Strona 60 z 260 PierwszyPierwszy ... 1050585960616270110160 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 591 do 600 z 2600

Wątek: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

  1. #591
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2018
    Posty
    1 324

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez jinks Zobacz posta
    Myślę, że mimo wszystko jeszcze nie wsadzą tego do aparatu. Profesjonalna kamera sony lub innego producenta.
    to raczej sensory do aparatów więc pewnie wsadzą do A7

    a jak podniesli DR o 2EV to znowu odjechali technologicznie naszej ulubionej firmie, a wydawało się że idzie nowe jeszcze 2EV i już dogonimy konkurencję
    Ostatnio edytowane przez mirror ; 25-11-2018 o 14:31

  2. #592
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 717

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez jinks Zobacz posta
    Myślę, że mimo wszystko jeszcze nie wsadzą tego do aparatu. Profesjonalna kamera sony lub innego producenta.
    Jak znam Sony to wsadzą. Oni mają taką strategię żeby napakowywać korpusy "cyferkowo" maksymalnie czym się da w danej chwili.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  3. #593
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 717

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    Nowe informacje:

    EOS R Canon z ponad 75mp na horyzoncie
    https://www.canonrumors.com/canon-eo...7KnvhbyYWxTNOk
    "Ostatnio spekulowaliśmy, że Canon nie wyda kolejnych iteracji dla EOS 5DS i EOS 5DS R, a zamiast tego przeniesie kamery o wysokiej rozdzielczości do linii EOS R. Kilka osób powiedziało nam, że tak właśnie się stanie i że opracowywana jest kamera EOS R o nieco ponad 75 megapikselach. Ta kamera może pojawić się w drugiej połowie 2019 roku, jak nam powiedziano. Chociaż dokładna data ogłoszenia jest daleka od decyzji. Jedno ze źródeł dodało, że wysokiej rozdzielczości EOS R pojawi się, gdy ogłosi się 4 lub 5 dodatkowych obiektywów RF, a jeden z nowych obiektywów będzie "najlepszym obiektywem krajobrazu w ofercie Canon".
    @candar - Dałem tu bo tam się zaraz zrobi już śmietnik nie do opanowania, już jest grubo ....
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  4. #594
    Bywalec Awatar Shrek
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    57
    Posty
    121

    Domyślnie Odp: Canon EOS R

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta

    Nowe informacje:

    EOS R Canon z ponad 75mp na horyzoncie
    Najlepsza wypowiedz jaka może być w tym temacie:

    „I remember the year 2000 when I had a 1600X1200 pixel camera. There was no need for images of that size because they were larger than any display could show, and here we are now, 18 years later, and the same argument continues

    :-)
    EOS R | EF-s 10-18 IS STM | RF 24-105 f/4L IS USM | EF 70-200 f/2.8L IS USM | 580EX II

  5. #595
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 717

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Ciekawe czy to też będzie Dual Piksel? Skądinąd cropy z tego będą już miały niezłe rozdzielczości.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  6. #596
    Moderator PREMIUM member Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    Dec 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    2 602

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Jak znam Sony to wsadzą. Oni mają taką strategię żeby napakowywać korpusy "cyferkowo" maksymalnie czym się da w danej chwili.
    Oni mieli monopol na bezlustra FF. Mogli cos dawac, ale nie musieli. Trochę jak Canon w lustrzankach. I tak byli liderami.
    Teraz Sony MUSI dawać co ma, by jeszcze przez chwilę mieć przewagę w ML.

  7. #597
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 717

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Oni mieli monopol na bezlustra FF. Mogli cos dawac, ale nie musieli. Trochę jak Canon w lustrzankach. I tak byli liderami.
    Teraz Sony MUSI dawać co ma, by jeszcze przez chwilę mieć przewagę w ML.
    Tyle że problem polega na tym że dla osób które potrzebują sprzętu do realnej pracy takie gadżeciarstwo może być mało przekonywujące. Moim zdaniem o przyszłej pozycji ML Sony przesądzi optyka nie korpusy.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  8. #598
    Pełne uzależnienie Awatar jan pawlak
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4 221

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Ciekawe czy to też będzie Dual Piksel? Skądinąd cropy z tego będą już miały niezłe rozdzielczości.
    Ale aby miało rzeczywistą wartość, to muszą być obiektywy które takie rozdzielczości mają.
    I tylko takie obiektywy jest sens podpinać bo inaczej to tylko "lans" zostaje

    jp
    Ostatnio edytowane przez jan pawlak ; 26-11-2018 o 08:11
    puste opakowania po EF 24-70/2,8 I, 580EX, GP-E2 oraz 2 statywy i pilot RMT-DSLR2
    Sony A7R Mark III,[B] FE 1.8/20G, FE 1.4/35GM, 85mm 1:1.4 DG DN, FE 1.8/135GM,
    http://www.dpreview.com/galleries/51.../photos#page=1
    public.fotki.com/janusz-pawlak/

  9. #599
    Moderator PREMIUM member Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    Dec 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    2 602

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Tyle że problem polega na tym że dla osób które potrzebują sprzętu do realnej pracy takie gadżeciarstwo może być mało przekonywujące. Moim zdaniem o przyszłej pozycji ML Sony przesądzi optyka nie korpusy.
    Przesądzi to, jak będa pracowały stare szkła na bezlustrach. Owszem, jest parcie na szkła natywne, oczywiście, ale .... one są za drogie by masowo zdobyć klienta.

    jp - nie patrz na rynek tylko pod kątem swoich potrzeb.
    Canon R czy 5mk4 - to tylko 30 Mpx. Nikonowski D800-810 to 36 Mpx. Fani ostrosci przeszli na ARTy, ale .. większość robi na Nikkorach. Czy ślubniak musi mieć 30 Mpx? fanatyk tak, a praktyk - nie.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 26-11-2018 o 13:23

  10. #600
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 945

    Domyślnie Re: Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Przesądzi to, jak będa pracowały stare szkła na bezlustrach. Owszem, jest parcie na szkła natywne, oczywiście, ale .... one są za drogie by masowo zdobyć klienta.
    osobiscie zaczynam co do tego miec watpliwosci, po miesiacy zabawy M-ka (gdzie M5 to wk* inwalidzki korpus pod wzgledem obslugi) i natywnym nalesnikiem 22. i trzech dniach zabawy EF-M 32/1.4

    jesli natywne szkla do R-ki beda tak dawac w palnik (a pierwsze RF-y bynajmniej nie kaza myslec inaczej), to... Canon R okaze sie znowu proroczym korpusem. jego sie bedzie kupowalo do tych szkielem pomimo brakow matrycy/obslugi. jak ten 5D mkII czy 6D, ktorymi Canon natlukl kupe siana, bo nie spocil sie nic a nic nad R&D matryc/korpusow, a kase na nich zgarnal ogromna

    czyli jak zwykle Canon wie doskonale co robi, bo generuje niewolnikow systemowych wydatkami w bagnet, a nie w nakretke do tych obiektywow.


    w zasadzie premiera R-ki mnie mocno ziebi. ale po zabawie M-ka i wrazeniach z optyki do niej (mam na mysli 22 i 32) potrafie sobie wyobrazic, ze kiedys odpuszcze sobie moje szkla EF i skompletuje RF. bo jesli to bedzie dawalo taki stosunek jakosci optycznej/mozliwosci do wagi/gabarytu... to to jest warte grzechu.
    www albo tez flickr

Strona 60 z 260 PierwszyPierwszy ... 1050585960616270110160 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •