Strona 205 z 410 PierwszyPierwszy ... 105155195203204205206207215255305 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 041 do 2 050 z 4096

Wątek: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

  1. #2041
    Bywalec Awatar Shrek
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    57
    Posty
    121

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez Bangi Zobacz posta
    Masz na myśli 24-105 RF czy EF, co prawda mam oba, ale jakoś nie mogę się zebrać, by przetestować EF na R-ce, choć w necie pisz, że RF lepszy.
    Miałem EF dwójkę praktycznie nowy, jak mi dali do obejrzenia i zabawy RF, to oddałem w rozliczeniu i dopłaciłem, zostawiając już RF, bo jest spora różnica na jego korzyść, szybkość rozdzielczość z R jest znakomita.
    EOS R | EF-s 10-18 IS STM | RF 24-105 f/4L IS USM | EF 70-200 f/2.8L IS USM | 580EX II

  2. #2042
    Bywalec
    Dołączył
    Oct 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    150

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Zauważyłem promocję do 29.04. na R w Euro, więc może komuś się przyda.

  3. #2043
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 623

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez saxjas Zobacz posta
    Zauważyłem promocję do 29.04. na R w Euro, więc może komuś się przyda.
    jaką?

    https://www.ceneo.pl/69409261

  4. #2044
    Początki nałogu
    Dołączył
    Oct 2018
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    444

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez Bangi Zobacz posta
    No jakto napisalu 10498 przekreslili na 9999 i masz promocje, a że w innych sklepach po tyle jest bez promocji albo i jeszcze taniej to cóż...

  5. #2045
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Mar 2012
    Miasto
    Posty
    1 254

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez saxjas Zobacz posta
    Zauważyłem promocję do 29.04. na R w Euro, więc może komuś się przyda.
    Dzięki za informację. Posiadam tam konto ale jak czytam poniższy komentarz (opublikowany w opiniach dla "Canon EOS R Body + Adapter EF-EOS R") to coś mnie powstrzymuje przed ewentualnym zakupem w tym sklepie. Raz tam kupowałem obiektyw i przyszedł cały ale pudełko wyglądało jak z kibla wyciągnięte.

    Nie polecam zakupu. Aparat miał wadę fabryczną w postaci uszkodzonego pixela niemalże w centrum kadru. Na następny dzień został zwrócony do sklepu, ze wskazaniem na wymianę na nowy. Już po 2 TYGODNIACH dostałem lakoniczną odpowiedź, ze aparat zostanie naprawiony, jednak nie podano żadnego terminu. W serwisie CANON dowiedziałem się, że pojechał do Niemiec ??? (po co? dlaczego nie serwis w Warszawie? wydłuża to tylko czas reklamacji) Sprzęt był dostarczony w pudełku nie oplombowanym żadną nalepką QC producenta, co mnie dziwi. Nie polecam sklepu ze względu na sposób załatwienia reklamacji, zero informacji o czasie i sposobie naprawy, sprzedawca nie był w stanie ocenić wady. Chyba lepiej kupować sprzęt foto w salonach autoryzowanych, w których można na miejscu ocenić stan techniczny. Smutne jest to, że Canon wypuszcza aparaty tej klasy bez dokładnej kontroli jakości. Chyba czas na zmianę producenta sprzętu foto.
    W sumie to dziwnie ten człowiek ogarnął temat. Załatwianie czegokolwiek (reklamacja, zwrot) z poziomu Euro może być przykrym doświadczeniem, żeby daleko nie szukać https://www.canon-board.info/threads...4%85cy-plastik Sam kiedyś walczyłem o swoje żeby mi oddali pieniądze za plecak z wadliwym suwakiem i korespondencyjna przepychanka z nimi była konkretna.

    Media Markt też obniżył cenę na 9998 zł plus dostaje się 950 zł na karcie podarunkowej Carrefour.

    W dniach 10-12 maja odbywają się w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie targi Electronics Show i może z ich okazji firmy przygotują jeszcze jakieś dodatkowe obniżki https://mediamarkt.pl/electronics-sh...?clickId=46036

    Generalnie jestem zaskoczony tym że nasze rekiny biznesu fotograficznego nie zrobiły jakichś fajnych promocji na Wielkanoc, chyba za dobrze im się powodzi. W ten weekend napisałem do Canon Polska na FB czy po zakończeniu tej promocji z kursem fotograficznym będziemy mogli liczyć na taką promocję jaką mają w UK https://www.canon.co.uk/cashback/current-cashback/ no i oczywiście nie otrzymałem żadnej odpowiedzi co mnie raczej nie zaskoczyło bo co oni mogą jak najprawdopodobniej wykonują tylko dyspozycje jakie przychodzą z europejskiej centrali z siedzibą w Holandii?
    Ostatnio edytowane przez mkamelg ; 26-04-2019 o 15:49

  6. #2046
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2010
    Miasto
    Siedlce
    Posty
    1 423

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Promocji poświątecznej - 7999 nic nie przebije, a sezon coraz bliżej, wiec chyba o sprzedaż nie muszą się martwić. Co do eor agd i innych to gwarancję canona można też realizować przez CSI.

  7. #2047
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez mkamelg Zobacz posta
    W ten weekend napisałem do Canon Polska na FB czy po zakończeniu tej promocji z kursem fotograficznym będziemy mogli liczyć na taką promocję jaką mają w UK https://www.canon.co.uk/cashback/current-cashback/ no i oczywiście nie otrzymałem żadnej odpowiedzi co mnie raczej nie zaskoczyło bo co oni mogą jak najprawdopodobniej wykonują tylko dyspozycje jakie przychodzą z europejskiej centrali z siedzibą w Holandii?
    Po tej obniżce w UK 250funtów R-ka wychodzi drożej niż w PL.

    Co do RTV AGD cena nie jest może najlepsza, ale aparat jest z PL dystrybucji, z gwarancją canona co oznacza, że jak się coś popsuje to możemy go wysłać np. do CSI a oni bardzo chętnie naprawią, bo płaci Canon. Te aparaty po 9500-9600zł mają gwarancję sprzedawcy i trochę się boję, że w niektórych, niejednoznacznych przypadkach może to być uznaniowe. Dla niektórych sporą zaletą EuroRTV są też raty typu 20x0%, czy nawet 30x0%, które nawet przy tej wyższej cenie wychodzą całkiem korzystnie.
    Każdy musi podjąć decyzję sam. Osobiście za gotówkę mimo wszystko kupowałbym w tańszym wariancie. Gdybym chciał na raty to pewnie we wspomnianym markecie.
    Miłego dnia
    moja www

  8. #2048
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 623

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Może głupie pytanie ale jak używać w trybie servo śledzenia oka? W sensie jak to włączyć? Zaktualizowałem body, ale nic się nie zmieniło w tej kwestii...

  9. #2049
    Pełne uzależnienie Awatar marfot
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Zgorzelec
    Posty
    4 401

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez Bangi Zobacz posta
    Może głupie pytanie ale jak używać w trybie servo śledzenia oka? W sensie jak to włączyć? Zaktualizowałem body, ale nic się nie zmieniło w tej kwestii...
    R dosyć powściągliwie przechodzi z trybu śledzenia twarzy do śledzenia oka. Twarz musi wypełniać sporą część kadru. Włącz tryb Eye AF, włącz Servo i próbuj z dużą twarzą.
    Ostatnio edytowane przez marfot ; 29-04-2019 o 19:49
    https://500px.com/p/m_kowalczyk?view=galleries
    EOS R5, RF 14-35/4L, RF 24-105/4L, C35/2 IS, C70-300L IS, M6II, M11-22, M22, M32, S56/1.4, M55-200

  10. #2050
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    W Stanach 300$ rabatu na eRkę i adapter nadal w cenie.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

Strona 205 z 410 PierwszyPierwszy ... 105155195203204205206207215255305 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •