Strona 193 z 193 PierwszyPierwszy ... 93143183191192193
Pokaż wyniki od 1 921 do 1 923 z 1923

Wątek: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Miasto
    Pod Tatrami

Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

Cytat Zamieszczone przez mkamelg Zobacz posta
    Coś dla tych, którzy nie będą mogli/chcieli oglądać na YouTube konferencji REIMAGINE dotyczącej nowych produktów marki Canon.

https://translate.google.pl/translat...-eos-r6-3.html
    Póki co żeby nie było bałaganu ten wątek zamykam.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

Moderator PREMIUM member Awatar Jacek_Z
    Miasto
    Bydgoszcz

Może zamknąć wątki o R5 i R6, tylko zrobić im w tytułach dopisek w rodzaju rozważania o R5 (i R6) , otworzyc nowe wątki z tytułami R5 w praktyce? Bo wątek o R5 ma 26 stron, a aparat jest dopiero od tej strony.
    Można nawet już wydzielić pierwsze kilka postów ze starych wątków do nowych. Jak myślisz?
    Nikon, Leica, Hasselblad, Mamiya, FKD i jeszcze kilka innych ...

Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Miasto
    Pod Tatrami

Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Może zamknąć wątki o R5 i R6, tylko zrobić im w tytułach dopisek w rodzaju rozważania o R5 (i R6) , otworzyc nowe wątki z tytułami R5 w praktyce? Bo wątek o R5 ma 26 stron, a aparat jest dopiero od tej strony.
    Można nawet już wydzielić pierwsze kilka postów ze starych wątków do nowych. Jak myślisz?
    Tak to dobry pomysł. I z czasem może założymy nowe plotki, bo ten tasiemiec też już jest zbyt długi.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

Strona 193 z 193 PierwszyPierwszy ... 93143183191192193

Uprawnienia umieszczania postów