Strona 112 z 260 PierwszyPierwszy ... 1262102110111112113114122162212 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 111 do 1 120 z 2599

Wątek: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

  1. #1111
    Bywalec Awatar rostek andrzej
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    Szczecin/Kraków
    Wiek
    50
    Posty
    218

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Albo powiedz, że te nowe aparaty to słabe zdjęcia robią.
    Panie, kiedyś to sprzęty robili nie to co teraz, nawet na lustro żałują.
    A na potwierdzenie można klientowi pokazać forum i wpisy zawodowych fotografów po każdej premierze canona.
    5d kult, 6d kult, 5d Mark3 też kult

    Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

  2. #1112
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 046

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Kup 5Dsr, dostanie dużo Mpx to to zauważy. A jeśli chodzi o wygląd to dokup grip.
    Jak nie wiadomo o co chodzi... A foty to chyba maja na dłuższym boku 3000px.

    Cytat Zamieszczone przez rostek andrzej Zobacz posta
    Albo powiedz, że te nowe aparaty to słabe zdjęcia robią.
    Panie, kiedyś to sprzęty robili nie to co teraz, nawet na lustro żałują.
    A na potwierdzenie można klientowi pokazać forum i wpisy zawodowych fotografów po każdej premierze canona.
    5d kult, 6d kult, 5d Mark3 też kult
    Jeszcze każe robić Sony...

  3. #1113
    Moderator PREMIUM member Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    Dec 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    2 600

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez zdebik Zobacz posta
    A foty to chyba maja na dłuższym boku 3000px.
    To nie ma znaczenia. Klient nie będzie patrzył krytycznie na siebie, tylko na Ciebie. Daj mu 50 Mpx, niech sobie z tego drukuje znaczki pocztowe. To nie Twój problem.
    Ja kiedyś próbowałem edukować klientów. I robiłem źle. Im trzeba pochlebiać, a nie udowadniać, że nie potrzebują 200 Mpx. Bo przyjdzie inny fotograf i powie, że jestes głupi i da im pliki po 50 Mpx. I oni będą zadowoleni, a ty stracisz klienta (i jeszcze opinię).
    Nikon, Leica, Hasselblad, Mamiya, FKD i jeszcze kilka innych ...

  4. #1114
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 944

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez Stanislaw Zobacz posta
    Problem jest taki, że do 1DX2 nie podłączysz 28-70, rf 50mm 1.2 i innych wyśmienitych szkieł, które się pojawią.

    No i jedynka jest ogromna.
    A miales w rece RF 28-70?

  5. #1115
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 046

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    A miales w rece RF 28-70?
    Toż to kruszynka jak 50 1.4

  6. #1116
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2 746

    Domyślnie Odp: Re: Odp: Re: Odp: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

    Cytat Zamieszczone przez aptur Zobacz posta
    "koro szykują następcę 5Ds, to chyba jest wystarczająco liczny. "
    Aparat w systemie R z taką ilością mpx nie jest następcą 5Ds. Tak jak EOS R czy RP nie jest następcą 5DIV.
    Tu uważają jednak, że Canon EOS R o wysokiej rozdzielczości może zastąpić lustrzanki EOS 5Ds / 5Ds R : https://translate.google.com/transla...-cw3%2F&anno=2

  7. #1117
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 944

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez zdebik Zobacz posta
    Toż to kruszynka jak 50 1.4
    Aktualnie jestem w kraju przekwitlej wisni i mialem okazje obejsc kilka BIC Camera i Yodobashi-ch, gdzie ten sprzet lezy do pomacania.

    RP to dla mnie wypierd. Maly, niewygodny w trzymaniu (uchwyt jak Rebela 800D), plastikowy. R lepiej chociaz tez nie wszystko mi sie podoba (zawiasy ekraniku wydaja sie mniej solidne niz 750D czy 6D2). Celownik elektroniczny w R nawet niezly, w RP kijowy. No ale to przeciez przyszlosc i autostrada, a mnie zal d* sciska bo wtopilem z 6D2

    Z obiektywow mialem w lapkach RF 35 (umiarkowanie maly z R), RF 24-105 (niemaly, ale z R-ka nawet w porzo) RF 50/1.2 (fajny, choc dosc duzy) i 28-70. Ten mialem w lapie tylko luzem, bez korpusu, bo pewnie nie chcieli tych wydmuszek osmieszac. IMHO to szklo jest do korpusu co najmniej gabarytu 5D3. Wiadro, jak nie przymierzajac, jakas Sigma... Kompletny nonsens pod R, nad RP sie nawet nie bede znecal...

    Ogolnie to po kontakcie organoleptycznym utrzymuje opinie, ze R bedzie fajnym systemem... za 2-3 lata. Jak bedzie z niego mozna zlozyc sensowny zestaw. W tej chwili jest to zlepek szkiel-misiow i go* wydmuszek. I mowie to jako uzytkownik 10D, 30D, 5D, 5D2, 6D, 6D2. Nawet kolo 6D2 to to R nie lezalo, a RP to jest trabant w cenie uczciwego aparatu

  8. #1118
    Pełne uzależnienie Awatar becekpl
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wawa
    Posty
    4 281

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez zdebik Zobacz posta
    Robie dla typa zdjecia szaf, stolików krzeseł od 2013. Ostatnio już dwa albo 3x pytał kiedy kupuje nowy aparat, masakra jakaś. Tam wystarczy 60D a strzelam 5d3 więc...

    Potrzebowałem 60fps w FHD to kupiłem M50. Takie te nowe zabawki.

    Gdybym kupił R'ke to tylko do foto dzieciaków, af fajny i nawet ten z M50 mi leży.
    nalep naklejkę "R" i po kłopocie
    i tak się nie kapnie a z daleka będzie pachnieć nowością
    Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?
    Cham się uprze i mu daj. No skąd ja wezmę, jak nie mam!

  9. #1119
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 046

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    @akustyk - też mi te zawiast ekranu nie pasowały, lata na każdą strone a przy mocniejszym (wcale nie dużym) nacisku ekran haczy o wizjer (w RP).

  10. #1120
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    Aktualnie jestem w kraju przekwitlej wisni i mialem okazje obejsc kilka BIC Camera i Yodobashi-ch, gdzie ten sprzet lezy do pomacania.

    RP to dla mnie wypierd. Maly, niewygodny w trzymaniu (uchwyt jak Rebela 800D), plastikowy. R lepiej chociaz tez nie wszystko mi sie podoba (zawiasy ekraniku wydaja sie mniej solidne niz 750D czy 6D2). Celownik elektroniczny w R nawet niezly, w RP kijowy. No ale to przeciez przyszlosc i autostrada, a mnie zal d* sciska bo wtopilem z 6D2

    Z obiektywow mialem w lapkach RF 35 (umiarkowanie maly z R), RF 24-105 (niemaly, ale z R-ka nawet w porzo) RF 50/1.2 (fajny, choc dosc duzy) i 28-70. Ten mialem w lapie tylko luzem, bez korpusu, bo pewnie nie chcieli tych wydmuszek osmieszac. IMHO to szklo jest do korpusu co najmniej gabarytu 5D3. Wiadro, jak nie przymierzajac, jakas Sigma... Kompletny nonsens pod R, nad RP sie nawet nie bede znecal...

    Ogolnie to po kontakcie organoleptycznym utrzymuje opinie, ze R bedzie fajnym systemem... za 2-3 lata. Jak bedzie z niego mozna zlozyc sensowny zestaw. W tej chwili jest to zlepek szkiel-misiow i go* wydmuszek. I mowie to jako uzytkownik 10D, 30D, 5D, 5D2, 6D, 6D2. Nawet kolo 6D2 to to R nie lezalo, a RP to jest trabant w cenie uczciwego aparatu
    Dla mnie 28-70 to jedyne szkło które bym kupił z RF. Reszta przez adapter. Gadanie o jakichś systemach co to bądą to kakieś totalne nieporozumienie. Rozumiem że nic nie jesteś w stanie podpiąć do eRki innego poza tym co ma napis RF na obudowie ....
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

Strona 112 z 260 PierwszyPierwszy ... 1262102110111112113114122162212 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •