Strona 196 z 410 PierwszyPierwszy ... 96146186194195196197198206246296 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 951 do 1 960 z 4096

Wątek: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

  1. #1951
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 667

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez zdebik Zobacz posta
    Sarkazm... R'ka fajna puszka a i szkła nagle lepiej trafiają.
    Szczególnie stare

  2. #1952

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez zdebik Zobacz posta
    Sarkazm... R'ka fajna puszka a i szkła nagle lepiej trafiają.
    Można się śmiać, ale na moim 7d pewny autofocus był tylko na LV!

  3. #1953
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 667

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Na LV pewny autofocus jest w każdym lustrze

  4. #1954
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Feb 2019
    Posty
    24

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    21-wszy wiek trwa w najlepsze od 18-stu lat i dopiero teraz autofokus zaczal Canonowi dzialac niezawodnie? Co poszlo nie tak, skoro jak tu ktos wzmiankowal Konica Monolta miala lata temu autofokus radzacy sobie z biala sciana? Czemu tak dlugo trzeba bylo czekac na w pelni obracany ekran, skoro Konica Minolta miala go juz kilkanascie lat temu w A3 czy ktoryms tam bridge'u? Moze zwyczajnie celowo spowalnia sie wypust dzialajacych juz rozwiazan, a czasem wrecz trywialnych, zeby tylko zagwarantowac sobie zbyt na kolejne powoli "rozwijane" modele? Przypomina mi to samochody, w ktorych sensory parkowania, to przez pryzmat ceny i sprzedawcow niemal wojskowa technologia z mysliwcow przedostatniej generacji. Nie pocieszalbym sie na sile tym, ze autofokus w koncu dziala gdy flagowy model obrazuje gorzej niz druga polka u konkurencji. Cena R-ki jest zdecydowanie z gornej polki. Tylko poprosze adwersazy by nie rzucili sie na mnie zrazu jakobym powiedzial, ze nie da sie tym zdjec robic. Po prostu te achy i ochy nie pasuja mi zupelnie do rzeczywistosci. Baterie chyba na ISS robione zwarzywszy ich cene, wyzwalacz na bluetotha za te pieniadze powinien czytac w myslach, ale autofokus trafia! Normalnie bajer

  5. #1955
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2010
    Miasto
    Siedlce
    Posty
    1 431

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Miło poczytać jak ludzie cieszą się zakupionym sprzętem.
    Propos tuch bar to własnie się zastanawiałem dlaczego on tak dziwnie działa. Mam włączoną aktywacje i zmienię na stałe do przełączania miedzy single a face AF. Dzięki.
    @Datstyne weź wyluzuj. Kup sobie mionolte albo konkurencje albo statek kosmiczny, nie jęcz, daj żyć we dont care about inny sprzęt i jego lepszość

  6. #1956
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Feb 2019
    Posty
    24

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Zaczelo sie. Czytaj kolego robertskc7 ze zrozumieniem. Nie jecze, nie pozwalaj sobie prosze na prywatne wycieczki. Specjalnie dla Ciebie uproszcze sens mojej wypowiedzi: nie ma sie czym tak zachwycac. Mamy 2018 rok a ta zabawka za duzo kosztuje by nie byc wymagajacym.
    Dodam jeszcze, ze jesli nie jestes wymagajacy, to moze rozwaz cos prostrzego, a zaoszczedzone pieniadze przeznacz na jakis inny cel, moze kolejne szklo.
    Ostatnio edytowane przez Daystate ; 22-03-2019 o 16:31

  7. #1957
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2010
    Miasto
    Siedlce
    Posty
    1 431

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Ja kupiłem eosa R za 7999 i otrzymałem matrycę na poziomie 5dIV/1dx - która nawet wg. DXO oferuje najwyższą jakość w stajni Canona (na poziomie sony a9). Dla mnie jest git od teoretycznej ( cyferki) jak i praktycznej ( używam tego aparatu) strony. Specyfikacja jest dla mnie jak najbardziej wystarczająca ( poza jednym slotem ) a Af jest znakomity. Nie jestem wymagający. Mam 5dIII, R, 35Art 50L i 85L których używam do pracy i jestem zadowolony. Zresztą nie tylko ja. Pozdrawiam i sorry, że uraziłem. Ale wzdychanie do czegoś czego nie mam a chciał bym mieć nic nie wnosi.

  8. #1958
    Pełne uzależnienie Awatar marfot
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Zgorzelec
    Posty
    4 408

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez Daystate Zobacz posta
    Zaczelo sie. Czytaj kolego robertskc7 ze zrozumieniem. Nie jecze, nie pozwalaj sobie prosze na prywatne wycieczki. Specjalnie dla Ciebie uproszcze sens mojej wypowiedzi: nie ma sie czym tak zachwycac. Mamy 2018 rok a ta zabawka za duzo kosztuje by nie byc wymagajacym.
    Dodam jeszcze, ze jesli nie jestes wymagajacy, to moze rozwaz cos prostrzego, a zaoszczedzone pieniadze przeznacz na jakis inny cel, moze kolejne szklo.
    Zapomnij o Canonie. To szajs. Kup Konicę-Minoltę.
    To wątek o R. Nie da się już go ulepszyć, unowocześnić. Może tylko potanieć ale lepszy od tego nie będzie.
    https://500px.com/p/m_kowalczyk?view=galleries
    EOS R5, RF 14-35/4L, RF 24-105/4L, C35/2 IS, C70-300L IS, M6II, M11-22, M22, M32, S56/1.4, M55-200

  9. #1959
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2010
    Miasto
    Poznań, WLKP
    Posty
    2 245

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez marfot Zobacz posta
    Kup Konicę-Minoltę.
    No tak. Tylko czy 5d czy 7d???

  10. #1960
    Bywalec
    Dołączył
    Feb 2018
    Posty
    205

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    To wątek o R. Nie da się już go ulepszyć, unowocześnić. Może tylko potanieć ale lepszy od tego nie będzie.
    W pewnym sensie będzie lepszy, może nie sam aparat, ale oferta tak. Przy niższej cenie można zapomnieć o pewnych brakach czy niedoskonałościach. Stosunek cena / jakość jest bardzo ważny, jeśli nie najważniejszy.

Strona 196 z 410 PierwszyPierwszy ... 96146186194195196197198206246296 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •