Strona 193 z 260 PierwszyPierwszy ... 93143183191192193194195203243 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 921 do 1 930 z 2599

Wątek: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

  1. #1921
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez mkamelg Zobacz posta
    Coś dla tych, którzy nie będą mogli/chcieli oglądać na YouTube konferencji REIMAGINE dotyczącej nowych produktów marki Canon.

    https://translate.google.pl/translat...-eos-r6-3.html
    Póki co żeby nie było bałaganu ten wątek zamykam.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  2. #1922
    Moderator PREMIUM member Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    Dec 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    2 599

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Może zamknąć wątki o R5 i R6, tylko zrobić im w tytułach dopisek w rodzaju rozważania o R5 (i R6) , otworzyc nowe wątki z tytułami R5 w praktyce? Bo wątek o R5 ma 26 stron, a aparat jest dopiero od tej strony.
    Można nawet już wydzielić pierwsze kilka postów ze starych wątków do nowych. Jak myślisz?
    Nikon, Leica, Hasselblad, Mamiya, FKD i jeszcze kilka innych ...

  3. #1923
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Może zamknąć wątki o R5 i R6, tylko zrobić im w tytułach dopisek w rodzaju rozważania o R5 (i R6) , otworzyc nowe wątki z tytułami R5 w praktyce? Bo wątek o R5 ma 26 stron, a aparat jest dopiero od tej strony.
    Można nawet już wydzielić pierwsze kilka postów ze starych wątków do nowych. Jak myślisz?
    Tak to dobry pomysł. I z czasem może założymy nowe plotki, bo ten tasiemiec też już jest zbyt długi.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  4. #1924
    Coś już napisał
    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    68

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [III] ;)

    Podobno w przeciągu miesiąca mają się ukazać

    RF 100mm f/2.8L MACRO IS USM
    RF 400mm f/2.8L IS USM
    RF 600mm f/4L IS USM
    | R3 | R5 | RF 85L | RF 15-35L IS | RF 24-70L IS | RF 70-200L IS | RF 100-500L IS | RF 1,4x |

  5. #1925
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Feb 2013
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    45

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [III] ;)

    Cytat Zamieszczone przez dan_jo Zobacz posta
    Podobno w przeciągu miesiąca mają się ukazać

    RF 100mm f/2.8L MACRO IS USM
    RF 400mm f/2.8L IS USM
    RF 600mm f/4L IS USM
    Cena za RF 100mm może nie zwali z nóg, ale te dwa pozostałe...

  6. #1926
    Coś już napisał
    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    68

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [III] ;)

    Cytat Zamieszczone przez parman Zobacz posta
    Cena za RF 100mm może nie zwali z nóg, ale te dwa pozostałe...
    Raczej będą droższe od odpowiedników EF w wersji III.
    Mnie natomiast zastanawia, o ile będą lżejsze?
    | R3 | R5 | RF 85L | RF 15-35L IS | RF 24-70L IS | RF 70-200L IS | RF 100-500L IS | RF 1,4x |

  7. #1927
    Coś już napisał
    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    68

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [III] ;)

    Jeden z zapowiadanych już jest.
    RF 100mm f/2.8L MACRO IS USM


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	EyZqkGDUcAEugta.jpg
Wyświetleń:	234
Rozmiar:	36,2 KB
ID:	6097


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	EyZqkGDUcAIRIn8.jpg
Wyświetleń:	225
Rozmiar:	26,2 KB
ID:	6096

  8. #1928
    Pełne uzależnienie Awatar Eberloth
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1 999

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [III] ;)

    A cena?
    Sprzęt - dekielek z przyległościami.
    Fumare humanum est!

  9. #1929
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 944

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [III] ;)

    SA Control to do precyzyjnego dostrajania odleglosci ostrzenia?

    cena... jak to sie u nas na wsi mowi: tanio to juz bylo obstawiam 1200 EUR za to 100 macro... a zdjecia z tego 60MPix (czy ile tam by nie bylio pierdylionow megapikseli) R1 wyjasnia po co jest ten 100 macro a nie jakis plebejski RF 24-105/4. podejrzewam, ze przy takiej gestosci to i 24-70/2 (jakkolwiek abstrakcyjna bylaby tegoz uzytecznosc) setka makro zrobi z d* jesien sredniowiecza...

    w sumie ciesze sie, za wszystkie te 30 osob, ktorym taka rozdzielczosc optyczna sie przyda a nie chca kupowac (prawie)sredniego formatu. jak i za te 30.000 osob, ktore tymi 60Mpix bedzie sie onanizowac na ekranach 5K i potem pokazywac swoje fotki na insta...
    Ostatnio edytowane przez akustyk ; 08-04-2021 o 10:42
    www albo tez flickr

  10. #1930
    Pełne uzależnienie Awatar RobertON
    Dołączył
    Dec 2012
    Miasto
    Gorzów Wlkp.
    Wiek
    60
    Posty
    2 173

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [III] ;)

    Cytat Zamieszczone przez zdebik Zobacz posta
    Najlepsze czasy były gdy wyznawcy Pentaxa chwalili swoje puchy. Co to bedzie jak wypuszczą FF. Do czego potrzebny? A potem K5II - po co się nawet pytali jak na wszystko było jedno remediu .

    Szkła bajka, limitedy i jakiś Kanarek który na końcu chyba wszedł w FF, ale nie doczekał K1. Piekna sprawa.
    Wielu amatorów ma jakieś tam dwa systemy. Nie jestem pentalibem, ale chwalę sobie K-50 i lekkie, małe obiektywy tego systemu. Ostatni składany kit jest płaski jak naleśnik i optycznie świetny. Do tego kilka sigm i tamronów.

    Jak canon za drogi i beee to można zrobić coś co sprawia satysfakcję innym sprzętem, a nie bez przerwy wylewać żale, że drogo i coś tam się nie podoba. Canon włożył wiele pracy i kasy aby zrobić coś prawie najlepszego i kompletnego. Jak chcesz używać najlepszego sprzętu to płać. Tylko czy efekty będą adekwatne...

Strona 193 z 260 PierwszyPierwszy ... 93143183191192193194195203243 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •