Strona 165 z 260 PierwszyPierwszy ... 65115155163164165166167175215 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 641 do 1 650 z 2599

Wątek: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

  1. #1641
    Pełne uzależnienie Awatar marfot
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Zgorzelec
    Posty
    4 405

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    W sumie może być, może nie być - wiem że nudzę ale ja bym wolał zamiast tego ze dwa naleśniki .....
    Ale IBIS uwolni projektantów od myslenia o stabilizacji w niektórych szkłach np. nalesnikach
    https://500px.com/p/m_kowalczyk?view=galleries
    EOS R5, RF 14-35/4L, RF 24-105/4L, C35/2 IS, C70-300L IS, M6II, M11-22, M22, M32, S56/1.4, M55-200

  2. #1642
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    1 580

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    W sumie może być, może nie być - wiem że nudzę ale ja bym wolał zamiast tego ze dwa naleśniki .....
    Ja też, do tego wyższe używalne ISO.

  3. #1643
    Pełne uzależnienie Awatar marfot
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Zgorzelec
    Posty
    4 405

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Znowu będzie wystrzał z grubej rury:
    https://www.canonrumors.com/patent-c...mm-f-1-4l-usm/
    Z jednej strony fajnie, że coś się robi ale jakby wypuścili bardziej doludne szkiełko to też by było dobrze. No ale mamy stare 135/2 w przystępnej cenie.
    https://500px.com/p/m_kowalczyk?view=galleries
    EOS R5, RF 14-35/4L, RF 24-105/4L, C35/2 IS, C70-300L IS, M6II, M11-22, M22, M32, S56/1.4, M55-200

  4. #1644
    Uzależniony
    Dołączył
    Sep 2005
    Miasto
    Krasnystaw
    Posty
    620

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Najnowsza plotka o mapie drogowej canona w 2020 r.:


    https://www.canonrumors.com/canon-wi...s-in-2020-cr2/


    "Ta mapa drogowa dotyczy tylko pełnoklatkowych kamer ILC, nie mamy informacji na temat nowych korpusów kamer PowerShot lub EOS M.

    Powiedziano nam, że Canon wypuści cztery nowe pełnoklatkowe aparaty w 2020 roku i jesteśmy prawie pewni co do trzech z nich.

    Canon EOS-1D X Mark III

    Zostało to już ogłoszone i rozpocznie wysyłkę w połowie lutego. Powinieneś zamówić dwa z nich w przedsprzedaży .

    Canon EOS Rs (nieoficjalna nazwa)

    Od dawna plotki o tym, że jest to kolejny korpus aparatu EOS R. Uważamy, że będzie duża szansa, że ​​będzie to w lutym przed CP +. Możliwe jest również, że zostanie to ogłoszone w maju.


    Canon EOS Rm (nieoficjalna nazwa)

    Najwyraźniej zobaczymy ciało jeszcze bardziej przystępne cenowo niż Canon EOS RP . Obecnie EOS RP sprzedaje się za 999 USD, więc aby było to opłacalne, będzie musiała być dość znacząca różnica cen. Kilka osób w firmie Canon wspominało wcześniej, że tego rodzaju korpus aparatu jest możliwy, a teraz widzimy pewne potwierdzenie, że stanie się rzeczywistością.

    Dobrą wiadomością jest to, że Canon będzie musiał stworzyć bardziej przystępne cenowo obiektywy RF, niewiele osób naklei obiektyw 2500 USD na aparat 700 USD.

    Trzeci korpus Canon EOS R.

    Trzeci korpus aparatu Canon EOS R, który pojawi się w 2020 roku, jest nieco tajemnicą, chociaż mamy pewne informacje wskazujące, w którym kierunku pójdzie ten korpus aparatu.

    Uważamy, że będzie to sportowa / szybka jednostka, być może z niższą matrycą megapikselową i skierowana na linię aparatów Sony A7S.

    Kontynuacja Canon EOS R jest możliwa, ale istnieje również możliwość, że EOS R był jednorazowy i że zobaczymy bardziej skoncentrowane ciała w przyszłości. Zasugerowano mi to kilka razy i ma to jakiś sens. Jak powiedzieliśmy w przeszłości, „EOS R” zawsze czuł się jak przerwa w realizacji większego planu dla systemu.

    Możliwa może być również obudowa EOS 5D Mark IV, ale uważamy, że zobaczymy bezpośrednią wymianę lustrzanki cyfrowej na EOS 5D Mark IV .

    Co z EOS R poziomu EOS-1?

    Nie wierzymy, że taka kamera pojawi się w 2020 r., Nie z właśnie wydanym EOS-1D X Mark III, podejrzewam, że usłyszymy więcej o profesjonalnej kamerze z mocowaniem RF w 2021 roku. Możliwe, że dostaniemy jakieś ogłoszenie dotyczące rozwoju lub technologii w 2020 r., ...."
    Ostatnio edytowane przez szandor ; 22-01-2020 o 10:30
    Cierpię na chroniczny brak wolnego czasu i ... talentu.
    R5 ; RF24-105 f4; RF35 f/1,8; RF50 f1.8; RF14-35 f4; EF50 f1.4; EF85 f1.8; EF70-200 f4IS; EF135 f2; 430EXII; RF 100-400 f5.6-8

  5. #1645
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    2 512

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    krotko mowiac - moze byc tak , albo inaczej , albo jeszcze inaczej.

    czy ktos sie tym podnieca jeszcze ?

    jedno jest pewne - na pewno Canon cos wyprodukuje , gdyz nie zamyka produkcji.

  6. #1646
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 945

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez Bechamot Zobacz posta
    krotko mowiac - moze byc tak , albo inaczej , albo jeszcze inaczej.

    czy ktos sie tym podnieca jeszcze ?
    rzekl Bechamot, dodajac 1645-ta odpowiedz w watku o plotkach na temat bezlusterkowcow Canona, zalozonym raptem 1,5 roku temu

    nie no... wychodzi mi na to, ze nikt poza tymi, co to robia pol aktywnosci forum CB w takich watkach jak powyzszy


    Cytat Zamieszczone przez Bechamot Zobacz posta
    jedno jest pewne - na pewno Canon cos wyprodukuje , gdyz nie zamyka produkcji.
    oby to byl korpus dopasowany (bardziej) do poziomu tych szkiel misiow, ktorymi sypia

    i moze jakies 2-3 sloiki dostosowane do budzetu RP. ale nie mizeria pokroju 24-240, tylko uczciwa optyka w przyzwoitej stalce. male RF 50/1.4 ponizej 500 EUR, male RF 85/2 IS ponizej 800 EUR (nadal drogo, ale tanio to... juz bylo)
    www albo tez flickr

  7. #1647
    Pełne uzależnienie Awatar becekpl
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wawa
    Posty
    4 283

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    ten Rm to pewnie canon M w mocowaniu RF
    jak będzie mniejszy to wyjdzie to samo
    a ile się nowych wątków otworzy "jaki R polecacie"
    Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?
    Cham się uprze i mu daj. No skąd ja wezmę, jak nie mam!

  8. #1648
    Uzależniony
    Dołączył
    Sep 2005
    Miasto
    Krasnystaw
    Posty
    620

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez becekpl Zobacz posta
    ten Rm to pewnie canon M w mocowaniu RF
    jak będzie mniejszy to wyjdzie to samo
    a ile się nowych wątków otworzy "jaki R polecacie"
    Poniżej cytat z rumorsów na ten temat:

    https://www.canonrumors.com/its-been...r-mention-cr2/

    "Od kiedy ogłoszono Canon EOS R, jednym z głównych pytań było to, czy zobaczymy EOS R wyposażonego w APS-C, aby zastąpić EOS 7D Mark II, czy też ten rozmiar czujnika pozostanie w linii EOS M.

    Dobre źródło mówi nam, że taka kamera jest w fazie rozwoju w firmie Canon, ale prawdopodobnie nie ujrzy światła dziennego do 2021 roku. Więcej obiektywów w ofercie RF jest priorytetem w stosunku do korpusu APS-C, o którym nam powiedziano, ale że zdecydowanie nie byłoby opracowanych obiektywów „RF-S” dla mniejszej matrycy aparatu EOS R".
    Ostatnio edytowane przez szandor ; 25-01-2020 o 15:35
    Cierpię na chroniczny brak wolnego czasu i ... talentu.
    R5 ; RF24-105 f4; RF35 f/1,8; RF50 f1.8; RF14-35 f4; EF50 f1.4; EF85 f1.8; EF70-200 f4IS; EF135 f2; 430EXII; RF 100-400 f5.6-8

  9. #1649
    Uzależniony
    Dołączył
    Sep 2005
    Miasto
    Krasnystaw
    Posty
    620

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    No to plotek ciąg dalszy:

    https://www.canonrumors.com/canon-eo...fications-cr1/

    "...... jest to strona z plotkami, a nie strona z faktami.

    Otrzymałem te informacje od dwóch niepowiązanych osób, z którymi miałem kontakt w przeszłości, i naprawdę ufam, że żadna z nich nie trolluje mnie w żaden sposób. Niektóre z ich specyfikacji są nieco inne, ale wciąż są bardzo zbliżone.

    Jedno ze źródeł wspomniało, że aparat można nazwać EOS R5, a nie EOS RS, ponieważ nazwa modelu „była trudna do zobaczenia”.

    Specyfikacje wideo pochodzą tylko z jednego źródła i są szalone. Właśnie to spowodowało, że wstrzymałem się, ale mam nadzieję, że ten post zawiera pewne wyjaśnienia.

    Specyfikacja Canon EOS RS:

    45mp (jedno źródło mówi 40mp)
    IBIS
    5 przystanków z samym IBIS
    7-8 stopni korekcji w przypadku zastosowania ze stabilizacją w obiektywie
    14 fps / 20 fps (jedno źródło powiedziało 12 fps / 20 fps)
    Dodano kółko przewijania z tyłu
    Brak paska dotykowego
    Podgląd na żywo / film przełącza się podobnie jak poprzednie lustrzanki cyfrowe EOS
    Bateria o większej pojemności, ale wygląda jak LP-E6
    8 K @ 30 kl./s RAW
    4K @ 120fps
    4K @ 60fps
    Informacje, które otrzymałem na temat uprawy były mylące
    Ogłoszenie przed CP + w przyszłym miesiącu
    Ponownie jestem stroną z plotkami i wielu z was poprosiło mnie o opublikowanie tych informacji. Wykonujecie wspaniałą robotę, rozdzierając różne rzeczy, więc dobrze się bawcie z tymi informacjami....
    "

    To nawet nie plotki to science fiction.
    Cierpię na chroniczny brak wolnego czasu i ... talentu.
    R5 ; RF24-105 f4; RF35 f/1,8; RF50 f1.8; RF14-35 f4; EF50 f1.4; EF85 f1.8; EF70-200 f4IS; EF135 f2; 430EXII; RF 100-400 f5.6-8

  10. #1650
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    2 512

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    jesli cena bedzie w granicach 3000 eu - to ok

    jesli ok 4000 eu jak 5mk4 , to bez sensu (ekonomicznego).

Strona 165 z 260 PierwszyPierwszy ... 65115155163164165166167175215 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •