Strona 156 z 260 PierwszyPierwszy ... 56106146154155156157158166206256 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 551 do 1 560 z 2599

Wątek: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

  1. #1551
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    2 512

    Domyślnie Odp: Re: Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez sven Zobacz posta
    #628

    Na tyle dobrze, że Nikon stoi nad własnym grobem i brakuje tylko małego kroczku, żeby w niego wpadł.
    czy Nikon o tym juz wie ?

  2. #1552
    sv
    Guest

    Domyślnie Odp: Re: Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez Bechamot Zobacz posta
    czy Nikon o tym juz wie ?
    Księgowi i zarząd Nikona już wiedzą.

  3. #1553
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Niby mają być nowe eMki w przyszłym roku.
    https://photorumors.com/2019/11/18/t...0/#more-116250

    Rumoured EOS M50 Mark II / EOS M60

    32.5mp APS-C CMOS sensor
    DIGIC 8
    UHD 4K 30p / 24p
    Full HD 120p
    Rear monitor 3 inches 1.04 million dots Vari-angle touch panel
    Announcement date September 2020

    Rumoured EOS M camera

    24mp APS-C CMOS sensor
    3rd generation Dual Pixel CMOS AF technology / Eye AF compatible
    Rear monitor 3-inch vari-angle touch panel
    Announcement date Before July 2020
    Price $849 with kit lens


    Ciężko wyczuć czy ten news ma jakikolwiek sens. Natomiast ja mam nadzieję, że może Canon wypuści jeszcze jakieś naleśniki pod eMki skoro mają wypuszczać kolejne puszki - Canon słyszysz!???

    BTW: to drugie wygląda jak jakiś wariant M200. Może z wizjerem?
    Ostatnio edytowane przez Kolekcjoner ; 19-11-2019 o 16:56
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  4. #1554
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 944

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    po co taki M60, przy istniejacym M6 II ?
    Ostatnio edytowane przez Kolekcjoner ; 19-11-2019 o 17:30 Powód: Pomyłka, kliknąłem nie to co trzeba :(..
    www albo tez flickr

  5. #1555
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    po co taki M60, przy istniejacym M6 II ?
    Pewnie po wizjer ...
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  6. #1556
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 944

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Pewnie po wizjer ...
    niby zgoda.

    ale nie do konca to kupuje. Canon glupi nie jest, nie bedzie generowal nadmiaru modeli na kurczacym sie rynku, nawet w M-kach gdzie jeszcze jakos mu slupki na plusie stoja...
    www albo tez flickr

  7. #1557
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    1 580

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Pewnie po wizjer ...
    Gdyby jakaś spójność nazewnicza miała być zachowana to M60 to powinno być M50 bez wizjera ...

  8. #1558
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    niby zgoda.

    ale nie do konca to kupuje. Canon glupi nie jest, nie bedzie generowal nadmiaru modeli na kurczacym sie rynku, nawet w M-kach gdzie jeszcze jakos mu slupki na plusie stoja...
    Myślę że oni stopniowo będą wychodzić z rynku tanich dslr więc coś na to miejsce muszą dać. Soniacz ma chyba za 6 modeli w tej chwili więc pewnie nie chcą mieć zbyt dużej dziury w ofercie.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  9. #1559
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  10. #1560
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 245

    Domyślnie Re: Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    No to jest bardzo dobra wiadomość dla tych, którzy zdecydowaliby się na zakup RP.

    BTW - dla osób używających EF zapodam b.dobre kompendium szkieł z mocowaniem EF http://www.eflens.com/lens_articles/...ate_codes.html

    oraz The EF lens mount / Technical aspects of the Canon EF lens mount http://www.eflens.com/lens_articles/ef_lens_mount.html

    i Canon EF lenses listed by filter size http://eflens.com/lens_articles/ef_l...lter_size.html
    Ostatnio edytowane przez candar ; 20-11-2019 o 18:54
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

Strona 156 z 260 PierwszyPierwszy ... 56106146154155156157158166206256 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •