Strona 106 z 106 PierwszyPierwszy ... 65696104105106
Pokaż wyniki od 1 051 do 1 056 z 1056

Wątek: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

Domyślnie Re: Odp: Canon EOS RP

Cytat Zamieszczone przez Sunders Zobacz posta
    candar masz skłonność do popadania w skrajności . Mój zaprzyjaźniony mechanik uważa, że powinno się kupować tylko pojazdy marki mającej przewagę dzięki technice i krytykuje wszystkich, którzy nie chcą idąc w jego ślady zostać władcami pierścieni. Widać, że można mieć trudności z zaakceptowaniem, że klientela może mieć różne priorytety i niekoniecznie musi dążyć do posiadania sprzętu najdoskonalszego technologicznie.Rzeczywistość jednak jest taka, że "sprzętowi onaniści" nie stanowią najliczniejszej grupy zarówno wśród nabywców samochodów jak i aparatów fotograficznych. I ze świadomością tego chyba musisz nauczyć się żyć, pomimo że nie potrafisz tego zaakceptować.
    Znaczy się nie potrafię zaakceptować tego, że cały czas używam aparatu ML zakupionego 5 lat temu ze słabym EVF z matrycą mającą 6 lat i nie widzę w ofercie interesującego mnie producenta nic lepszego od tylu lat ???

Uwierz, że już dawno to zaakceptowałem i nie kręci mnie pogoń za króliczkiem w odróżnieniu od Twojego zaprzyjaźnionego mechanika oraz innych osób stawiających sobie za cel lśniące nowością cudeńka w garażu, czy też w torbie fotograficznej.

--- Kolejny post ---

Cytat Zamieszczone przez kmeg Zobacz posta
    Zapominasz, że tego typu posty piszę się też, gdy czerpiesz przyjemność z trolowania lub... dostajesz przelewy z agencji obsługującej daną markę
    No to pewnikiem nie "zdanżasz" z opróżnianiem konta po tylu przelewach z agencji?
    Ostatnio edytowane przez candar ; 17-03-2019 o 14:57
    Kiedyś A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I/II/III obecnie Fuji/Sony, szkiełka, statyw i takie tam... http://andcar53.wix.com/andrzejcar / https://35photo.pro/andcar Złote myśli forum: "Problem Sony jest taki, że dali bardzo dużo za niewiele a Canon na drugim miejscu może decydować co dać a czego nie"

Pełne uzależnienie

Domyślnie Odp: Re: Odp: Canon EOS RP

Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    Znaczy się nie potrafię zaakceptować tego, że cały czas używam aparatu ML zakupionego 5 lat temu ze słabym EVF z matrycą mającą 6 lat i nie widzę w ofercie interesującego mnie producenta nic lepszego od tylu lat ???
    Jeśli w ofercie "interesującego Ciebie producenta" od co najmniej 5 lat nie widzisz nic interesującego, to rzeczywiście nasuwa się pytanie: co jeszcze robisz na forum poświęconym głównie temu co Cię nie interesuje od tylu lat

Domyślnie Re: Odp: Re: Odp: Canon EOS RP

Jeśli w ofercie "interesującego Ciebie producenta" od co najmniej 5 lat nie widzisz nic interesującego, to rzeczywiście nasuwa się pytanie: co jeszcze robisz na forum poświęconym głównie temu co Cię nie interesuje od tylu lat
    Proste pytanie, prosta odpowiedź. Mam wiele szkieł z mocowaniem FD/EF i czekam na odpowiednią zakrętkę do nich. Na razie nic się nie dzieje w temacie zakrętki choć szkiełka są sensowne.
    Ostatnio edytowane przez candar ; 17-03-2019 o 15:13
    Kiedyś A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I/II/III obecnie Fuji/Sony, szkiełka, statyw i takie tam... http://andcar53.wix.com/andrzejcar / https://35photo.pro/andcar Złote myśli forum: "Problem Sony jest taki, że dali bardzo dużo za niewiele a Canon na drugim miejscu może decydować co dać a czego nie"

Pełne uzależnienie

Domyślnie Odp: Re: Odp: Re: Odp: Canon EOS RP

Mam wiele szkieł z mocowaniem FD/EF i czekam na odpowiednią zakrętkę do nich. Na razie nic się nie dzieje w tym temacie.
    Do co najmniej jednego z posiadanych przez Ciebie aparatów można dokupić całkiem niezłe adaptery do obiektywów z takimi mocowaniami. Masz body z dwóch innych systemów, obiektywy z mocowaniami FD i EF i nadal czekasz na ML Canona? Mimo, że też do niego będziesz potrzebował adapterów?
    Ostatnio edytowane przez Sunders ; 17-03-2019 o 15:26

Domyślnie Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Canon EOS RP

Do co najmniej jednego z posiadanych przez Ciebie aparatów można dokupić całkiem niezłe adaptery do obiektywów z takimi mocowaniami. Masz body z dwóch innych systemów, obiektywy z mocowaniami FD i EF i nadal czekasz na ML Canona? Mimo, że też do niego będziesz potrzebował adapterów?
    Jest coś złego w używaniu szkieł FD/EF z różnymi puszkami poprzez adaptery ? Nie bardzo rozumiem sens tego pytania, bo mam wiele adapterów na rożne szkła i nie mam problemów z tym, że szkła i puszki mają inne mocowania. Nie mogę też czekać na ML od canona ?

Pilnujecie "czystości" systemowej na forum CB, czy o coś innego chodzi ? Jakiś problem, że C było wkładane w S ? Serio ??? Zrobiło się misiowato...
    Ostatnio edytowane przez candar ; 17-03-2019 o 15:53

Pełne uzależnienie

Domyślnie Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Canon EOS RP

Jest coś złego w używaniu szkieł FD/EF z różnymi puszkami poprzez adaptery ?
    Jedynie to, że z dedykowanymi puszkami, gdy adaptery są zbędne, współpraca układa się lepiej.

Nie bardzo rozumiem sens tego pytania, bo mam wiele adapterów na rożne szkła i nie mam problemów z tym, że szkła i puszki mają inne mocowania. Nie mogę też czekać na ML od canona ?
    Jak widać możesz, tylko po co? Wobec tego, że konkurencja wyprzedziła twoim zdaniem Canona o tak wiele lat i na domiar tego kierownictwo Canona najwyraźniej nie widzi w tym żadnego problemu, czy to oczekiwanie ma jakikolwiek sens? Czyżby znaczek firmowy miał jednak jakieś znaczenie

Pilnujecie "czystości" systemowej na forum CB, czy o coś innego chodzi ? Jakiś problem, że C było wkładane w S ? Serio ??? Zrobiło się misiowato...
    Nie mamy takich uprawnień.Ci od pilnowania są tutaj odpowiednio oznakowani.

Strona 106 z 106 PierwszyPierwszy ... 65696104105106

Uprawnienia umieszczania postów