Strona 197 z 260 PierwszyPierwszy ... 97147187195196197198199207247 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 961 do 1 970 z 2599

Wątek: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

  1. #1961
    Początki nałogu
    Dołączył
    Oct 2020
    Miasto
    Kraków
    Posty
    383

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [III] ;)

    Canon się wyraźnie rozkręca, myślę luźno, że R1 również się pojawi niejako na deser, po tym jak R3 będzie na równi z przepowiadanym z9 czy Sony A1

  2. #1962

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [III] ;)


  3. #1963
    Pełne uzależnienie Awatar cauchy
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    40
    Posty
    2 048

    Domyślnie Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce]

    To jeszcze f5.6 takie poprosze

    Chociaz w sumie w dobie zoomow 100-500 i 150-600 troche to sie mija z celem..
    Ostatnio edytowane przez cauchy ; 14-04-2021 o 23:38
    EOS R6 | RF 14-35 | RF 70-200 | RF 85 | Sigma 150-600 C | DJI Mini 3 Pro
    Flickr | YT

  4. #1964
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2010
    Miasto
    Siedlce
    Posty
    1 430

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    To jak już wszyscy dalej czekamy, to ja czekam na następce r/rp. Coś dla plebsu jak ja, taki max za 8K. Dwa sloty oby były tylko.

  5. #1965
    Coś już napisał
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    47
    Posty
    75

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    generalnie R6 to budżetowy sprzęt dla początkujących fotoamatorów, gdyby nie postęp technologii, byłby uboższy nawet od R. Przydałoby się coś pomiędzy R6 a R5, dla bardziej "zaawansowanych amatorów"

  6. #1966
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez robertskc7 Zobacz posta
    To jak już wszyscy dalej czekamy, to ja czekam na następce r/rp. Coś dla plebsu jak ja, taki max za 8K. Dwa sloty oby były tylko.
    Za jakiś czas R6 stanieje. Akurat dla następcy Rki nie widzę miejsca w aktualnej ofercie. Już chyba za dużo tego by było. Dla RP owszem.
    Miłego dnia
    moja www

  7. #1967
    Moderator PREMIUM member Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    Dec 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    2 602

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez jinks Zobacz posta
    Za jakiś czas R6 stanieje. Akurat dla następcy Rki nie widzę miejsca w aktualnej ofercie.
    R ma jeden atut. 30 Mpx to jednak 50% więcej niż 20. I to jest główna wada R6. Wg mnie. Trochę mało tych pikseli.
    Nikon, Leica, Hasselblad, Mamiya, FKD i jeszcze kilka innych ...

  8. #1968
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 658

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    R ma jeden atut. 30 Mpx to jednak 50% więcej niż 20. I to jest główna wada R6. Wg mnie. Trochę mało tych pikseli.
    Zgadzam się w pełni. Jako posiadacz R nie widzę żadnego sensu przejścia na R6 i gdybym potrzebował drugiego body, to pewnie kupiłbym R; oczywiście piszę to przez pryzmat moich hobbystycznych potrzeb.
    Ostatnio edytowane przez Bangi ; 16-04-2021 o 15:52

  9. #1969
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    No tak. Rozumiem Wasze argumenty, ale mój post dotyczył ew. następców R i RP gdyby następca R miał 30mpix i zaktualizowane, zgodnie z postępem technologicznym, pewne elementy to kto by kupował R6? Przecież to logiczne, że musieliby wsadzić dpaf w wersji 2 i pewnie te oczekiwane 2 sloty. Dlatego wydaje mi się, że w tej chwili nie ma już miejsca na R mk2. Obstawiam, że zostaną linie RP, R6, R5 i R3 + ew. jakieś warianty z bardzo dużą rozdzielczością.
    Miłego dnia
    moja www

  10. #1970
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2010
    Miasto
    Siedlce
    Posty
    1 430

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez Bangi Zobacz posta
    Zgadzam się w pełni. Jako posiadacz R nie widzę żadnego sensu przejścia na R6 i gdybym potrzebował drugiego body, to pewnie kupiłbym R; oczywiście piszę to prze pryzmat moich hobbystycznych potrzeb.
    Bangi jak Ci wyskoczy komunikat sformatuj kartę, to zrozumiesz gdzie Canon popełnił niewybaczalny błąd z eRką Tak. Mi wyskoczył.

Strona 197 z 260 PierwszyPierwszy ... 97147187195196197198199207247 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •