Strona 198 z 260 PierwszyPierwszy ... 98148188196197198199200208248 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 971 do 1 980 z 2599

Wątek: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

  1. #1971
    Uzależniony
    Dołączył
    Sep 2005
    Miasto
    Krasnystaw
    Posty
    620

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    R ma jeden atut. 30 Mpx to jednak 50% więcej niż 20. I to jest główna wada R6. Wg mnie. Trochę mało tych pikseli.
    Zgadzam się w 100%, przesiadłem się na R6 i brakuje mi bardzo tych 30mpx.
    Cierpię na chroniczny brak wolnego czasu i ... talentu.
    R5 ; RF24-105 f4; RF35 f/1,8; RF50 f1.8; RF14-35 f4; EF50 f1.4; EF85 f1.8; EF70-200 f4IS; EF135 f2; 430EXII; RF 100-400 f5.6-8

  2. #1972
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 621

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez robertskc7 Zobacz posta
    Bangi jak Ci wyskoczy komunikat sformatuj kartę, to zrozumiesz gdzie Canon popełnił niewybaczalny błąd z eRką Tak. Mi wyskoczył.
    Nie miałem dotychczas tego problemu (ok. 2 lata mam R). Możesz napisać coś więcej na jego temat?

  3. #1973
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2010
    Miasto
    Siedlce
    Posty
    1 422

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez Bangi Zobacz posta
    Nie miałem dotychczas tego problemu (ok. 2 lata mam R). Możesz napisać coś więcej na jego temat?
    Pewnie. Sezon ślubów ruszył, więc szykowałem sprzęt. Jedna karta sandisk 128gb po włożeniu do aparatu wyrzuciła komunikat o sformatowaniu. Sformatowałem, działa, ale do zleceń jej nie wezmę.

  4. #1974
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    1 580

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez Bangi Zobacz posta
    Nie miałem dotychczas tego problemu (ok. 2 lata mam R). Możesz napisać coś więcej na jego temat?
    Zgaduję: karta padła, jeden slot, zdjęcia do piachu.

  5. #1975
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 621

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Ja nie miałem nigdy takich problemów a przed R przerobiłem 6 aparatów z jednym slotem, ale oczywiście to może być dla niektórych ważne.

  6. #1976
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2010
    Miasto
    Siedlce
    Posty
    1 422

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Bangi, ale to karta krzyczała żeby ją sformatować a nie aparat
    Pierwszy raz w życiu tak miałem. Taki znak z nieba. Karta plus promocja na r6 za 10K. To już dwa znaki? Chce ktoś kupić eRkę. Mam dwie na sprzedaż. Jedna bardzo tanio za 3K*

  7. #1977
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Mar 2012
    Miasto
    Posty
    1 254

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Jak masz problem z kartą, to zrób sobie samodzielnie zgłoszenie RMA a dostaniesz nową https://kb-eu.sandisk.com/app/rmafor...5HYmFBJTIxJTIx Nie pamiętam już czy wysyłkę robiło się na ich koszt czy na swój, robiłem to raz w życiu kilka lat temu jak rozpadła mi się obudowa w mojej karcie SD z serii Extreme PRO. Pamiętam natomiast bardzo dobrze że wysyłkę robiło się do Czech.

    Jak już będziesz miał R6, to może wyłącz sobie od razu stabilizację w aparacie. Dlaczego? Bo jak padnie, to pomimo tego iż jesteś w CPS naprawiony aparat możesz otrzymać dopiero po ponad dwóch tygodniach jak pewien Kanadyjczyk https://www.canonrumors.com/forum/th...ternoon.40246/
    Ostatnio edytowane przez mkamelg ; 17-04-2021 o 10:53

  8. #1978
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2010
    Miasto
    Siedlce
    Posty
    1 422

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    mkamelg dzięki za podpowiedź. Karta raczej pójdzie do kosza. Kupiona dwa lata temu na amazonie, black friday. Wiesz, ona działa, także nie wiem czy mi uznają reklamacje.
    Co do R6 to... Spoko, mam beckupy i stabilizacji raczej rzadko będę używał ze względu na czasy naświetlania w jakich pracuję.
    Byłem ostatnio w serwisie na żytniej. Wymiana matrycy w R to 4 dni robocze, także może z R6 nie będzie tak źle u nas

  9. #1979
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez robertskc7 Zobacz posta
    mkamelg dzięki za podpowiedź. Karta raczej pójdzie do kosza. Kupiona dwa lata temu na amazonie, black friday. Wiesz, ona działa, także nie wiem czy mi uznają reklamacje.
    Co do R6 to... Spoko, mam beckupy i stabilizacji raczej rzadko będę używał ze względu na czasy naświetlania w jakich pracuję.
    Byłem ostatnio w serwisie na żytniej. Wymiana matrycy w R to 4 dni robocze, także może z R6 nie będzie tak źle u nas
    Stabilizacja to nie jest taka głupia sprawa. Przy dłuższych ogniskowych np. 135L obraz w celowniku nie lata podczas kadrowania i myślę, że sam AF na łatwiej jeśli ten obraz nie drga ( = większa celność).
    Miłego dnia
    moja www

  10. #1980

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez robertskc7 Zobacz posta
    mkamelg dzięki za podpowiedź. Karta raczej pójdzie do kosza. Kupiona dwa lata temu na amazonie, black friday. Wiesz, ona działa, także nie wiem czy mi uznają reklamacje.
    Co do R6 to... Spoko, mam beckupy i stabilizacji raczej rzadko będę używał ze względu na czasy naświetlania w jakich pracuję.
    Byłem ostatnio w serwisie na żytniej. Wymiana matrycy w R to 4 dni robocze, także może z R6 nie będzie tak źle u nas
    Przypominam sobie, że miałem problemy z kartami różnych producentów w 7d, po wyjęciu z czytnika i włożeniu i do aparatu wyskakiwał wspomniany komunikat i też uznałem, że karta jest walnięta i tak wywaliłem 3 karty, aż przy następnym komunikacie wcisnąłem w aparacie przycisk przeglądania zdjęć i się zdjęcia wyświetliły, podlączyłem aparat do komputera, komputer widzi zdjęcia, dało się je zgrać, tym razem wywaliłem czytnik, kupiłem Transcenda pod USB 3 i od tej pory nie miałem problemu z kartami ani w 7d, ani R. Podejrzewam, ze sprytny czytnik dopisywał coś na kartach, co się 7d nie podobało, ale co się podobało producentowi czytników.

Strona 198 z 260 PierwszyPierwszy ... 98148188196197198199200208248 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •