Strona 352 z 410 PierwszyPierwszy ... 252302342350351352353354362402 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3 511 do 3 520 z 4096

Wątek: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

  1. #3511
    Początki nałogu Awatar RadOs41
    Dołączył
    Aug 2011
    Miasto
    Radom
    Wiek
    57
    Posty
    350

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez g69 Zobacz posta
    Pytanie do użytkowników Rki... Jak oceniacie kontrowersyjny pasek funkcyjny? Każdy aparatem już trochę się obył, więc jakie wnioski po czasie,da się go polubić czy do wyłączaczenia? Jeśli działa, to w jakim zastosowaniu wam najlepiej się sprawdza?
    Przypisywałem mu różne funkcje - w ramach jego możliwości - ale finalnie znalazłem inne rozwiązania interesujących mnie funkcji i z paska nie korzystam.
    Ostatnio edytowane przez RadOs41 ; 01-10-2021 o 17:46
    Trochę gratów i nieco innych szpargałów...

  2. #3512
    Uzależniony Awatar bakulik
    Dołączył
    Nov 2005
    Miasto
    Rumia
    Wiek
    42
    Posty
    765

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez tombas Zobacz posta
    oni tam niezle dzis mieszaja
    Ano. Co chwile coś pojawia się i znika. Ale chyba się już ustatkowało. R z kitem już nie jest w promocji, ale samo body za 5199 zł jest dostępne i nie z ekspozycji. https://mediamarkt.pl/foto-i-kamery/...-r-body-czarny
    Pozdrawiam
    Łukasz Bakuła
    „Fotografia – to radość życia. Aparat nie został stworzony dla ludzi smutnych i skwaśniałych”. J. Płażewski

  3. #3513
    Początki nałogu
    Dołączył
    Oct 2018
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    444

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez bakulik Zobacz posta
    Ano. Co chwile coś pojawia się i znika. Ale chyba się już ustatkowało. R z kitem już nie jest w promocji, ale samo body za 5199 zł jest dostępne i nie z ekspozycji. https://mediamarkt.pl/foto-i-kamery/...-r-body-czarny
    Tylko ze chwilowo niedostępny
    Canon EOS R + C RF 24-105/4L; C 100/2.8 L Macro; C 70-300/4.0-5.6 II

  4. #3514
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jul 2020
    Miasto
    silesian
    Posty
    258

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez szwayko Zobacz posta
    Najlepiej na nim ustawić funkcje które jak włączysz przez przypadek nic nie powodują. Ja manualnymi szkłami dużo robię z EOS R i mam na pasku powiększneie 100% obrazu, i ON/OFF focus peaking. Funkcje przesuwania po nim lepiej wyłączyć i używać go jak dwa przyciski dotykowe.
    Ciekawe pomysły. Oprócz lepszego AF ,również dla mnie zabawa starymi obiektywami i duże w tym temacie możliwośći ML zachęcaja do przesiadki 30 mp matryca Rki nie za bardzo wymagajaca przy takich obiektywach? Możesz coś polecić,co z Rką fajnie maluje?


    ..ceny dzis dali świetne,ciekawe czy to trwała tendencja a BF dopiero przed nami Sony A7iii było za 5600 chyba...

  5. #3515
    Uzależniony Awatar bakulik
    Dołączył
    Nov 2005
    Miasto
    Rumia
    Wiek
    42
    Posty
    765

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez Marcinus Zobacz posta
    Tylko ze chwilowo niedostępny
    Widać już wyszły.
    Pozdrawiam
    Łukasz Bakuła
    „Fotografia – to radość życia. Aparat nie został stworzony dla ludzi smutnych i skwaśniałych”. J. Płażewski

  6. #3516
    Pełne uzależnienie Awatar szwayko
    Dołączył
    Jun 2004
    Miasto
    Olsztyn
    Wiek
    46
    Posty
    2 047

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez g69 Zobacz posta
    Ciekawe pomysły. Oprócz lepszego AF ,również dla mnie zabawa starymi obiektywami i duże w tym temacie możliwośći ML zachęcaja do przesiadki 30 mp matryca Rki nie za bardzo wymagajaca przy takich obiektywach? Możesz coś polecić,co z Rką fajnie maluje?
    .
    Trzeba dużo sprawdzac, bo matryca R ki jest kaprysna na szkla z mocowaniem leica m, tzn. sa problemy z magenta na brzegach. Nie tylko stare ale czasem i nowe konstrukcje jak voigtlandery projektowane pod cyfre czasem maja problem. Super na poczatek jest voigtlander 40mm 1.4 jasne malenstwo z filtrem 43mm, takze bez problemow sa noktony 35mm 1.4 ii czy 75mm 1.5 ii. Voigtlander utron 28mm 2.0 lepiej nie i 50mm 1.5 ii czasem ma ten kolor cast, ale trzymam go bo i tak jest swietny. Duzo o szklach tego typu opowiada Maciej Taichman na youtube lub na stronie, dawniej nazwisko to Galus. Obiektywy te sa tak male, ze w koncu docenia sie ML, a obrazek daja profesjonalny.
    Ostatnio edytowane przez szwayko ; 02-10-2021 o 01:50

  7. #3517
    Początki nałogu Awatar RadOs41
    Dołączył
    Aug 2011
    Miasto
    Radom
    Wiek
    57
    Posty
    350

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez bakulik Zobacz posta
    Widać już wyszły.
    W tym momencie jest dostępny, ale "Towar z ekspozycji".
    Trochę gratów i nieco innych szpargałów...

  8. #3518
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    W tego typu marketach ekspozycja polega na tym, że możesz sobie popatrzeć na ten sprzęt przez szybkę. Jeszcze nigdy nie pozwolili mi zrobić żadnych zdjęć, czy choćby sprawdzić działanie AF. Można więc przyjąć, że to praktycznie nieużywane egzemplarze. Jeśli cena Wam odpowiada to bym brał.
    Miłego dnia
    moja www

  9. #3519
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 049

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez szwayko Zobacz posta
    Duzo o szklach tego typu opowiada Maciej Taichman na youtube lub na stronie, dawniej nazwisko to Galus. Obiektywy te sa tak male, ze w koncu docenia sie ML, a obrazek daja profesjonalny.
    Czy On nie siedział w Pentaxie?

  10. #3520
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jul 2020
    Miasto
    silesian
    Posty
    258

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez szwayko Zobacz posta
    Trzeba dużo sprawdzac, bo matryca R ki jest kaprysna na szkla z mocowaniem leica m, tzn. sa problemy z magenta na brzegach. Nie tylko stare ale czasem i nowe konstrukcje jak voigtlandery projektowane pod cyfre czasem maja problem. Super na poczatek jest voigtlander 40mm 1.4 jasne malenstwo z filtrem 43mm, takze bez problemow sa noktony 35mm 1.4 ii czy 75mm 1.5 ii. Voigtlander utron 28mm 2.0 lepiej nie i 50mm 1.5 ii czasem ma ten kolor cast, ale trzymam go bo i tak jest swietny. Duzo o szklach tego typu opowiada Maciej Taichman na youtube lub na stronie, dawniej nazwisko to Galus. Obiektywy te sa tak male, ze w koncu docenia sie ML, a obrazek daja profesjonalny.
    Dzieki bardzo, na pewno obadam temat. Nazwisko kojarzę z analogów. Polecasz jakieś konkretne adaptery?

Strona 352 z 410 PierwszyPierwszy ... 252302342350351352353354362402 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •