Strona 128 z 260 PierwszyPierwszy ... 2878118126127128129130138178228 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 271 do 1 280 z 2600

Wątek: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

  1. #1271
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2018
    Posty
    1 325

    Domyślnie Odp: Canon M50

    Cytat Zamieszczone przez marfot Zobacz posta
    No bo właśnie procek w R nie wyrabia fpsów, nie skaluje pełnej klatki do 4K, śledzi też powściągliwie przy serii. Niby ma być Digic 8+ czyli coś mu zaimplementują dodatkowo, ale szybkie to wszystko nie będzie bo moim zdaniem nie może. DPAF zżera moc procka.
    nie wiem na ile to prawda ale gdzieś czytalem że tej matrycy nie da się czytać szybciej - jeśli to prawda to szbszy procesor nic nie zmieni do pojawienia sie mitycznej matrycy wykonanej w nowszej technologii - trzeba się uzbroić w cierpliwosć i zająć fotografią a nie sprzętem (ja mam wszystko czego potrzebuję) może słupki sprzedaży przekonają naszą ulubioną firmę do bardziej konkretnych działań bo strategia kilkukrotnej sprzedaży tego samego produktu w nowym opakowaniu chyba się skończyła w aktualnie bardziej konkutrencyjnym otoczeniu, a mit o dostawcy stabilnych roziązań marketing szeptany konkurencji zmienia w plotkę o kompletnym zastoju technologicznym i braku innowacji - ja poczekam na to co canon ma do pokazania w kwestii następcy 5DsR - mam czas

  2. #1272
    Pełne uzależnienie Awatar marfot
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Zgorzelec
    Posty
    4 412

    Domyślnie Odp: Canon M50

    Cytat Zamieszczone przez mirror Zobacz posta
    ja poczekam na to co canon ma do pokazania w kwestii następcy 5DsR - mam czas
    No to masz 100% szans na udane body 60mp z dużym DR i pięknym obrazkiem w obudowie a'la R.

    Natomiast nie wierzę w wykonaniu Canona w ultraszybkie body wyposażone w algorytmy śledzenia źrenicy lub górnych rzęs wybranego w menu gatunku zwierza No a tak ustawiają swoje testy sponsorowani testerzy i tak też zaczynają już myśleć klienci .
    https://500px.com/p/m_kowalczyk?view=galleries
    EOS R5, RF 14-35/4L, RF 24-105/4L, C35/2 IS, C70-300L IS, M6II, M11-22, M22, M32, S56/1.4, M55-200

  3. #1273
    Uzależniony
    Dołączył
    Dec 2014
    Posty
    891

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Mi zaawansowane śledzenie wszystkiego wydaje się być bardzo użyteczne, z kolei w zupełności wystarczą mi 3 klatki na sekundę. Byle na wszystkich ostrość była ustawiona tam gdzie trzeba...

  4. #1274
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 717

    Domyślnie Odp: Canon M50

    Cytat Zamieszczone przez marfot Zobacz posta
    No bo właśnie procek w R nie wyrabia fpsów, nie skaluje pełnej klatki do 4K, śledzi też powściągliwie przy serii. Niby ma być Digic 8+ czyli coś mu zaimplementują dodatkowo, ale szybkie to wszystko nie będzie bo moim zdaniem nie może. DPAF zżera moc procka.
    Oczekiwałem nowego sensora 24mp z lekko większym DR i wysokim ISO lepszym o jakieś 2EV oraz dopracowanych trackingów wszelkiego rodzaju ( to bardziej dla testerów niż dla siebie ). Mówię pod kątem zastąpienia u siebie M50 nowym M5II.
    Co do IBIS to mam wrażenie, że Canon nie umie pożenić IBIS z IS w szkłach i ma dylemat. Chińczyk by wyłączał IBIS jak szkło ma IS i wszyscy by byli zadowoleni a Canon duma.
    Oj biada, biada Panie nic nie będzie i Canon cofnie się do epoki sprzed analoga ....
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  5. #1275
    Pełne uzależnienie Awatar marfot
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Zgorzelec
    Posty
    4 412

    Domyślnie Odp: Canon M50

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Oj biada, biada Panie nic nie będzie i Canon cofnie się do epoki sprzed analoga ....
    Wyłożyłem trochę kasy w system M bo mnie urzeka kompaktowymi rozmiarami - zwłaszcza szkła. I tak marzy mi się żeby to pożyło trochę jeszcze.
    Jeśli wysokie ISO w nowym body będzie na poziomie konkurencji (Fuji) to przyszłość jest jasna .
    Liczę też na ten zoom 12-48 bo na papierze jest super.
    https://500px.com/p/m_kowalczyk?view=galleries
    EOS R5, RF 14-35/4L, RF 24-105/4L, C35/2 IS, C70-300L IS, M6II, M11-22, M22, M32, S56/1.4, M55-200

  6. #1276
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 717

    Domyślnie Odp: Canon M50

    Cytat Zamieszczone przez marfot Zobacz posta
    Wyłożyłem trochę kasy w system M bo mnie urzeka kompaktowymi rozmiarami - zwłaszcza szkła. I tak marzy mi się żeby to pożyło trochę jeszcze.
    Jeśli wysokie ISO w nowym body będzie na poziomie konkurencji (Fuji) to przyszłość jest jasna .
    Liczę też na ten zoom 12-48 bo na papierze jest super.
    Oby tylko obrazek nie był jak w Fuji, bo pastele to ja lubię jako technikę malarską a nie w foto .
    Matryca APSC 32 Mpx jest niemal pewna - szczególnie, że to ma być baza dla 4K bez cropa.
    Co do szkieł to ja bym wolał jakieś jasne naleśniki a nie zoomy - no ale tu pewnie nikomu nie dogodzisz ..
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  7. #1277
    Moderator PREMIUM member Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    Dec 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    2 602

    Domyślnie Odp: Canon M50

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    .. ja bym wolał jakieś jasne naleśniki
    W ogóle istnieją takowe gdziekolwiek? (w innych systemach).

  8. #1278
    Pełne uzależnienie Awatar marfot
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Zgorzelec
    Posty
    4 412

    Domyślnie Odp: Canon M50

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    W ogóle istnieją takowe gdziekolwiek? (w innych systemach).
    Naleśniki to domena Pentaxa od dawna. Jest tego kilka z wisienką na torcie 70/2.4.
    https://500px.com/p/m_kowalczyk?view=galleries
    EOS R5, RF 14-35/4L, RF 24-105/4L, C35/2 IS, C70-300L IS, M6II, M11-22, M22, M32, S56/1.4, M55-200

  9. #1279
    Dopiero zaczyna Awatar Consigliero
    Dołączył
    Nov 2014
    Posty
    23

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Zrobiłem sobie krótkie porównanie i gdyby nowa puszka M oferowała podobną funkcjonalność jak RP to raczej z racji rozmiarów pozostałbym fanem serii M







    I chciałbym mieć jednak wizjer wbudowany, mniej kłopotu w transporcie na motocyklu


  10. #1280
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 945

    Domyślnie Re: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    a o M5 albo M50 slyszales?
    www albo tez flickr

Strona 128 z 260 PierwszyPierwszy ... 2878118126127128129130138178228 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •