Strona 239 z 410 PierwszyPierwszy ... 139189229237238239240241249289339 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 381 do 2 390 z 4096

Wątek: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

  1. #2381
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 246

    Domyślnie Re: Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    https://www.thephoblographer.com/201...able-to-sonys/

    Parę słów na temat AFa w eRce z nowym firmware.
    Tak. "Uwaga redakcji: Ta podróż została w pełni opłacona i pokryta przez firmę Canon."

    Co do problemów z Eye AF w przypadku fotografowania osób w okularach to raczej oczywisty problem w każdym systemie. Nawet wczoraj robiłem sesję z różnymi okularami i trzeba sobie zdawać sprawę, że przy papierowej GO potrzebne są poprawki AFa. Zdawanie się pełni na technologię (nawet najlepszą) bywa czasem złudne.

    Fajnie, że Canon ulepsza AF. Dobrze rokuje to na przyszłość.
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  2. #2382
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Re: Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    Tak. "Uwaga redakcji: Ta podróż została w pełni opłacona i pokryta przez firmę Canon."
    Umiem czytać .
    ... na tyle że piszą też, że w pewnych aspektach A9 i A7IV jest lepsze. Także możesz spać spokojnie .
    Link wrzuciłem raczej z tego powodu, że to potwierdza ogólną tendencję iż w obecnym sprzęcie zmiany softowe mogą wprowadzić bardzo dużo.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  3. #2383
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 622

    Domyślnie Odp: Re: Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    (...)Link wrzuciłem raczej z tego powodu, że to potwierdza ogólną tendencję iż w obecnym sprzęcie zmiany softowe mogą wprowadzić bardzo dużo.
    I to jest fajne, z drugiej strony smutne jest, że nie daje się od razu wszystkiego co można tylko sztucznie ogranicza, by potem uprawiać marketing. Może zbyt daleko idąca teza, ale sorry, nie wierzę, że dopiero po premierze swojego produktu Canon to odkrył, że może być lepiej.
    Wkurzają mnie te czasy "zaplanowanej nieprzydatności produktu"

  4. #2384
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 246

    Domyślnie Odp: Re: Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Umiem czytać .
    ... na tyle że piszą też, że w pewnych aspektach A9 i A7IV jest lepsze. Także możesz spać spokojnie .
    Link wrzuciłem raczej z tego powodu, że to potwierdza ogólną tendencję iż w obecnym sprzęcie zmiany softowe mogą wprowadzić bardzo dużo.
    Ale ja właśnie nie chcę spać spokojnie Chciałbym w końcu zmienić tą sonówkę, którą fotografuję na coś podobnego w Canonie A o "software upgrade" w Canonie już pisałem i nie chce mi się do tego wracać
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  5. #2385
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Re: Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez Bangi Zobacz posta
    I to jest fajne, z drugiej strony smutne jest, że nie daje się od razu wszystkiego co można tylko sztucznie ogranicza, by potem uprawiać marketing. Może zbyt daleko idąca teza, ale sorry, nie wierzę, że dopiero po premierze swojego produktu Canon to odkrył, że może być lepiej.
    Wkurzają mnie te czasy "zaplanowanej nieprzydatności produktu"
    To chyba nawet nie jest "nieprzydatność" ale powszechna rzecz u producentów czyli testowanie sprzętu przez użytkowników.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  6. #2386
    Początki nałogu
    Dołączył
    Oct 2018
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    444

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Niejaka firma Microsoft pokazała wszystkim jak należy wykorzystać klientów do testewania produktow i zeby jeszcze za to placili klienci a nie producent testerom
    Canon EOS R + C RF 24-105/4L; C 100/2.8 L Macro; C 70-300/4.0-5.6 II

  7. #2387
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 622

    Domyślnie Odp: Re: Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    To chyba nawet nie jest "nieprzydatność" ale powszechna rzecz u producentów czyli testowanie sprzętu przez użytkowników.
    Wiem, że słowo "nieprzydatność" nie bardzo pasuje w tym przypadku, ale miałem bardziej na myśli taki nurt rynkowy

  8. #2388
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2010
    Miasto
    Siedlce
    Posty
    1 422

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Fajny ten update. Fajnie, że nie trzeba czekać na niego 3 lata.
    Ciekawe kiedy samyangi z RF ? Ktoś coś?

  9. #2389
    Pełne uzależnienie Awatar marfot
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Zgorzelec
    Posty
    4 401

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez robertskc7 Zobacz posta
    Fajny ten update. Fajnie, że nie trzeba czekać na niego 3 lata.
    Ciekawe kiedy samyangi z RF ? Ktoś coś?
    14mm i 85mm są już od dawna. Chyba, że czekasz na coś z AF.
    https://500px.com/p/m_kowalczyk?view=galleries
    EOS R5, RF 14-35/4L, RF 24-105/4L, C35/2 IS, C70-300L IS, M6II, M11-22, M22, M32, S56/1.4, M55-200

  10. #2390
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 046

    Domyślnie Odp: Re: Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez Bangi Zobacz posta
    I to jest fajne, z drugiej strony smutne jest, że nie daje się od razu wszystkiego co można tylko sztucznie ogranicza, by potem uprawiać marketing.
    Raczej byli pod ścianą i zoptymalizowali silnik. To samo jest w sterownikach do kart graficznych, każda nowa wersja działa troszkę szybciej.

Strona 239 z 410 PierwszyPierwszy ... 139189229237238239240241249289339 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •