Strona 104 z 260 PierwszyPierwszy ... 45494102103104105106114154204 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 031 do 1 040 z 2599

Wątek: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

  1. #1031
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez zdebik Zobacz posta
    Matryca z 5d4, DP z R i nowy mk3 gotowy.
    Przy okazji wprowadzą też jakieś nowe rozwiązania. Choćby dotyczące pracy w DPAF, np. 2 procesory i optymalizację ich współpracy. Myślę, że odchylany ekran to też dzisiaj standard i nie mogą go nie dać w tym modelu. A jest to o tyle ciekawe, że jest to raczej bajer narażony na uszkodzenia a jak wiemy seria 1D musi być pancerna.
    Miłego dnia
    moja www

  2. #1032
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 717

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    W 1D będzie inna mtryca niż w 5D - nie ma innej opcji. Mówi się też o hybrydowym wizjerze - był chyba nawet taki patent swego czasu. Canon ma ciężki orzech do zgryzienia, bo z jednej strony jest pęd do nowości z niewątpliwymi zaletami - ML. Z drugiej strony dosyć konserwatywni odbiorcy spod znaku 1D - będzie się działo w najbliższych latach .
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  3. #1033
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    W 1D będzie inna mtryca niż w 5D - nie ma innej opcji. Mówi się też o hybrydowym wizjerze - był chyba nawet taki patent swego czasu. Canon ma ciężki orzech do zgryzienia, bo z jednej strony jest pęd do nowości z niewątpliwymi zaletami - ML. Z drugiej strony dosyć konserwatywni odbiorcy spod znaku 1D - będzie się działo w najbliższych latach .
    Z tymi odbiorcami serii 1D masz bardzo rację ja bym jeszcze dodał do tego filmowców. W USA bardzo dużo ludzi kupiło np. ze względu na 4k. Jeśli sypną dobrymi opcjami video trend się utrzyma.
    Miłego dnia
    moja www

  4. #1034
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jun 2009
    Miasto
    Warsaw
    Posty
    374

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez zdebik Zobacz posta
    RF 135 mm f/1.4L USM - każdy Kowalski będzie mógł je teraz zapiąć do A7IIIRS
    RF nigdzie nie zapniesz
    -C

    EOS R5+kilka szkiełek Canona

  5. #1035
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 717

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez jinks Zobacz posta
    Z tymi odbiorcami serii 1D masz bardzo rację....
    To nie ja wymyśliłem.... . Powiedział to otwarcie przedstawiciel Canona w jednym z wywiadów. Tak samo jak to że wciąż mają bardzo /* dużo klienteli lustrzankowej w entrylevel i wciąż więcej niż w bezlustrach.

    /* - o ile coś nie pokręciłem to powoływał się na dane z rynku USA.

    Ja to rozumiem tak, że Canon najchętniej przestawiłby moce R&D na bezlustra ale jeszcze muszą trochę poczekać. Jasno też dają do zrozumienia że ML jest przyszłością i na nim się chcą skupić. ML jest tańsze w produkcji, da się w przyszłości bardziej zautomatyzować (nad tym trwają prace) ma mniejszy wkład materiałowy, a przy utrzymaniu tych samych marż w efekcie da większy zysk.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  6. #1036
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2 746

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    CR podają, że rozpoczęły się już testy nowej jedynki i miałaby się ona ukazać przed letnimi igrzyskami w Tokio w 2020r.: https://www.canonrumors.com/the-futu...-x-series-cr1/

  7. #1037
    Pełne uzależnienie Awatar aptur
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    3 839

    Domyślnie Odp: Canon EOS RP

    Na miejscu canona o sprzedaż R czy RP bym się nie martwił. Mają niezły marketing i dodatkowo szał na bezlustra robi swoje. Osobiście za kasę jaką trzeba wydać na R wolałbym kupić 5D IV.

  8. #1038
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 263

    Domyślnie Odp: Canon EOS RP

    Cytat Zamieszczone przez aptur Zobacz posta
    Na miejscu canona o sprzedaż R czy RP bym się nie martwił. Mają niezły marketing i dodatkowo szał na bezlustra robi swoje. Osobiście za kasę jaką trzeba wydać na R wolałbym kupić 5D IV.
    Dokładnie tak. https://previews.123rf.com/images/an...C3%B3n-bic.jpg
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  9. #1039
    Coś już napisał
    Dołączył
    Dec 2018
    Miasto
    47-364 Komorniki
    Wiek
    63
    Posty
    88

    Domyślnie Odp: Canon EOS RP

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    Podaż jest, ale nie widać popytu. I ceny jakieś nieczytelne

  10. #1040
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2 746

    Domyślnie Odp: Canon EOS RP

    Cytat Zamieszczone przez aptur Zobacz posta
    Na miejscu canona o sprzedaż R czy RP bym się nie martwił...
    I najwyraźniej się nie martwią: https://www.canonrumors.com/canon-ta...ent-interview/


    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    Pro Canona będą czekać na puszkę PRO a amatorzy (jak ja) mający w użyciu kilkuletnie aparaty (N/S/F), które mają lepszy DR od RP i R nie będą zainteresowani zmianą w wyniku której nic nie zyskają i nie zrobią lepszych zdjęć niż robili do tej pory.
    Podobno EOS R pro, pojawi się dopiero po EOS 1D X Mark III, czyli prawdopodobnie najwcześniej dopiero w 2020r..Wygląda na to, że kierownictwo Canona wcale nie uważa, że DSLR to przeżytek.

Strona 104 z 260 PierwszyPierwszy ... 45494102103104105106114154204 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •