Strona 88 z 260 PierwszyPierwszy ... 3878868788899098138188 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 871 do 880 z 2600

Wątek: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

  1. #871
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 945

    Domyślnie Re: Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez marfot Zobacz posta
    Pentax
    pffff....

    zapewne chodzilo o ktora z tych dzialajacych jeszcze. Kodak i Minolta tez nie maja promocji
    www albo tez flickr

  2. #872
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Dec 2017
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    41

    Domyślnie Odp: Re: Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Leica, Panasonic
    Co można wygrać?

  3. #873
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 717

    Domyślnie Odp: Re: Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    pffff....

    zapewne chodzilo o ktora z tych dzialajacych jeszcze. Kodak i Minolta tez nie maja promocji
    Nie no oni wciąż działają.....
    ....znaczy się ich aparaty zdjęcia robią ....
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  4. #874
    Pełne uzależnienie Awatar marfot
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Zgorzelec
    Posty
    4 409

    Domyślnie Odp: Re: Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Nie no oni wciąż działają.....
    ....znaczy się ich aparaty zdjęcia robią ....
    Ricoh nie uśmiercił Pentaxa od 10 lat.
    https://500px.com/p/m_kowalczyk?view=galleries
    EOS R5, RF 14-35/4L, RF 24-105/4L, C35/2 IS, C70-300L IS, M6II, M11-22, M22, M32, S56/1.4, M55-200

  5. #875
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 265

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  6. #876
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2018
    Posty
    1 325

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    takie aparaty z mocowaniem RF tworzą system (powiem więcej tworzą system nawet z aparatami z mocowaniem EF ale aż takiego wizjonerstwa nie wymagam od naszego ulubionego producenta), zasilanie jest częścią tego systemu ale zawsze znajdzie się mędrek który chce napisać w ulotce że jest to "najlżejszy FF ever" i zmieni bateryjkę na inną bo mu się tak ubrdało i system diabli biorą - ale oczywiście za tym się kryje na pewno jakaś myśl - na pewno. Ci co chcą lekko i nigdy nie będą mieli 2 korpusów będą mieli "najżejszy FF ever" czy będą zadowoleni - watpię - wolałbym mieć wiekszą baterię i robić więcej zdjęć na jednej baterii.
    ten aparat (i każdy inny ale ten w szczególności) mozna będzie ocenić w pelni dopiero po premierze bo skala kastracji może być trudna do wyobrażenia.

  7. #877
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 945

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez mirror Zobacz posta
    takie aparaty z mocowaniem RF tworzą system (powiem więcej tworzą system nawet z aparatami z mocowaniem EF ale aż takiego wizjonerstwa nie wymagam od naszego ulubionego producenta), zasilanie jest częścią tego systemu ale zawsze znajdzie się mędrek który chce napisać w ulotce że jest to "najlżejszy FF ever" i zmieni bateryjkę na inną bo mu się tak ubrdało i system diabli biorą - ale oczywiście za tym się kryje na pewno jakaś myśl - na pewno. Ci co chcą lekko i nigdy nie będą mieli 2 korpusów będą mieli "najżejszy FF ever" czy będą zadowoleni - watpię - wolałbym mieć wiekszą baterię i robić więcej zdjęć na jednej baterii.
    ten aparat (i każdy inny ale ten w szczególności) mozna będzie ocenić w pelni dopiero po premierze bo skala kastracji może być trudna do wyobrażenia.
    Bez jaj.

    Niektorzy na tym forum pamietaja wynalazki takie jak EOS 500 (taka "prawie jak" 300-tka), 300D, 1000D czy 4000D, albo M i M2 (18mpix siempre vive!)

    Wspolny mianownik tych kastratow - a sa nawet dwa: 1. kazdy jeden byl okrzykniety jeszcze bardziej ciulowa premiera niz zwyczajowo Canon to robi (a kazdy jeden model Canona od 15 lat jest - patrz wyzej ), 2. sprzedawal sie dobrze do znakomicie (300D, 1000D) nabijajac Canonowi gruba kapuste...

    Nie inaczej bedzie z takim pelnoklatkowym trabantem. Ba, zaloze sie, ze za 10 lat bedzie pamietany jako krok milowy. A wczesniejszy R bedzie kultowy

  8. #878
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    @akustyk DOKŁADNIE! Myślę, że najlepszy ruch canona to był właśnie 300d. Ogromna ilość fotografów weszła w świat cyfrowych lustrzanek właśnie tym modelem, następnie dokupili obietywy, lampy, pokochali proste, praktyczne menu i ergonomię...a potem było już za późno
    Kolejne najbardziej znaczące dla Canona to wg mnie 20d, 5d, 5dmkII, 6d, 5dmkIII. Być może ten uproszczony EOS RP będzie kolejny, bo będzie dostępny dla każdego. 1300$ to nie 3500$
    Miłego dnia
    moja www

  9. #879
    Bywalec
    Dołączył
    Jul 2017
    Miasto
    Nowy Sącz
    Posty
    210

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Canon zobaczył dobrą sprzedaż M50 i chce coś takiego powtórzyć dla FF.

  10. #880
    Pełne uzależnienie Awatar Eberloth
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    2 021

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Czytam wątek z zainteresowaniem, ale bez wypieków na twarzy, bo posiadam jeden z wymienionych powyżej "kultowych" aparatów (raczej z produktów nowszych niż starszych), co pozwala mi spokojnie podjąć następne decyzje zakupowe za 5-7 lat
    Sprzęt - dekielek z przyległościami.
    Fumare humanum est!

Strona 88 z 260 PierwszyPierwszy ... 3878868788899098138188 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •