Strona 82 z 410 PierwszyPierwszy ... 3272808182838492132182 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 811 do 820 z 4096

Wątek: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

  1. #811
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    Poznań
    Posty
    3 608

    Domyślnie Odp: Canon EOS R

    Cytat Zamieszczone przez pawel.guraj Zobacz posta
    To ktoś poważny w ogóle Canona porzucił?
    Z dyskusją na ten temat wstrzymam się do raportu za 4 kwartał. Będzie wesoło, Sony pewnie wykupi produkcję najdroższego szampana na rok do przodu. Canon, hmmmm, jakby co, to rytualne klingi są w pogotowiu I jeszcze jedna firma jest, co to raczej będzie już tylko gorzej...

    P.S.

    W każdym razie, gdyby ktoś pytał, to raport za trzeci kwartał czytałem i mam wrażenie, że tylko ja
    Ostatnio edytowane przez jotes25 ; 05-11-2018 o 00:16

  2. #812
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 720

    Domyślnie Odp: Canon EOS R

    Jak sprzedaż w działach foto praktycznie ciągle spada to w firmach mających duże udziały na tym rynku cudów nie będzie. Jakby Canon zamiast wypuszczać takiego kloca jak eR zaczął robić smartfony to pewnie inaczej by to wyglądało ....
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  3. #813
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2010
    Miasto
    Poznań, WLKP
    Posty
    2 245

    Domyślnie Odp: Canon EOS R

    Cytat Zamieszczone przez pawel.guraj Zobacz posta
    To ktoś poważny w ogóle Canona porzucił?

    p,paw
    No jak? Kolega Jan Pawlak przecież :-)

  4. #814
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 720

    Domyślnie Odp: Canon EOS R

    Cytat Zamieszczone przez mefi Zobacz posta
    Zaczynają się powroty do Canona szybciej niż myślałem
    http://www.stevehuffphoto.com/2018/1...anon-for-this/
    Grubo ...
    .... szczególnie przekaz podprogowy jest mocny.... ciekawe ile firmy płacą za takie pierdy
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  5. #815

  6. #816

    Domyślnie Odp: Canon EOS R

    Do kompletu koniecznie to: https://kenrockwell.com/canon/eos-r/r.htm
    Uwaga, przed czytaniem trzeba zapewnić sobie zapas chusteczek (i to bynajmniej nie do ocierania łez) ;-)

    Ale ja się bardzo cieszę. Tego typu fanbojstwo robi dobrze konkurencji na rynku. W końcu będziecie musieli pokochać te bezlustra. Ich nie da się nie kochać.

    p,paw
    Ostatnio edytowane przez pawel.guraj ; 05-11-2018 o 14:05
    https://pawel.online | R5 | RF 14-35 f/4 L | RF 24-105 f/4 L | RF 70-200 f/4 L| RF 100-500 f/4.5-7.1 L | RF 50 f/1.8 STM | RF 1.4x | Na blogu: Huta od środka

  7. #817
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 049

    Domyślnie Odp: Canon EOS R

    Jeśli musiałbym wchodzić w jakiś system od zera, ponownie byłby to Canon. W fotografi inaczej niż w życiu liczy, się duża dziura .

    Nowe szkła zdeklasują Sony, o serwisie nawet nie będę wspominał. Radio w systemówkach też jakoś dziwnie rozwiązane, niby w Nikonie trochę lepiej ale nadal kupa.

  8. #818
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 945

    Domyślnie Re: Odp: Canon EOS R

    Cytat Zamieszczone przez pawel.guraj Zobacz posta
    Uwaga, przed czytaniem trzeba zapewnić sobie zapas chusteczek (i to bynajmniej nie do ocierania łez) ;-)
    Rockwell to jest medialna dziwka, od wielu wielu lat. smiac sie to mozna co najwyzej z tych, co go na powazne czytaja

    Cytat Zamieszczone przez pawel.guraj Zobacz posta
    Ale ja się bardzo cieszę. Tego typu fanbojstwo robi dobrze konkurencji na rynku. W końcu będziecie musieli pokochać te bezlustra. Ich nie da się nie kochać.
    mam M5. da sie.

    fajny aparat, ale jesli to ma byc wizja Canona na zrobienie czegos powyzej polki amatorskiej (i to z nawykami z Powershotow), to ja naprawde wysiadam. uzywanie tego na zmiane z normalnym aparatem, to nieporozumienie. cos jak jezdzic na przemian 3-litrowa benzyna i... Toyota
    www albo tez flickr

  9. #819

    Domyślnie Odp: Canon EOS R

    Mam nadzieję, że zrozumiałeś nieco ironii w mojej wypowiedzi.

    Jeżeli bym te (zdaje się, że już) 3 lata temu nie pożegnał się z Canonem, to pewnie też bym dziś na to inaczej patrzył.
    W sumie po tych trzech latach w ramach dość burzliwej (absolutnie nie uzasadnionej jakimiś realnymi przesłankami) szamotaniny wylądowałem mniej więcej w tym samym punkcie w jakim porzucałem Canona. No powiedzmy, że pół póki wyżej, tylko że u innego vendora. Do Canona nie wrócę, bo na razie nie ma do czego wracać, poza tym jest takie przysłowie o wchodzeniu do tej samej rzeki.

    Moje zdanie jest takie, że R to w sumie ciekawa propozycja, ale C zrobił wszystko żeby nie przekonać ludzi poważnie związanych z ich DSLR. Co jest absolutnie zrozumiałe. Jak tym trafili w rynek - to trzeba jeszcze trochę poczekać.

    p,paw
    https://pawel.online | R5 | RF 14-35 f/4 L | RF 24-105 f/4 L | RF 70-200 f/4 L| RF 100-500 f/4.5-7.1 L | RF 50 f/1.8 STM | RF 1.4x | Na blogu: Huta od środka

  10. #820
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 720

    Domyślnie Odp: Re: Odp: Canon EOS R

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    Rockwell to jest medialna dziwka, od wielu wielu lat. smiac sie to mozna co najwyzej z tych, co go na powazne czytaja


    mam M5. da sie.

    fajny aparat, ale jesli to ma byc wizja Canona na zrobienie czegos powyzej polki amatorskiej (i to z nawykami z Powershotow), to ja naprawde wysiadam. uzywanie tego na zmiane z normalnym aparatem, to nieporozumienie. cos jak jezdzic na przemian 3-litrowa benzyna i... Toyota
    Ja im dłużej używam m6 tym bardziej widzę jakim nieporozumieniem jest używanie dslr ...
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

Strona 82 z 410 PierwszyPierwszy ... 3272808182838492132182 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •