Strona 151 z 260 PierwszyPierwszy ... 51101141149150151152153161201251 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 501 do 1 510 z 2599

Wątek: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

  1. #1501
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 046

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Te dwa aparaty to chyba na starość przychodzą. Dawniej biegałem z 5D3 teraz mam backup w body, szkle, lampie ba ostatnio nawet trigger wożę zapasowy, tak na wszelki wypadek.

  2. #1502
    Uzależniony
    Dołączył
    Sep 2005
    Miasto
    Krasnystaw
    Posty
    620

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Ostania plotka z CR zwiastująca nową R-kę (by translator google):


    "Ta plotka sugeruje, że 60-mp „Pro” aparat EOS R z podobnym zestawem funkcji i aparat poziomu EOS-1 zostaną ogłoszone przed targami Photography Show 2020 w marcu 2020 r.

    Istnieje kilka problemów i zamieszania związanych z tym raportem.

    Żadna kamera EOS R na poziomie EOS-1D X nie otrzyma czujnika 60mp. Będzie to znacznie niższa rozdzielczość, prawdopodobnie w zakresie 24-28mp.
    Ogłoszenie po CP + w lutym nie ma większego sensu, Photography Show nie jest ważnym wydarzeniem dla Canon. Teraz można go ogłosić przed CP + i oczywiście zaprezentować w Wielkiej Brytanii w następnym miesiącu.
    Powiedziano nam, że aparat megapikselowy EOS R jest tym, co będzie następne (inne niż aparat astrofotograficzny EOS Ra). Taki aparat zdecydowanie można uznać za „pro”, ale nie będzie to profesjonalny aparat na poziomie EOS-1D X."


    Mam nadzieję, żę canon zaserwuje wreszcie coś mniej więcej zgodnego z moimi oczekiwaniami.
    Cierpię na chroniczny brak wolnego czasu i ... talentu.
    R5 ; RF24-105 f4; RF35 f/1,8; RF50 f1.8; RF14-35 f4; EF50 f1.4; EF85 f1.8; EF70-200 f4IS; EF135 f2; 430EXII; RF 100-400 f5.6-8

  3. #1503
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez szandor Zobacz posta
    Ostania plotka z CR zwiastująca nową R-kę (by translator google):


    "Ta plotka sugeruje, że 60-mp „Pro” aparat EOS R z podobnym zestawem funkcji i aparat poziomu EOS-1 zostaną ogłoszone przed targami Photography Show 2020 w marcu 2020 r.

    Istnieje kilka problemów i zamieszania związanych z tym raportem.

    Żadna kamera EOS R na poziomie EOS-1D X nie otrzyma czujnika 60mp. Będzie to znacznie niższa rozdzielczość, prawdopodobnie w zakresie 24-28mp.
    Ogłoszenie po CP + w lutym nie ma większego sensu, Photography Show nie jest ważnym wydarzeniem dla Canon. Teraz można go ogłosić przed CP + i oczywiście zaprezentować w Wielkiej Brytanii w następnym miesiącu.
    Powiedziano nam, że aparat megapikselowy EOS R jest tym, co będzie następne (inne niż aparat astrofotograficzny EOS Ra). Taki aparat zdecydowanie można uznać za „pro”, ale nie będzie to profesjonalny aparat na poziomie EOS-1D X."


    Mam nadzieję, żę canon zaserwuje wreszcie coś mniej więcej zgodnego z moimi oczekiwaniami.
    Prędzej czy później pewnie wyjdzie coś na kształt 5Dsr w wersji R. Problem jest tylko w tym czy osoby które czekają na taką specyfikację zaakceptują też cenę .
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  4. #1504
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    2 512

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez szandor Zobacz posta
    Mam nadzieję, żę canon zaserwuje wreszcie coś mniej więcej zgodnego z moimi oczekiwaniami.
    ja tej nadziei nie mam od dobrych 5-ciu lat.
    Canon w ostatnich latach serwowal raczej cos ponizej oczekiwan. jakos nie znajduje powodu , dlaczego nagle bylby w stanie zaserwowac wiecj niz oczekujemy. Wlasciwie to bylo zawsze jakies powzne rozczarowanie.
    Uzytkownicy canona zyja wspomnieniami i nostalgia , w nadziei , ze jak kiedys canoan zaskakiwal nowymi i dobrymi rozwiazaniami , tak i zaskoczy teraz.
    nie mam nadziei, Przyszlosc nalezy do sony , gdyz ten najwiecej zainwestowal w ostatnich latach i bedzie zbierac tego owoce.
    Canon na pewno przekraczal nasze oczekiwania w zakresie cen.

    c5mk4- horrendalna cena
    c6m2 , RP - matryca o osiagach sprzed pieciu lat
    R - dziwna filozofia obslugi , nie dla kazdego akceptowalna.

  5. #1505
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Prędzej czy później pewnie wyjdzie coś na kształt 5Dsr w wersji R. Problem jest tylko w tym czy osoby które czekają na taką specyfikację zaakceptują też cenę .
    Nie wolno zapominać, że oprócz korpusu potrzebujemy też obiektywów. Żeby wykorzystać możliwości matrycy >30mpix potrzebujemy nowych, dużych i ciężkich szkieł, bo przecież wszystko ciemniejsze niż f1.8 lub f2.8 dla zoomów to dzisiaj amatorka. Trzeba będzie kupić L-ki RF po 13k zł. Z ef-ów w zasadzie tylko ostatnie iteracje niektórych obiektywów pociągną na takiej rozdzielczości. Ew. Sigmy art, ale to przecież kundle i wiaderka
    Osobiście mam nadzieję, że jednak Canon rozdzieli linię R na odpowiedniki 5dsr, 5d i 1dx. Ciągłe zwiększanie rozdzielczości matryc ciągnie za sobą ogromne koszty obiektywów, dysków, komputerów, kart pamięci itd.
    Miłego dnia
    moja www

  6. #1506
    Uzależniony
    Dołączył
    Sep 2005
    Miasto
    Krasnystaw
    Posty
    620

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez Bechamot Zobacz posta
    ....
    Canon w ostatnich latach serwowal raczej cos ponizej oczekiwan. jakos nie znajduje powodu , dlaczego nagle bylby w stanie zaserwowac wiecj niz oczekujemy. Wlasciwie to bylo zawsze jakies powzne rozczarowanie.
    Uzytkownicy canona zyja wspomnieniami i nostalgia , w nadziei , ze jak kiedys canoan zaskakiwal nowymi i dobrymi rozwiazaniami , tak i zaskoczy teraz.
    nie mam nadziei, Przyszlosc nalezy do sony , gdyz ten najwiecej zainwestowal w ostatnich latach i bedzie zbierac tego owoce.
    Canon na pewno przekraczal nasze oczekiwania w zakresie cen.

    c5mk4- horrendalna cena
    c6m2 , RP - matryca o osiagach sprzed pieciu lat
    R - dziwna filozofia obslugi , nie dla kazdego akceptowalna.
    Też tak myślę, ale mam jeszcze odrobinkę nadziei.
    Cierpię na chroniczny brak wolnego czasu i ... talentu.
    R5 ; RF24-105 f4; RF35 f/1,8; RF50 f1.8; RF14-35 f4; EF50 f1.4; EF85 f1.8; EF70-200 f4IS; EF135 f2; 430EXII; RF 100-400 f5.6-8

  7. #1507
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2010
    Miasto
    Siedlce
    Posty
    1 422

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez Bechamot Zobacz posta

    c5mk4- horrendalna cena
    c6m2 , RP - matryca o osiagach sprzed pieciu lat
    R - dziwna filozofia obslugi , nie dla kazdego akceptowalna.
    Z tym ostatnim to pojechałeś... obsługa jest rewelacyjna. Jeden slot, to porażka.

  8. #1508
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez jinks Zobacz posta
    Nie wolno zapominać, że oprócz korpusu potrzebujemy też obiektywów. Żeby wykorzystać możliwości matrycy >30mpix potrzebujemy nowych, dużych i ciężkich szkieł, bo przecież wszystko ciemniejsze niż f1.8 lub f2.8 dla zoomów to dzisiaj amatorka. Trzeba będzie kupić L-ki RF po 13k zł. Z ef-ów w zasadzie tylko ostatnie iteracje niektórych obiektywów pociągną na takiej rozdzielczości. Ew. Sigmy art, ale to przecież kundle i wiaderka
    Osobiście mam nadzieję, że jednak Canon rozdzieli linię R na odpowiedniki 5dsr, 5d i 1dx. Ciągłe zwiększanie rozdzielczości matryc ciągnie za sobą ogromne koszty obiektywów, dysków, komputerów, kart pamięci itd.
    Ja mam wrażenie że RF został stworzony po to żeby wejść na nowy poziom cen. Po to żeby przy malejącej sprzedaży nadrobić zyski. Szkła widać jakie są teraz pewnie pójdą za tym puszki.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  9. #1509
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Dokładnie. Segment niedzielnych amatorów już się skończył na rzecz smartfonów. Zostali użytkownicy zaawansowani i komercyjni. Tanio już było
    Miłego dnia
    moja www

  10. #1510
    Pełne uzależnienie Awatar jan pawlak
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4 206

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez jinks Zobacz posta
    Dokładnie. Segment niedzielnych amatorów już się skończył na rzecz smartfonów. Zostali użytkownicy zaawansowani i komercyjni. Tanio już było
    Też jestem tego zdania choć może w 2020/21 pokażą się jeszcze jakieś modele lustrzanek które są w końcowej fazie rozwoju/przygotowania produkcji.
    I aby się sprzedawały będą musiały mieć niską cenę

    jp
    Ostatnio edytowane przez jan pawlak ; 22-10-2019 o 15:16
    puste opakowania po EF 24-70/2,8 I, 580EX, GP-E2 oraz 2 statywy i pilot RMT-DSLR2
    Sony A7R Mark III,[B] FE 1.8/20G, FE 1.4/35GM, 85mm 1:1.4 DG DN, FE 1.8/135GM,
    http://www.dpreview.com/galleries/51.../photos#page=1
    public.fotki.com/janusz-pawlak/

Strona 151 z 260 PierwszyPierwszy ... 51101141149150151152153161201251 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •