Strona 166 z 260 PierwszyPierwszy ... 66116156164165166167168176216 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 651 do 1 660 z 2599

Wątek: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

  1. #1651
    fotograf Awatar Czacha
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    44
    Posty
    4 868

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    To dopiero [CR1] wiec sprawdzalnosc marna. Czekamy na specyfkacje [CR2] lub [CR3].

  2. #1652
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 717

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cosik niedługo będzie .
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  3. #1653
    sv
    Guest

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez Bechamot Zobacz posta
    jesli cena bedzie w granicach 3000 eu - to ok

    jesli ok 4000 eu jak 5mk4 , to bez sensu (ekonomicznego).
    Jeżeli ta specyfikacja jest +- prawdziwa, to cena na pewno będzie 4000 euro lub wyżej i to nie jest zła cena patrząc na specyfikację video.

  4. #1654
    Początki nałogu Awatar rysz
    Dołączył
    Aug 2010
    Miasto
    ~Warszawa
    Wiek
    30
    Posty
    271

    Domyślnie Re: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Ja bym obstawiał, że specyfikacja wideo jest wyssana z palca. 8k to coś, czego nie ma jak na razie w żadnej dostępnej kamerze Canona, nie wspominając o zapisie RAW w tej rozdzielczości.

  5. #1655
    sv
    Guest

    Domyślnie Odp: Re: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez rysz Zobacz posta
    Ja bym obstawiał, że specyfikacja wideo jest wyssana z palca. 8k to coś, czego nie ma jak na razie w żadnej dostępnej kamerze Canona, nie wspominając o zapisie RAW w tej rozdzielczości.
    A ja jestem raczej przekonany, że te 8k będzie. Do Canona w końcu dotarło, że specyfikacja video jest co najmniej tak samo ważna jak specyfikacja foto. Jakoś trzeba to Sony pozamiatać w tym roku.

  6. #1656
    Pełne uzależnienie Awatar kmeg
    Dołączył
    Jul 2009
    Wiek
    48
    Posty
    1 486

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Tylko Canon ma linie kamer i nie będzie jej kanibalizowal za wszelką cenę bo Sony i youtuberzy płaczą. Da 8k w takim kropie, że się internet zapłacze

  7. #1657
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 945

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez kmeg Zobacz posta
    Tylko Canon ma linie kamer i nie będzie jej kanibalizowal za wszelką cenę bo Sony i youtuberzy płaczą. Da 8k w takim kropie, że się internet zapłacze
    Ale 8k bez cropa to 33mpix
    www albo tez flickr

  8. #1658
    sv
    Guest

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    8k to 7,680 x 4,320 pikseli (33,2 megapikseli) w UHD, co daje krop 1,36. W 8k DCI będzie mniejszy (poniżej 1,3), to ja poproszę taki crop. Co do kanibalizacji kamer, to po tym co pokazał 1dx mk III widać, że Canon to olał. Ci co mają kupić kamerę i tak kupią kamerę, a cała reszta przygarnie hybrydę. Mam tylko nadzieję, że w 8k RAW będzie działał Dual Pixel AF.
    Ostatnio edytowane przez sv ; 27-01-2020 o 23:06

  9. #1659
    fotograf Awatar Czacha
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    44
    Posty
    4 868

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Niech ogarna 4K bez cropa. IBIS i 8K .. co za clickbaitowe dyrdymaly

  10. #1660
    Pełne uzależnienie Awatar kmeg
    Dołączył
    Jul 2009
    Wiek
    48
    Posty
    1 486

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    Ale 8k bez cropa to 33mpix
    Wyinterpoluja z 15

Strona 166 z 260 PierwszyPierwszy ... 66116156164165166167168176216 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •