Strona 119 z 260 PierwszyPierwszy ... 1969109117118119120121129169219 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 181 do 1 190 z 2599

Wątek: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

  1. #1181
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 717

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Ciekawy patent: https://www.canonrumors.com/patent-s...teleconverter/
    Przełączalny telekonwerter.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  2. #1182
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 717

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Canon RF 24-240mm f/4-6.3 IS USM tuż, tuż. Cena w USA 899$, w kicie z RP 2199$.

    https://photorumors.com/2019/07/05/a...s/#more-111142
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  3. #1183
    Pełne uzależnienie Awatar becekpl
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wawa
    Posty
    4 283

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    bajka, jeszcze tylko odpowiednik 10-18 w wersji RF poprosze
    Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?
    Cham się uprze i mu daj. No skąd ja wezmę, jak nie mam!

  4. #1184

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    To jeszcze taka wiadomość o RF 16-28 f/2.0 (jeśli było to przepraszam):
    https://www.canonrumors.com/a-canon-...is-coming-cr1/
    Cała trójca ma być ponoć f/2.0 - bez stabilizacji lecz to dla tego, że Canon zapowiedział stabilizację w przyszłych R.
    Amatorsko: cyfrowo i analogowo

  5. #1185
    Pełne uzależnienie Awatar becekpl
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wawa
    Posty
    4 283

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    16-28 + 24-240 i jak dobrze pojdzie to sprzedam wszystkie szkła EF



    a jak podlacze do body ze stabilizacja obiektyw ze stabilizacja to będę miał stabilizacje²
    Ostatnio edytowane przez becekpl ; 06-07-2019 o 11:55
    Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?
    Cham się uprze i mu daj. No skąd ja wezmę, jak nie mam!

  6. #1186
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 945

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    ale widzieliscie jakie sa gabaryty 28-70/2 i macie pomysl jakiej wielkosci moze byc ten 16-28?

    pytanie jest retoryczne, nie musicie odpowiadac

    ja bym sie tak nie spieszyl z zapowiedziami o wyprzedaniu EF. wzial najpierw do reki taki 28-70/2 i pomyslal ile w miejsce tego szkla zmiesci sie EF-ow w plecaku i na ile wycieczek zostanie
    Ostatnio edytowane przez akustyk ; 06-07-2019 o 11:59
    www albo tez flickr

  7. #1187
    Pełne uzależnienie Awatar becekpl
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wawa
    Posty
    4 283

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    i tu masz racje, co akurat zupełnie nie cieszy
    dlatego chciałbym odpowiednik 10-18 czyli mały zgrabmy szeroki zoom

    qrczę, zrobili mały aparat niech popracują nad proporcjonalnymi szkłami do niego
    Ostatnio edytowane przez becekpl ; 06-07-2019 o 12:04
    Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?
    Cham się uprze i mu daj. No skąd ja wezmę, jak nie mam!

  8. #1188
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 945

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    R nie jest po to zeby bylo male. R na chwile obecna jest festiwalem tego co Canon potrafi zrobic optycznie (i tu nie zamierzaja certolic sie zanadto z rozmiarem)

    plus jakies tam wycedzone przez ksiegowych (no bo R&D sie nie udzielilo) nakretki do nich


    rozsadnego zestawu malej i lekkiej optyki do tego na razie nie bedzie, dopoki nie naklepia misiow. ot, rzuca ten 24-240 zeby milosnicy wydmuszki w cenie normalnego aparatu (RP) mieli co zapiac
    www albo tez flickr

  9. #1189
    Początki nałogu
    Dołączył
    Aug 2017
    Miasto
    Białystok
    Posty
    462

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Zrozum Canona.

    Z tymi obiektywami i pro bezlusterkowcem [ciekawe ile klatek na sekundę uda się nim wycisnąć] mają szansę zaistnieć na stadionach, boiskach i halach przyszłorocznych igrzysk
    deklasując będące dłużej o 5 lat na rynku Sony.

  10. #1190
    Pełne uzależnienie Awatar aptur
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    3 839

    Domyślnie Re: Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez capo-di_tutti-capi Zobacz posta
    Zrozum Canona.

    Z tymi obiektywami i pro bezlusterkowcem [ciekawe ile klatek na sekundę uda się nim wycisnąć] mają szansę zaistnieć na stadionach, boiskach i halach przyszłorocznych igrzysk
    deklasując będące dłużej o 5 lat na rynku Sony.
    Już widzę jak fotografowie sportowi pracujący na olimpiadach przerzucają się z jedynek i piątek na R ze swoimi wielkimi, białymi obiektywami.

Strona 119 z 260 PierwszyPierwszy ... 1969109117118119120121129169219 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •