Strona 152 z 260 PierwszyPierwszy ... 52102142150151152153154162202252 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 511 do 1 520 z 2599

Wątek: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

  1. #1511
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    1 580

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez jan pawlak Zobacz posta
    Też jestem tego zdania choć może w 2020/21 pokażą się jeszcze jakieś modele lustrzanek które są w końcowej fazie rozwoju/przygotowania produkcji.
    I aby się sprzedawały będą musiały mieć niską cenę
    A może wysoką cenę, aby pokazać, że ML wcale nie jest taki drogi.

  2. #1512
    Moderator PREMIUM member Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    Dec 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    2 601

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez jan pawlak Zobacz posta
    I aby się sprzedawały będą musiały mieć niską cenę
    Na to bym nie liczył. 5Dmk5 czy jakiś 5Dsrmk2 znajdą nabywców. Sporo fotografów nie chce sie przesiadać, sporo jest konserwatywnych użytkowników i .. w niektórych dziedzinach/zastosowaniach lustrzanki są ... lepsze.

  3. #1513
    Pełne uzależnienie Awatar becekpl
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wawa
    Posty
    4 283

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    tez myślę ze lustra FF będą trzymały cenę
    ci co zarabiają zapłacą z przyjemnością
    a propos
    będąc ostatnio w Mediolanie znalazłem tylko sklep Leica, w dobrej dzielnicy przy drogiej ulicy
    Canon shop okazał się być...sklepem tylko z drukarkami
    Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?
    Cham się uprze i mu daj. No skąd ja wezmę, jak nie mam!

  4. #1514
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez becekpl Zobacz posta
    tez myślę ze lustra FF będą trzymały cenę
    ci co zarabiają zapłacą z przyjemnością
    a propos
    będąc ostatnio w Mediolanie znalazłem tylko sklep Leica, w dobrej dzielnicy przy drogiej ulicy
    Canon shop okazał się być...sklepem tylko z drukarkami
    Stety niestety wszystko przeniosło się do Internetu. Już nie idzie się do sklepu żeby obejrzeć sprzęt i kupić tylko oglądamy youtuberów, czytamy blogi, fora a potem szukamy najlepszej oferty w necie. Z większością produktów z wyższej półki tak się stało.
    Miłego dnia
    moja www

  5. #1515
    Uzależniony
    Dołączył
    Sep 2005
    Miasto
    Krasnystaw
    Posty
    620

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Podobno Samyang przygotowuje się do ogłoszenia obiektywu AF 14 mm f / 2.8 z mocowaniem RF.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	samyangrf14.png
Wyświetleń:	140
Rozmiar:	54,5 KB
ID:	2996

    --- Kolejny post ---

    Jeszcze raz z lewego profila

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	AF1428RF-1.jpg
Wyświetleń:	126
Rozmiar:	65,1 KB
ID:	2998

    oraz Lens Station

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	LSforRF.jpg
Wyświetleń:	128
Rozmiar:	81,7 KB
ID:	2997
    Cierpię na chroniczny brak wolnego czasu i ... talentu.
    R5 ; RF24-105 f4; RF35 f/1,8; RF50 f1.8; RF14-35 f4; EF50 f1.4; EF85 f1.8; EF70-200 f4IS; EF135 f2; 430EXII; RF 100-400 f5.6-8

  6. #1516
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Mnie ta ogniskowa nie interesuje, ale to dobry znak, bo potem będą następne. Bardzo fajna jest ta nowa 85 pod Sony. Świetna plastyka. Fajnie jakby wyszła też pod RF.
    Miłego dnia
    moja www

  7. #1517
    Początki nałogu
    Dołączył
    Aug 2017
    Miasto
    Białystok
    Posty
    462

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)


  8. #1518
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 264

    Domyślnie Re: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    W Canonie chyba zauważyli problem i opatentowali aparat z lustrem półprzepuszczalnym i dwoma matrycami, który pozwoliłby na większy zakres dynamiczny,czy też pracę w słabym świetle

    https://www.canonnews.com/canon-pate...-sensor-camera

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	650650p953EDNmainimg-2019186594.png
Wyświetleń:	70
Rozmiar:	39,6 KB
ID:	3044

    "Jednym z głównych celów jest zapewnienie podwójnego obrazu dla pojedynczego ujęcia dla HDR, przy czym oba czujniki zapisują zdjęcie przy różnych poziomach ekspozycji. "

    A nie lepiej od razu dać cztery matryce ? Byłoby jeszcze weselej A ja się zastawiam, czy CPU się wyrobi na zakrętach przy takim rozwiązaniu
    Ostatnio edytowane przez candar ; 28-10-2019 o 20:51
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  9. #1519
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 717

    Domyślnie Odp: Re: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    W Canonie chyba zauważyli problem i opatentowali aparat z lustrem półprzepuszczalnym i dwoma matrycami, który pozwoliłby na większy zakres dynamiczny,czy też pracę w słabym świetle

    https://www.canonnews.com/canon-pate...-sensor-camera

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	650650p953EDNmainimg-2019186594.png
Wyświetleń:	70
Rozmiar:	39,6 KB
ID:	3044

    "Jednym z głównych celów jest zapewnienie podwójnego obrazu dla pojedynczego ujęcia dla HDR, przy czym oba czujniki zapisują zdjęcie przy różnych poziomach ekspozycji. "

    A nie lepiej od razu dać cztery matryce ? Byłoby jeszcze weselej A ja się zastawiam, czy CPU się wyrobi na zakrętach przy takim rozwiązaniu
    To taki patent jak czołgi z dwoma wieżami ...
    No da się zrobić tylko po co ...
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  10. #1520
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 717

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez capo-di_tutti-capi Zobacz posta
    Ciekawe czy jako uzupełnienie kolekcji zrobią też RF 70-200 f/2 ?
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

Strona 152 z 260 PierwszyPierwszy ... 52102142150151152153154162202252 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •