Strona 284 z 410 PierwszyPierwszy ... 184234274282283284285286294334384 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 831 do 2 840 z 4096

Wątek: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

  1. #2831
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2010
    Miasto
    Siedlce
    Posty
    1 434

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez adzi Zobacz posta
    Zastanawiam się czemu na https://www.pasazfoto.pl/canon-eos-r-adapter-ef-eos-r ten aparat jest 1 tys tańszy (7889zł) niż na reszcie sklepów. Ktoś tam kupował? Może jakaś inna dystrybucja? Na Ceneo widziałem, że jakiś inny sklep miał dystrybucję USA i podobno coś wtedy nie do końca jest spoko żeby taki sprzęt kupować (może reklamacja itp?)
    Sklepy partnerskie ( oficjalna dystrybucja canona) mają gwarancje taką że jak Ci padnie aparat, to wysyłasz do serwisu ASO - CSI Wawa i Ci robią. A jak należysz do programu CPS to Ci robią szybciej i możesz nawet dostać sprzęt zastępczy. Sprzęt z poza listy sklepów autoryzowanych oddajesz do sklepu i oni dokonują procesu naprawy, czyli trwa to dłużej. Tak mówił Pan z Canon road show a nie moje widzi misie. p.s CSI dokonuje też darmowej kalibracji w ramach gwarancji.

  2. #2832

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    No dobra, to przetestujemy przez trzy dni: Wielki test systemu R

  3. #2833
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 680

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez robertskc7 Zobacz posta
    Sklepy partnerskie ( oficjalna dystrybucja canona) mają gwarancje taką że jak Ci padnie aparat, to wysyłasz do serwisu ASO - CSI Wawa i Ci robią. A jak należysz do programu CPS to Ci robią szybciej i możesz nawet dostać sprzęt zastępczy. Sprzęt z poza listy sklepów autoryzowanych oddajesz do sklepu i oni dokonują procesu naprawy, czyli trwa to dłużej. Tak mówił Pan z Canon road show a nie moje widzi misie. p.s CSI dokonuje też darmowej kalibracji w ramach gwarancji.
    Kupiłem w swoim życiu kilka nowych szkieł Canon poza sklepami partnerskim (w Polsce, polskie sklepy) i nie było żadnych problemów np. z kalibracją w CSI w Warszawie za darmo w ramach gwarancji.
    Z tego co kojarzę, nigdzie w dokumencie gwarancyjnym nie jest napisane, że sprzęt musi być kupiony w ramach sieci partnerów, jest mowa o rynku (np. europejskim), ale nie o konkretnych sklepach.
    Jeśli się mylę, niech mnie ktoś poprawi.
    Ostatnio edytowane przez Bangi ; 08-01-2020 o 16:54

  4. #2834
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2010
    Miasto
    Siedlce
    Posty
    1 434

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez Bangi Zobacz posta
    Kupiłem w swoim życiu kilka nowych szkieł Canon poza sklepami partnerskim (w Polsce, polskie sklepy) i nie było żadnych problemów np. z kalibracją w CSI w Warszawie za darmo w ramach gwarancji.
    Z tego co kojarzę, nigdzie w dokumencie gwarancyjnym nie jest napisane, że sprzęt musi być kupiony w ramach sieci partnerów, jest mowa o rynku (np. europejskim), ale nie o konkretnych sklepach.
    Jeśli się mylę, nich mnie ktoś poprawi.
    No to super. Dobrze wiedzieć.

  5. #2835
    Pełne uzależnienie Awatar marfot
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Zgorzelec
    Posty
    4 424

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez Bangi Zobacz posta
    Z tego co kojarzę, nigdzie w dokumencie gwarancyjnym nie jest napisane, że sprzęt musi być kupiony w ramach sieci partnerów, jest mowa o rynku (np. europejskim), ale nie o konkretnych sklepach.
    Jeśli się mylę, niech mnie ktoś poprawi.
    Zakup w sklepie partnerskim uprawnia do cashbacku jak akurat jest i tyle.
    Gwarancja w PL zależy od tego czy sprzęt jest z europejską gwarancją.

    PS
    R w RTVAGD kosztuje 7999 PLN. Sklep jest partnerski Canona jak ktoś potrzebuje ( bo np za tydzień dokupi obiektyw i będzie biadolił, że nie ma cashbaku).
    https://500px.com/p/m_kowalczyk?view=galleries
    EOS R5, RF 14-35/4L, RF 24-105/4L, C35/2 IS, C70-300L IS, M6II, M11-22, M22, M32, S56/1.4, M55-200

  6. #2836
    Początki nałogu
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    255

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez Bangi Zobacz posta
    Kupiłem w swoim życiu kilka nowych szkieł Canon poza sklepami partnerskim (w Polsce, polskie sklepy) i nie było żadnych problemów np. z kalibracją w CSI w Warszawie za darmo w ramach gwarancji.
    Z tego co kojarzę, nigdzie w dokumencie gwarancyjnym nie jest napisane, że sprzęt musi być kupiony w ramach sieci partnerów, jest mowa o rynku (np. europejskim), ale nie o konkretnych sklepach.
    Jeśli się mylę, niech mnie ktoś poprawi.
    a co trzeba bylo kalibrowac? czy po prostu oddales na wszelki wypadek aby bylo dobrze? kalibrujesz obiektywy pod konkretny aparat czy jak? ja z 5DmII mialem problemy z AF ze skakal np. zawsze przed lub zawsze za to w body robilem, a teraz sie zastanawiam z R czy beda takie problemy czy moze nie byc i to byl problem 5DmII? starych obiektywow pewnie mi nie skalibruja, tylko te na gwarancji?
    Ostatnio edytowane przez adzi ; 09-01-2020 o 02:13

  7. #2837
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 680

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    @adzi z racji tego że cały sprzęt miałem na gwarancji (szkła i body) wysłałem niejako profilaktycznie. To było z 6d.

  8. #2838
    Początki nałogu
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    255

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez solti Zobacz posta
    Jak niedawno, z czystej ciekawości wysłałem zapytanie, to zaproponowali 76 zł rabatu względem ceny sklepowej
    Ja dostałem 900zł taniej, ale ta cena i tak jest wywindowana sztucznie, ponieważ na Google widać:
    Aparat cyfrowy Canon EOS R body + adapter... - Cyfrowe.pl
    https://www.cyfrowe.pl › aparaty › aparat-cyfrowy-canon-eos-r-body
    Ocena: 9/10 - ‎3 głosy - ‎7 999,00 zł - ‎W magazynie
    Więc i tak 100zł chociaż .

    Zamówiłem R, RF35mm, 2 karty pamieci i pasek i taka znizka. Generalnie w EuroAGD wole nie kupowac bo raz mialem z nimi cyrk z obiektywem Laowa, to musialem zrobic interwencje w serwisie, ktory potem odkrecal moje niepowodzenie reklamacji - w skrocie rak. Cyfrowe to chociaz sklep foto i sie sami znaja, a w EuroAGD nikt sie nie zna i kazdy ma w du*ie klienta.

  9. #2839
    Uzależniony Awatar solti
    Dołączył
    Oct 2005
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    43
    Posty
    947

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez adzi Zobacz posta
    Zamówiłem R, RF35mm, 2 karty pamieci i pasek i taka znizka. Generalnie w EuroAGD wole nie kupowac bo raz mialem z nimi cyrk z obiektywem Laowa, to musialem zrobic interwencje w serwisie, ktory potem odkrecal moje niepowodzenie reklamacji - w skrocie rak. Cyfrowe to chociaz sklep foto i sie sami znaja, a w EuroAGD nikt sie nie zna i kazdy ma w du*ie klienta.
    A ja, widzisz, zupełnie odwrotnie. W Cyfrowe też zdarzyło mi się kupować, ale większość sprzętu biorę w EURO AGD - ceny najczęściej udaje mi się upolować lepsze niż w Cyfrowych, zero problemów z dowolnym zaprogramowaniem rat 0% (jakoś najczęściej tak wolę) i dostawa oryginalnie zapakowanych zabawek prosto z magazynu.
    Sprzęt jest ważny, ale ważniejsze są chęci i umiejętności Niestety ja mam tylko chęci
    galeria na forum Canon-board
    galeria na stronie lotnictwo.net.pl
    galeria.solti.pl

  10. #2840
    Bywalec
    Dołączył
    Oct 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    150

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    W ramach akcji "zapytaj o rabat" sklep o którym piszes (C) zaproponował oszałamiający rabat 100 zł. Podziękowałem i poczekam

Strona 284 z 410 PierwszyPierwszy ... 184234274282283284285286294334384 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •