Strona 146 z 260 PierwszyPierwszy ... 4696136144145146147148156196246 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 451 do 1 460 z 2599

Wątek: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

  1. #1451
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    1 503

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    A ja mam stracha, że wbudowane wizjery będą zarezerwowane dla serii R.

  2. #1452
    Pełne uzależnienie Awatar marfot
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Zgorzelec
    Posty
    4 401

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    A ja mam stracha, że wbudowane wizjery będą zarezerwowane dla serii R.
    Jest M5 i M50 więc póki co tej tendencji nie widać.
    O wiele bardziej sie boję, że premiera M5II bardzo odsunie się w czasie.
    Tak było z kompaktami G5X i G7X. Ukazały się razem, potem G7XII, a dopiero teraz razem G7XIII i G5XII.
    Może będą próbowali wdusić wizjer do body wzorem G5XII?
    https://500px.com/p/m_kowalczyk?view=galleries
    EOS R5, RF 14-35/4L, RF 24-105/4L, C35/2 IS, C70-300L IS, M6II, M11-22, M22, M32, S56/1.4, M55-200

  3. #1453
    Dopiero zaczyna Awatar Consigliero
    Dołączył
    Nov 2014
    Posty
    23

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Zasadniczo porównuję teraz RP z RF 35 i m6 z ef-M 22. RP działa bardzo sprawnie ale gdy wypuszczą M6 mk2 to będę się mocno zastanawiał czy inwestować dalej w RF, do moich celów dokupiłbym tylko RF 24-240. W zasadzie druga wersja m6 powinna z naddatkiem zaspokoić moje potrzeby a RF to jednak gabaryty są .


    Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

  4. #1454
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 944

    Domyślnie Re: Odp: Re: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez jinks Zobacz posta
    Nie ma w co wsunąć lampy.
    tez prawda, mea culpa. nawet mam jakas tam lampe (270EX), ale lezy w domu i sie kurzy. ten typ (akustyk) tak juz ma
    www albo tez flickr

  5. #1455
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Re: Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    No wiem. Po premierze eR seria eM miała już być historią - niestety dpreview przez nie ukrywaną "miłość" do Sony straciło wiarygodność. Przedstawiciele Canona tego oczywiście oficjalnie nie potwierdzą ale nie wierzę że ten portal ma jakiekolwiek wiarygodne informacje "inside". Chyba że Canon potwierdził to oficjalnie.
    Co do M5 to tu była w ogóle dziwna rzecz, bo pod pewnymi względami M50 jest lepszy, a pod innymi nie gorszy więc ta puszka szczególnie w cenie sklepowej ma słabą rację bytu.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  6. #1456
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 246

    Domyślnie Re: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    "Według raportu opublikowanego w jednej z głównych gazet japońskich w Nikkan Kogyo Shimbun, Canon wprowadzi prawdziwie profesjonalny aparat systemowy EOS R w 2021 roku."
    https://www.canonrumors.com/canon-to...HIELA_C-Z8oIdw
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	eos1rx.png
Wyświetleń:	148
Rozmiar:	303,6 KB
ID:	2698

    Czyli ten, tego... W 2021 (za dwa, trzy lata o ile nie będzie poślizgu) można się spodziewać czegoś nowego. Pytanie mam tylko jedno. Zakładam, że poczyniono już odpowiednie ustalenia z konkurencją Nikon/Sony/Lumix, aby do tego czasu wstrzymały się z wypuszczaniem nowych puszek na rynek i już nic nowego nie wprowadzali na rynek. Trochę martwi mnie fakt, że październiku tego roku wyjdzie Sony A9 mark II https://www.sonyalpharumors.com/sr5-...laship-camera/ i znowu poprzeczka pójdzie do góry, ale może wstrzymają się z wypuszczeniem tego modelu do 2012, aby nie robić canonowi pod górę ?

    Co ciekawe od paru ładnych lat odnoszę wrażenie, że to właśnie canon zawarł taką umowę z konkurencją. Tak więc, czemu by nie zrobić odwrotnie ?
    Ostatnio edytowane przez candar ; 07-09-2019 o 10:28
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  7. #1457
    Początki nałogu Awatar KNC
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    321

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Jeśli ulepszanie R będzie szło tak jak zapowiadają to mierzi mnie następne bezlustro FF.
    W tym miesiącu oprogramowanie ulepszające AF, może w przyszłości więcej kl/s, może później animal eye af, i czego chcieć więcej?
    Teraz możliwośći oprogramowania i prędkość procków to jedyne co może przynieść jakieś dobroci. Mechanicznie/fizycznie już właścwie jest szczyt.
    R5+Canon EF 800/5.6, Sigma 500/4 S, RP+L14/4.
    https://www.facebook.com/dziki.swiat.zdjecia

  8. #1458
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 246

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez KNC Zobacz posta
    Jeśli ulepszanie R będzie szło tak jak zapowiadają to mierzi mnie następne bezlustro FF.
    W tym miesiącu oprogramowanie ulepszające AF, może w przyszłości więcej kl/s, może później animal eye af, i czego chcieć więcej?
    Teraz możliwośći oprogramowania i prędkość procków to jedyne co może przynieść jakieś dobroci.
    To "ulepszanie" funkcjonuje w wielu innych systemach od kilku dekad Jedynie w canonie jest nowością dla użytkowników

    Cytat Zamieszczone przez KNC Zobacz posta
    Mechanicznie/fizycznie już właścwie jest szczyt.
    No właśnie nie Cały czas czekam na w miarę małą matrycę np. (max) 36 Mpix z dobrym DR i Ibis. Całą resztę da się zrobić programowo o ile dadzą kilka dobrych procków.
    Ostatnio edytowane przez candar ; 07-09-2019 o 12:52
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  9. #1459
    Moderator PREMIUM member Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    Dec 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    2 600

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    "Według raportu opublikowanego w jednej z głównych gazet japońskich w Nikkan Kogyo Shimbun, Canon wprowadzi prawdziwie profesjonalny aparat systemowy EOS R w 2021 roku."

    Czyli ten, tego... W 2021 (za dwa, trzy lata o ile nie będzie poślizgu) można się spodziewać czegoś nowego. Pytanie mam tylko jedno. Zakładam, że poczyniono już odpowiednie ustalenia z konkurencją Nikon/Sony/Lumix, aby do tego czasu wstrzymały się z wypuszczaniem nowych puszek na rynek i już nic nowego nie wprowadzali na rynek. Trochę martwi mnie fakt, że październiku tego roku wyjdzie Sony A9 mark II
    To nie o to chodzi. Zapewne na Igrzyska Olimpijskie będzie nowa flagowa puszka 1D. Wypuszczanie równolegle flagowego bezlustra jest niepotrzebne. Sony ma inną sytuację - nie ma lustrzanek (pomińmy milczeniem te lustrzanki co ma bo do flagowców C i N to im daleko).

  10. #1460
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    To "ulepszanie" funkcjonuje w wielu innych systemach od kilku dekad Jedynie w canonie jest nowością dla użytkowników
    Czasami to się zastanawiam w jakim cel wypisujesz te głupoty.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

Strona 146 z 260 PierwszyPierwszy ... 4696136144145146147148156196246 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •