Strona 45 z 262 PierwszyPierwszy ... 3543444546475595145 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 441 do 450 z 2613

Wątek: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

  1. #441
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    Poznań
    Posty
    3 608

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    W 2019 Canon ponoć nie wypuści ŻADNEGO obiektywu z bagnetem EF. Chyba nawet nie muszę sprawdzać, że taka sytuacja nie miała wcześniej nigdy miejsca. Za to z RF mają być od razu wszystkie trzy podstawowe zoomy: 16-35, 24-70 i 70-200, choć nie wiem z jakim światłem (domyślam się, że jednak 2.8 a nie 4). Resztę dopowiedzcie sobie sami

  2. #442
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez jotes25 Zobacz posta
    W 2019 Canon ponoć nie wypuści ŻADNEGO obiektywu z bagnetem EF. Chyba nawet nie muszę sprawdzać, że taka sytuacja nie miała wcześniej nigdy miejsca. Za to z RF mają być od razu wszystkie trzy podstawowe zoomy: 16-35, 24-70 i 70-200, choć nie wiem z jakim światłem (domyślam się, że jednak 2.8 a nie 4). Resztę dopowiedzcie sobie sami
    Z drugiej strony w EF już w zasadzie wszystko jest. Można ew. poprawiać i tak już dobre szkła.
    Miłego dnia
    moja www

  3. #443
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    Poznań
    Posty
    3 608

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Przyznaję, że teraz informacja odnośnie obiektywów EF okazuje się jednak być może niedokładna/przekłamana. Sprawdzę jeszcze u źródła.

  4. #444
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 720

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez jotes25 Zobacz posta
    Przyznaję, że teraz informacja odnośnie obiektywów EF okazuje się jednak być może niedokładna/przekłamana. Sprawdzę jeszcze u źródła.
    To wątek plotkarski nie ma co prostować ....
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  5. #445
    Początki nałogu
    Dołączył
    Aug 2017
    Miasto
    Białystok
    Posty
    462

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    To nie będzie następców EF 50 mm f/1.4 USM (premiera czerwiec 1993) i EF 85 mm f/1.8 USM (premiera lipiec 1992)
    Ostatnio edytowane przez capo-di_tutti-capi ; 26-10-2018 o 09:15

  6. #446
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez capo-di_tutti-capi Zobacz posta
    To nie będzie następców EF 50 mm f/1.4 USM (premiera czerwiec 1993) i EF 85 mm f/1.8 USM (premiera lipiec 1992)
    Czekałem 100 lat i już straciłem nadzieję.
    Miłego dnia
    moja www

  7. #447
    Uzależniony Awatar CYNIG
    Dołączył
    Jan 2005
    Miasto
    Łaziska Górne
    Wiek
    57
    Posty
    694

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    a tak ma marginesie plotek, czego Wam brakuje w 85/1,8??
    No chyba że chodzi wyłącznie o jej PESEL

  8. #448
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 945

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez CYNIG Zobacz posta
    a tak ma marginesie plotek, czego Wam brakuje w 85/1,8??
    No chyba że chodzi wyłącznie o jej PESEL
    No, aberracji mogloby byc mniej. Poza tym szklo marzenie, odpowiednio ostre i bardzo odpowiednio nieostre...

  9. #449
    Pełne uzależnienie Awatar Eberloth
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    2 026

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    100 f/2.0 ma mniejsze aberracje. I rzeczywiście lepsze być nie musi, na 100 f/2.0 II nie czekam.
    Sprzęt - dekielek z przyległościami.
    Fumare humanum est!

  10. #450
    Uzależniony Awatar CYNIG
    Dołączył
    Jan 2005
    Miasto
    Łaziska Górne
    Wiek
    57
    Posty
    694

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    OK, z aberracja w nim się nie boksowałem
    Dla mnie to jest super portretówka. Pomijając obrazek jaki daje to, co ważne, jest mały niepozorny i nie straszący portretowanych ludzi (i w ludzkiej cenie).
    Jakiś czas portretowałem 70-200/2,8 i to była masakra. Wielka biała lufa za którą fotograf się chowa, jakby bał się modelki/modela

Strona 45 z 262 PierwszyPierwszy ... 3543444546475595145 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •