Strona 46 z 262 PierwszyPierwszy ... 3644454647485696146 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 451 do 460 z 2613

Wątek: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

  1. #451
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 049

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez CYNIG Zobacz posta
    a tak ma marginesie plotek, czego Wam brakuje w 85/1,8??
    No chyba że chodzi wyłącznie o jej PESEL
    Mniejsze aberacje na pełnej... to samo dla 50'ki proszę.

  2. #452
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 720

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Jeszcze 400/5,6 to też dziadek.
    Ja bym tak szybko nie grzebał EFa. Trzeba pamiętać że Canon oprócz dslr ma jeszcze kamery z natywnym bagnetem EF.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  3. #453
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 049

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Jeszcze 400/5,6 to też dziadek.
    Ja bym tak szybko nie grzebał EFa. Trzeba pamiętać że Canon oprócz dslr ma jeszcze kamery z natywnym bagnetem EF.
    I szkła do nich w promocyjnych cenach . Ale fakt 400 ma już kilka lat.

    Kontrowersyjna była za to premiera 70-200 mk3, no ale jeśli zrobili coś z zoomem który lubiał tam padać (jakieś plastiki się wycierały) to ok.

  4. #454
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 720

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez zdebik Zobacz posta
    I szkła do nich w promocyjnych cenach .
    No właśnie i sądzę że nie będą chcieli zabić tego rynku odcinając użytkowników od szklarni w normalnych cenach.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  5. #455
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 049

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    No właśnie i sądzę że nie będą chcieli zabić tego rynku odcinając użytkowników od szklarni w normalnych cenach.
    Pracowałem z gościem który miał Soniacza FS7000 czy coś (4K 60fps log), wszystkie szkła które posiadał były Canona.

  6. #456
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Może nowych EF nie będzie już wielu, ale te szkła będą jeszcze bardzo długo w użytku. Zresztą, serie 5d i 1dx też doczekają się kolejnych irytacji. Niemniej R i zalety ML to jest przyszłość. Wielu znajomych nie przesiadło się na sony a7III tylko z powodu kolorów canona, ergonomii ew.posiadanej szklarni. Gdyby EOS R wyszedł w bardziej zaawansowanej postaci myślę, że teraz byłby spory ruch w tym kierunku.
    Miłego dnia
    moja www

  7. #457
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jun 2017
    Posty
    16

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Mi się wydaje że canon nie bez powodu opracował tyle przejściówek do nowego mocowania. Siła canona to moim zdaniem szkła które ludzie bardzo lubią za ich charakter dlatego jeszcze długo na bezlustrach ludzie będą używać szkieł od lustrzanek. Sprawdzałem sam i wiem że świetnie to działa.

  8. #458
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 720

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez zdebik Zobacz posta
    Pracowałem z gościem który miał Soniacza FS7000 czy coś (4K 60fps log), wszystkie szkła które posiadał były Canona.
    Wiem, mam identycznych znajomych z branży fimowej i ślubnej.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  9. #459
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Zresztą nawet jakby Canon wypuszczał 5 szkieł RF rocznie to i tak parę lat mu zajmie stworzenie sytemu tak kompletnego jak EF.
    Miłego dnia
    moja www

  10. #460
    Pełne uzależnienie Awatar marfot
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Zgorzelec
    Posty
    4 413

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Jest patent IBIS od Canona:
    https://www.canonrumors.com/patent-c...stabilization/
    Czyli to będzie w tym lepszym nowym R?
    https://500px.com/p/m_kowalczyk?view=galleries
    EOS R5, RF 14-35/4L, RF 24-105/4L, C35/2 IS, C70-300L IS, M6II, M11-22, M22, M32, S56/1.4, M55-200

Strona 46 z 262 PierwszyPierwszy ... 3644454647485696146 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •