no interesuje co ci wystarcza i jakie są twoje fascynacje zakupowe. A większość, jeśli nie całość pozostałego 1% stanowisz ty.
    Brakowało mi Twoich "mądrości" forum

    --- Kolejny post ---

    Cytat Zamieszczone przez Przemek_PC Zobacz posta
    Co się dziwić, na grupach i forach piszą, że 2.8 to ciemnica więc jeśli było do wyboru 2 to pani kupiła.
    Z jednej strony Pani dostała informacje, że R5 może fotografować na wysokich ISO a z drugiej, że jaśniejszy obiektyw będzie lepszy. Trzeba umieć przesiać informacje, które rzekomo mają "pomóc" w wyborze , bo później okazuje się, że bezlustro wcale nie małe i lekkie z polecanym obiektywem, jak to podpowiadali na grupie fotograficznej FB.
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  2. #22
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: Canon RF 28-70mm f/2L USM

    Fotograficzne grupy FB to często kopalnia dobrego humoru wczoraj trafiłem na rozmowę gdzie jedna pani tłumaczyła drugiej, że wychodzą jej za ciemne zdjęcia, bo ma kita...a to ciemny obiektyw

    Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka
    Miłego dnia
    moja www

  3. #23
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2018
    Posty
    1 304

    Domyślnie Odp: Canon RF 28-70mm f/2L USM

    Cytat Zamieszczone przez jinks Zobacz posta
    Fotograficzne grupy FB to często kopalnia dobrego humoru wczoraj trafiłem na rozmowę gdzie jedna pani tłumaczyła drugiej, że wychodzą jej za ciemne zdjęcia, bo ma kita...a to ciemny obiektyw

    Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka
    to standard który pojawia się również na forum

  4. #24
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    2 512

    Domyślnie Odp: Canon RF 28-70mm f/2L USM

    odpowiadajac pytajacej pani:

    mozna przywiazac na lince Taki kolorowy balonik wypelniony helem , w ksztalcie serduszka z napisem Foto.

    bedzie unosil obiektyw do gory , da sie tak zbalansowac ,ze calosc nie bedzie nic wazyc . Dodatkowo Kazdy kto bedzie chcial , bedzie mogl w tlumie latwo po baloniku odnalezc fotografa i zamowic ad hoc zdjecie.

    inna mozliwosc to zwykly temblak gipsowy jaki stosuje sie przy unieruchomieniu zlamanej reki - z wysunieta reka do przodu i unieruchomionym nadgarstkiem.

    --- Kolejny post ---

    Cytat Zamieszczone przez jan pawlak Zobacz posta
    To jest teraz coraz większe "wąskie gardło" aktualnie dostępnej technologii

    Powstają coraz mniejsze/lżejsze aparaty i coraz większe Mpix matryc.
    Ale sens używania takich matryc jest tylko wtedy gdy obiektywy takie rozdzielczości przenoszą.
    A takie obiektywy, jak na razie, są duże i ciężkie.

    Dobre uzasadnienie zakupu może być dla hobbisty po prostu chcę mieć.
    Na tym także to polega

    jp
    dawni-j byl p - six z obiektywami ktore wazyly 2 - 3 razy tyle i byl to powod do dumy. raczej nikt nie narzekal na ciezar , bardziej byl dumny z posiadanego sprzetu tej wielkosci co sugerowalo roniez przewage jakosciowa . Do tego jeszcze pryzmat TTl - to bylo marzenie wielu fotografow.

  5. #25
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    śląskie (górnośląskie)
    Posty
    2 418

    Domyślnie Odp: Canon RF 28-70mm f/2L USM

    Cytat Zamieszczone przez Bechamot Zobacz posta
    dawni-j byl p - six z obiektywami ktore wazyly 2 - 3 razy tyle i byl to powod do dumy. raczej nikt nie narzekal na ciezar
    Osoby robiące tym zawodowo narzekały. A potem narzekały jeszcze bardziej, na zdrowotne konsekwencje pracy takim sprzętem (kręgosłup itp).

  6. #26
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 245

    Domyślnie Odp: Canon RF 28-70mm f/2L USM

    Cytat Zamieszczone przez r_m Zobacz posta
    Osoby robiące tym zawodowo narzekały. A potem narzekały jeszcze bardziej, na zdrowotne konsekwencje pracy takim sprzętem (kręgosłup itp).
    Jak ktoś ma dzieścia lat , pakuje na siłce to i większe ciężary przyjmie na klatę. Jednak mając wiele-dziesiąt lat coraz mniej chce się dźwigać przez kilka/kilkanaście godzin. Jeśli ktoś może i chce oraz "musi" fotografować takimi szkłami to nie ma zmiłuj się. W tym konkretnym przypadku zakup tak jasnego zooma uważam za chybiony.

    Nawiasem pisząc mam małe obawy dotyczące wykorzystania w praktyce zestawu R5 + RF 24-70 f/2.0 po wizycie na profilu Pani, ale z całą pewnością jest to najlepszy wybór i najlepszy zestaw, jaki Pani mogła kupić w sklepie.

    Bardzo dobry sygnał, bo świadczy o dobrej reklamie produktu i popularności rynkowej. Ale też niekoniecznie dobrze świadczy o osobach doradzających Pani one zakupy na grupach społecznościowych.


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	r5n1.JPG
Wyświetleń:	131
Rozmiar:	37,3 KB
ID:	5072

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	r5 n.JPG
Wyświetleń:	17
Rozmiar:	83,2 KB
ID:	5073
    Ostatnio edytowane przez candar ; 23-09-2020 o 17:45
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  7. #27
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Feb 2005
    Wiek
    55
    Posty
    2 368

    Domyślnie Odp: Canon RF 28-70mm f/2L USM

    Dałbyś linka do profilu tej pani.

  8. #28
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 245

    Domyślnie Odp: Canon RF 28-70mm f/2L USM

    Cytat Zamieszczone przez Przemek_PC Zobacz posta
    Dałbyś linka do profilu tej pani.
    Nie mogę reklamować Pani strony. Pani jest profesjonalnym fotografem, o czym świadczy jej profil założony na grupie społecznościowej i robi profesjonalne zdjęcia doskonałym aparatem z doskonałym obiektywem. Nie mnie oceniać ich wartość artystyczną.


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	r5 n3.jpg
Wyświetleń:	136
Rozmiar:	368,2 KB
ID:	5075
    Ostatnio edytowane przez candar ; 23-09-2020 o 19:18
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  9. #29

    Domyślnie Odp: Canon RF 28-70mm f/2L USM

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    Nie mogę reklamować Pani strony. Pani jest profesjonalnym fotografem, o czym świadczy jej profil założony na grupie społecznościowej i robi profesjonalne zdjęcia doskonałym aparatem z doskonałym obiektywem. Nie mnie oceniać ich wartość artystyczną.


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	r5 n3.jpg
Wyświetleń:	136
Rozmiar:	368,2 KB
ID:	5075
    Candar - trochę, nie... mocno się dziwię, że ktoś z twoim talentem i techniczną perfekcją zdjęć zajmuje się takimi pierdołami (niczym wielkie dziennikarstwo sznurówkami Kaczyńskiego). Kupiła sprzęt za swoje, robi zdjęcia jak potrafi, jak przy okazji komuś się to podoba a jeszcze ludzie zapłacą... zakończę alegorią : handel na świecie funkcjonuje dzięki dziesiątkom milionów kierowców ciężarówek, a nie kilkunastu kierowcom F1.

  10. #30
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 245

    Domyślnie Odp: Canon RF 28-70mm f/2L USM

    @totamten - bardziej zależy mi na przemyśleniu polecania wszystkim pytającym na forach fotograficznych aparatów i obiektywów za najwyższej półki. Z własnego doświadczenia wiem, że światło f/4 w zoomach i f/1.8 w stałkach większości fotografujących wystarcza do realizacji większości planów fotograficznych.
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •