Strona 15 z 262 PierwszyPierwszy ... 513141516172565115 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 2613

Wątek: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

  1. #141

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Mnie też się wydaje, że w wypadku Canona to przemyślana decyzja.
    Ta firma od dawna jest liderem sprzedaży a nie liderem innowacji - i chcą taki konsensus zachować jak najdłużej (w końcu jest to doskonały sposób na utrzymanie dobrej dochodowości). Trudno się im dziwić - w końcu to oni najlepiej wiedzą na ile "betonowy elektorat" DSRL w dalszym ciągu stanowi dla nich rdzeń dochodów. Dopóki tak będzie, nie będą kanibalizować swojej własnej sprzedaży.

    Nie mam również żadnych wątpliwości, że to będzie się dobrze sprzedawać. Szczerze mówiąc przeciętny użytkownik DSRL/MILC ma głęboko w tylnej części ciała DR czy poziom szumu matrycy. To są elementy o których możemy sobie dyskutować na forach fanbojów ale na pewno nie jest to żadnej element wpływający znacząco na sprzedaż.

    p,paw
    https://pawel.online | R5 | RF 14-35 f/4 L | RF 24-105 f/4 L | RF 70-200 f/4 L| RF 100-500 f/4.5-7.1 L | RF 50 f/1.8 STM | RF 1.4x | Na blogu: Huta od środka

  2. #142

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    Przesadzasz, to może być dobry strzał. Może Canon uznał, w przeciwieństwie do Nikona, że jeszcze nie czas na zabijanie lustrzanek?
    Pora na betatesterów i spokojne podejmowanie decyzji.
    Skróciłem myśl. Mam na myśli długofalowe podejście do wielu aspektów z punktu widzenia klienta. Co do reszty to się zgadzam. Może też być już gotowy zaawansowany projekt wyższego modelu.

  3. #143
    Uzależniony
    Dołączył
    Mar 2013
    Miasto
    .
    Posty
    675

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Wyższy model pewnie będzie następcą przestarzałego 5dsr z pierdyliardem megapikseli. Czyli ten R to Z6. Ciekawe czy natepca serii 1 będzie miał lustro, bo to najwięcej nam powie o przyszłości lustrzanek. Wydaje mi się, że jeszcze się na to nie zdecydują. Będzie tylko badanie rynku jak z M i powolna ewolucja.

  4. #144
    Pełne uzależnienie Awatar Eberloth
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    2 025

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Niech się wszyscy szybko przesiadają na ML. I wyprzedają stare eLżbiety za 1/7 ceny
    Sprzęt - dekielek z przyległościami.
    Fumare humanum est!

  5. #145
    Pełne uzależnienie Awatar szwayko
    Dołączył
    Jun 2004
    Miasto
    Olsztyn
    Wiek
    46
    Posty
    2 049

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    duze te szkła

    Natomiast RF 50/1.2 - ma ważyć 950g.
    Gdzie EF 50/1.2 to 590g.

    Gdzie tu logika i zysk z braku komory lustra

  6. #146
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    1 503

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez szwayko Zobacz posta
    ...

    Gdzie tu logika i zysk z braku komory lustra
    To pewnie cena za ostre rogi na pełnej dziurze. Po co ostre rogi? Są niezbędne do lepszego wypadania w testach. No i dla jeleni. Jak już się ma rogi, to lepiej mieć ostre niż tępe. Jeśli chodzi o fotografię, to z trudnością przychodzi mi do głowy motyw mający brzegi w GO przy f/1,2.

  7. #147
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez szwayko Zobacz posta
    duze te szkła
    https://i0.wp.com/www.dailycameranew...os-r-specs.jpg

    Natomiast RF 50/1.2 - ma ważyć 950g.
    Gdzie EF 50/1.2 to 590g.

    Gdzie tu logika i zysk z braku komory lustra
    Nowy EF 50/1.2L lub nawet 1.4 też będzie tyle ważył. O ile w ogóle go odświeżą tak sobie trochę spekuluje, że Canon uznał szklarnię EF za kompletną i teraz skupi się na nowych bagnetach. Czy tego chcemy, czy nie to na pewno rozpoczął się nowy rozdział. Przypomnijcie sobie pierwszego eosa M jak się prezentował na tle konkurencji a jak wyglądają nowe iteracje tej linii. Myślę, że te niższe modele mówią więcej o przeszłości niż seria 1D.
    Miłego dnia
    moja www

  8. #148

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    To pewnie cena za ostre rogi na pełnej dziurze. Po co ostre rogi? Są niezbędne do lepszego wypadania w testach. No i dla jeleni. Jak już się ma rogi, to lepiej mieć ostre niż tępe. Jeśli chodzi o fotografię, to z trudnością przychodzi mi do głowy motyw mający brzegi w GO przy f/1,2.
    Dziwnie się czuję... ;-)
    Musze przytaknąć
    Kilogramowe pięćdziesiątli zrobią przęłom w cenie i zapotrzebowaniu na duże torby ale nie w jakości samych zdjęć. Być może oprócz rogów dojdzie nieco lepsza rozdzielczość. Ktoś czuje parcie na takie szkło?
    Poza tym fajne, zgrabne body. Myślę, że prezentujące rozsądne podejście pod względem wagi i wymiarów i do tej puszki kilogramowa 50tka? Do 1dx to może być ;-)
    KAWAŁEK MOJEGO ŚWIATA - http://bodak.manifo.com

  9. #149
    Pełne uzależnienie Awatar kmeg
    Dołączył
    Jul 2009
    Wiek
    48
    Posty
    1 494

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez szwayko Zobacz posta
    duze te szkła
    https://i0.wp.com/www.dailycameranew...os-r-specs.jpg

    Natomiast RF 50/1.2 - ma ważyć 950g.
    Gdzie EF 50/1.2 to 590g.

    Gdzie tu logika i zysk z braku komory lustra
    A kto powiedział, że ma być. To marketing propagował ten bełkot (przy apsc czy M4/3 czesciowo tak). Owszem da się trochę mniejsze szkła zrobić ale to nie będzie kieszonkowe przy FF. Jedyny zysk to AF (większe pokrycie oraz bajery typu rozpoznawanie celu AF) I tyle. Marketing jest od kreowania popytu a ludzie od łapania go jak pelikany rybę. Poza tym doszła mania na super jasne stalki z super wysoką rozdzielczością...

  10. #150
    Uzależniony
    Dołączył
    Sep 2005
    Miasto
    Krasnystaw
    Posty
    620

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Zastanawia mnie dlaczego DPR milczy na temat EOSa R?
    Cierpię na chroniczny brak wolnego czasu i ... talentu.
    R5 ; RF24-105 f4; RF35 f/1,8; RF50 f1.8; RF14-35 f4; EF50 f1.4; EF85 f1.8; EF70-200 f4IS; EF135 f2; 430EXII; RF 100-400 f5.6-8

Strona 15 z 262 PierwszyPierwszy ... 513141516172565115 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •