Strona 254 z 410 PierwszyPierwszy ... 154204244252253254255256264304354 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 531 do 2 540 z 4096

Wątek: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

  1. #2531
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 673

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    @akustyk - a jakie masz chinole? Możesz jakiegoś linka podać?

  2. #2532
    Pełne uzależnienie Awatar becekpl
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wawa
    Posty
    4 283

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?
    Cham się uprze i mu daj. No skąd ja wezmę, jak nie mam!

  3. #2533
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 945

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez Bangi Zobacz posta
    @akustyk - a jakie masz chinole? Możesz jakiegoś linka podać?
    RAVPower Canon LP-E6 & LP E6 N... https://www.amazon.de/dp/B072557DF4?...p_mob_ap_share
    www albo tez flickr

  4. #2534
    Bywalec Awatar rostek andrzej
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    Szczecin/Kraków
    Wiek
    50
    Posty
    218

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Jeszcze wczoraj cena była 8950 a dziś kilka sklepów ma po 8000 tysi. Ciekawe skąd taki nagły spadek cen, cashback będzie, Black friday czy co?

    Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

  5. #2535

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez rostek andrzej Zobacz posta
    Jeszcze wczoraj cena była 8950 a dziś kilka sklepów ma po 8000 tysi. Ciekawe skąd taki nagły spadek cen, cashback będzie, Black friday czy co?

    Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
    W styczniu tego roku, dzięki forumowiczowi, który na forum podał link do sklepu kupiłem za 7990 - w polskim sklepie, polska dystrybucja z gwarancją i cashbackiem za 24-105 f/4. Tyle musi kosztować, by bezlustrowy następca 5d mógł znów kosztować 12.500 zł

  6. #2536
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2010
    Miasto
    Siedlce
    Posty
    1 434

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez totamten Zobacz posta
    W styczniu tego roku, dzięki forumowiczowi, który na forum podał link do sklepu kupiłem za 7990 - w polskim sklepie, polska dystrybucja z gwarancją i cashbackiem za 24-105 f/4. Tyle musi kosztować, by bezlustrowy następca 5d mógł znów kosztować 12.500 zł
    Ja też

  7. #2537
    Bywalec Awatar rostek andrzej
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    Szczecin/Kraków
    Wiek
    50
    Posty
    218

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Ten spadek jest jak najbardziej okej. Ciekawi mnie tylko nagły spadek cen w kilku mniejszych sklepach na Ceneo. Nie sądzę by miało to zwiastować szybkie nadejście następcy erki. Sam się posępiłem i zamówiłem.

    Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

  8. #2538
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Faktycznie te ceny pospadały Ja jeszcze wkleję linka do rtv euro agd. Tam jest trochę droższy, bo 8700, ale za to są raty 50x 0%.
    ...i proszę nie pisać, że to 700zł różnicy to jest właśnie te 0% bo jest to dystrybucja PL z gwarancją producenta. Te po 8000zł są z prywatnego importu (Azja przez UK) i mają gwarancję sprzedawcy. Aparat jest oczywiście taki sam, ale dla niektórych ma to spore znaczenie.

    https://www.euro.com.pl/kompakty-z-w...ef-eos-r.bhtml
    Miłego dnia
    moja www

  9. #2539
    Początki nałogu
    Dołączył
    Oct 2018
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    444

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez jinks Zobacz posta
    Faktycznie te ceny pospadały Ja jeszcze wkleję linka do rtv euro agd. Tam jest trochę droższy, bo 8700, ale za to są raty 50x 0%.
    ...i proszę nie pisać, że to 700zł różnicy to jest właśnie te 0% bo jest to dystrybucja PL z gwarancją producenta. Te po 8000zł są z prywatnego importu (Azja przez UK) i mają gwarancję sprzedawcy. Aparat jest oczywiście taki sam, ale dla niektórych ma to spore znaczenie.

    https://www.euro.com.pl/kompakty-z-w...ef-eos-r.bhtml
    Za 8 tys z prywatnego importu? Czyli cyfrowe czy abfoto maja z azji prywatnie przywiezione? Nie robmy żartów Polska dystrybucja i gwarancja pl jest w takichbsklepach. Z reszta sa to partnerzy canona wiec nie zaryzykowaliby jakiejs azjatyckiej szmuglowanki.
    Canon EOS R + C RF 24-105/4L; C 100/2.8 L Macro; C 70-300/4.0-5.6 II

  10. #2540
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 720

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez jinks Zobacz posta
    Faktycznie te ceny pospadały Ja jeszcze wkleję linka do rtv euro agd. Tam jest trochę droższy, bo 8700, ale za to są raty 50x 0%.
    ...i proszę nie pisać, że to 700zł różnicy to jest właśnie te 0% bo jest to dystrybucja PL z gwarancją producenta. Te po 8000zł są z prywatnego importu (Azja przez UK) i mają gwarancję sprzedawcy. Aparat jest oczywiście taki sam, ale dla niektórych ma to spore znaczenie.

    https://www.euro.com.pl/kompakty-z-w...ef-eos-r.bhtml
    Nieźle.
    Jedyny problem to taki że za nic nie mogę znaleźć powodu dla którego miałbym go kupić
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

Strona 254 z 410 PierwszyPierwszy ... 154204244252253254255256264304354 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •